Šta je novo?

Koji fancy telefon za zensku osobu

Lazaboj

Slavan
Učlanjen(a)
26.03.2006
Poruke
348
Poena
345
Kao sto naslov kaze treba mi par ideja koji telefon kupiti za zeninu majku. Funkcije su u drugom planu. Da li kupiti WP ili android!? Najvazniji je izgled telefona i za sad sam na Samsung Galaxy A3 (250E bi bio neki gornji limit) zbog metalnog kucista ali sam otvoren za sve predloge. Velicina ekrana ne veca od 4.5".
 
Poslednja izmena:
Ma druze uzmi joj lg g2 mini i uzivaj, super izgleda, ima tap tap funkciju za otkljucavanje i zakljucavanje ekrana, dobice lizalicu. Imas sa garancijom operatera preko oglasa za 140-160 evra a mozda i jeftinije, zavisi kako se cenkas
 
Xperia Z1C
 
Iphone 5/Lumia 830/Sony Z1 compact.. sve odlicni telefoni a razlike mozes da vidis uz malo pretrage po netu.
 
Hvala vam svima. Problem je sto je i 250e nategnuto. Iphone bih odmah uzeo da sam nasao pristojan za pristojnu cenu ali za do 250 ima samo "kao novi i probani samo par dana" a treba mi za poklon. Zena prelazi sa 3" plastikanca tako da i tezina igra veliku ulogu. Za sad Z1c dolazi u obzir i A3.
 
I L830 je skroz dobar telefon a moze da se desi da ces lakse naci tu nokiu od ostalih pomenutih i to sa domacom garancijom preko operatera. Mada i A3 ima po oglasima, novi telefoni uzeti kod operatera. Z1c su uglavnom iz okolnih zemalja i sa sumnjivim garancijama.
 
Poslednja izmena:
Gledao sam malo bolje sad pa i Z1c perelazi dobrano cifru od 250e. Problem je sto ti telefoni se prodaju kod preprodavaca koji drze cenu vrlo jakom. Moracu da se zadovoljim sa A3 i 6 meseci "garancije". :D
 
U pravu si potpuno za 830 i A3 i da se ja pitam uzeo bih veci i funkcionalniji tel. Ali 5" je preveliko i Lumia je malo poteza. Razmisljam se da zaboravim metalna kucista i krenem ka plastikancima. Telefon ce dohvatiti i moja skoro 5-o godisnja cerkica i moram da izvagam i taj deo. Nece ga namerno ispustiti niti unistavati ali u igri stvari imaju tedenciju da ispadnu misteriozno. :)
 
^ pa to je Nokia, nije neki tamo random kineski telefon pa da se cimas :)

https://www.youtube.com/watch?v=zFbTQ9_oJXc

A sto se ispustanja tice.. nema tu pravila, zavisi od mnogo faktora. Ako vec postoji mogucnost da dete ispusti telefon onda je neka silikonska obloga ili zastitno kuciste spas.
 
Poslednja izmena:
Ne znam, meni je Windows Phone pre za tu namenu. Android je suviše geek fazon za starije ljude, njih to zamara.

Meni su bili lepi kad su izašli HTC Windows Phone 8X i 8S, baš su super izgledali, bili su mi i lepši od Lumia 820 i 920 koji su ista generacija, a i sad su dobri mada, elegantni su. Ovi Z1c i drugi koje ste vi naveli su muškobanjasti telefoni, uopšte nisu damski, dok su ova dva HTC-a daleko boljeg dizajna za ženu.

Ovaj jači 8X kanda nema u prodaji, a 8S kaže mobilnisvet da ima na par mesta za €148. Ako kupuješ nov telefon to je pristojna cifra. Naravno polovni su duplo i više jeftiniji. Plus što će verovatno imati apdejt na Windows 10, iako se više ne proizvodi.

htc-8s-gegen-htc-8x-02.jpg
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Ovaj crveni mi lici kao za devojcice od 5 god :)! Licno ako je samo dizajn u pitanju lumia je mnogo lepsa. A ako mora android onda je A3 bolji izbor od ovog crvenog zbog metalnog kucista i dizajna. Sto se spec tice tu je bolji s4 mini ali to zenu ne zanima. Ja bi licno ili ip5 ili lumia 830
 
Nađi neki lepi blekberi beli 9900 ili slično, biće starijim osobama lakše da kucaju, a i slova mogu da se povećaju, ja sam uzeo ženi koja je duduk za mobilne 9700 beli, i odlično se navikla.
 
Nazad
Vrh Dno