Šta je novo?

Opticki ili laserski mis i rad na krevetu

miltan

Cenjen
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruke
159
Poena
180
Pitanje je mozda nekima cudno ali zanima me koji mis je bolji ako vecinu vremena provodim sa laptopom polulezeci u krevetu? Znaci mis pomeram po carsafu ili cebetu ili slicnim povrsinama od tkanine koje nisu uvek ravne. Do sad sam koristio logitech g400 opticki i prilicno je ok radio ali je sad crkao. Sad razmisljam da li da kupim neki laserski posto sam cuo da bolje rade na nestandardnim povrsinama. Ipak nisam siguran da li da uzimam laser jer nikad ga nisam koristio dok mi opticki ipak vrsio dobar posao za po krevetu. S druge strane mozda propustam bolji experience sa laserom... Jel ima neko iskustva u ovakvom radu?

Inace nisam gejmer niti previse zahtevan korisnik vec koristim mis za klasican office/desktop rad ali ipak zelim udoban i precizan mis. Budzet 50-60e.
 
Pa laserski imaju bolju rezoluciju a i oni su "optički".
 
@yooyo, ne verujem da ovo ima kod nas da se kupi ali pogledacu... inace radim na 15''

@CountMike, slazem se ali ne znam dal ce mozda laser da ima neki problem pri refleksiji i hvatanju svetlosti posto je to uzak snop usmerene svetlosti dok led dioda baca ipak rasprseno svetlo... mozda samo brinem previse ali ne bih da dam 50e za mis a da mi ne radi dobro na krevetu :)
 
Ima u Ikei, Kika ili u nekim većim radnjama koje prodaju stvari za kuću... Yisk, eurosalon..
 
Nazad
Vrh Dno