Šta je novo?

Microsoft Lumia 640 , 640XL

Ljudovi da li neko zna kako se aktivira ovaj office 365 koji stize instaliran na uredjaj? ja sam u ranijim postovima citao o nekom office giftu ali toga u storeu sada nema.....znacilo bi mi puno da ga aktiviram a da ne puknem kintu???
p.s. probao sam da ga pokrenem microsoft nalogom i mojim gmail user/passom......naravno izbaci gresku.....
 
Poslednja izmena:
Zakasnio si za gift ,a kako to mislis office 365 preinstaliran na uredjaju ?

Sent from mTalk
 
Zakasnio si za gift ,a kako to mislis office 365 preinstaliran na uredjaju ?

Sent from mTalk

druze ne razumem se mnogo u te stvari ali mi je ikonica tog paketa od prvog paljenja uredjaja na ekranu (ima svoj tile), kad udjem u program (mogu da vidim primere dokumenta ali da bi sam kreirao treba valjda registracija......
 
Ljudovi da li neko zna kako se aktivira ovaj office 365 koji stize instaliran na uredjaj? ja sam u ranijim postovima citao o nekom office giftu ali toga u storeu sada nema.....znacilo bi mi puno da ga aktiviram a da ne puknem kintu???
p.s. probao sam da ga pokrenem microsoft nalogom i mojim gmail user/passom......naravno izbaci gresku.....

Nabavi .edu email imas neograniceno office365 i terabajt prostora na one drive.

Ja sam dobio offcie 365 godinu dana uz windows 2 u 1 ali do tad sam koristio ovaj za studente.
 
evo bas nadjoh u settings koja je verzija office, pise 15.0 dakle ko zna dal je to 365
dobar predlog za edu mail, videcu sta mogu po tom pitanju.....hvala
 
jel probao neko da puni telefon sa nekim drugim punjacem osim originalnim ms-ovim? meni se aparat puni samo preko originala. sa ostalim punjacima daje znak da je nakacen na struju ali se ne menja procenat napunjenosti baterije, tj. ne puni se nikako.
 
Meni se puni sa haminim auto punjacem, a mislim da sam ga punio i sa alkatelovim punjacem. I definitivno se puni preko usb kabla sa kompa, samo sporije.
 
Osim preko originalnog punim ga i sa Nokia punjačima od 520ke, 530ke, Alcatel, ZTE i Sony. Bukvalno šta dohvatim. :d
 
Meni se puni sa haminim auto punjacem, a mislim da sam ga punio i sa alkatelovim punjacem. I definitivno se puni preko usb kabla sa kompa, samo sporije.

U slucaju punjenja preko PC USB porta zavisi od samog porta u koji si ubo USB kabel... neki portovi su 500 mA a neki su ~1A (eventualno jaci)...
Ako je telefon nakacen na slabiji port onda je definitivno kilavljenje a ako je nakacen na ovaj nesto jaci port onda je kao na originalnom ili bolje...
 
moracu definitivno da testiram punjac po punjac, uticnicu po uticnicu. na struju mi puni samo preko original punjaca. druga 2-3 punjaca ne pune 640xl, ali zato pune android ili ipod. preko kabla na usb od pc-a puni sporije ali ipak puni. testiracu sve kad nadjem vremena pa cu da vidim u cemu je problem.
 
Kako Print Screen na 10ki ?
 
Instalirao win10 za sad radi lepo ali ima jedna stvar sto me nervira.
Imam dve ikone za Team viewer so to sto jedna radi a druga je prazna i kad kluknes na nju otvara samo pozadina i nista se ne desava... Deinstalirao aplikaciju i opet stoi...
 
Da li sve što radi na WP 8.1 radi i na WP 10?
Mislim double tap, glance...
 
Jel radi stabilno? Moj je DS.
Kad izlazi oficijelni WP 10?
Čitam koliko ima problema sa WP 10, ipak neću čačkati ono što dobro radi, ni moj 640, ni ženin 535.
 
Poslednja izmena:
Bile su spekulacije krajem meseca. I, da ima problema trenutno.
 
Jel radi stabilno? Moj je DS.
Kad izlazi oficijelni WP 10?
Čitam koliko ima problema sa WP 10, ipak neću čačkati ono što dobro radi, ni moj 640, ni ženin 535.

Kod mene radi odlicno kao sto je i 8.1 radio. Cesto poredim ovaj tel sa L720 koji sam imao pre ovog i windows 10 je mnogo bolji sistem i koristim ga vec par meseci kao primarni sistem i jedini telefon koji nosim tako da je sve ok.
 
Na 8.1 je radio. Na 10 nikada mi nije radio... Stranica u meni-u podesavanja za glance je prazna.
 

Prilozi

  • wp_ss_20160221_0001.png
    wp_ss_20160221_0001.png
    31.6 KB · Pregleda: 99
Poslednja izmena:
Ja sam morao dva puta da radim hard reset na .107 da bih uopšte dobio podešavanja za Glance i mogao da update-ujem.

Sent from mTalk
 
Znači ništa ne diram dok ne izadje zvanična verzija WP 10.
 
Zavisi. Jednom kad ga namestiš onda radi kako treba. Samo je pitanje da li imaš vremena i živaca.

Sent from mTalk
 
Znači ništa ne diram dok ne izadje zvanična verzija WP 10.

Ovo je kanda najbolji pristup W10M na 640 sa ili bez XL sufiksa...

Ja cekam pa kad se pojavi zvanicni mozda i predjem na W10M...
 
Nazad
Vrh Dno