Šta je novo?

Microsoft Lumia 640 , 640XL

Skype radi dobro, kao i WA, Viber i IM+ (koristim ga za chat na Hangouts nalogu).
 
Voip programi, tipa Zoiper, ne mogu da drže nalog dostupnim za prijem poziva kada se isključi ekran (opet zbog Windowsa)

Cek, cek, ne razumem ovo. Jel hoces da kazes da su voip programi zbog windows-a nedostupni kad se iskljuci ekran? Ako te neko zove preko skype-a, whatsapp-a, viber-a, nece ti zvoniti ako ti je iskljucen ekran?
 
Ne, napisao sam iznad da WA, Skype, Viber rade odlicno.
Postoji problem sa VoIP softverom koji koristi SIP protokol (npr. Zoiper). Cim iskljucim ekran, bude offline.
 
Uh, uplasi nas bespotrebno:)
 
Ja se nadam da će Win10 rešiti i taj problem. Jako mi je zgodan SIP; takva nam je centrala u firmi, pa imam jedan svoj lokal koji koristim samo na telefonu. Dobra stvar za inostranstvo, razgovaram kao da sam u kancelariji. Naravno, kad i ako imam neki internet. Mada, to ne radi uvek dobro na Androidu. Uzrok još nisam otkrio, zato polažem nade na Win10 :)
 
Poslednja izmena:
Čitam na internetu da Lumia 640XL podržava bežično punjenje i da će Microsoft izbaciti uskoro cover za bežično punjenje(isto kao što je to uradio naknadno kod Lumie 1020),da li je to istina???
 
Drustvo trenutno posedujem Samsung ativ s I zadovoljan sam ali razmatram i kupovinu 640 lumie ili 640xl da vas pitam ima li ona 4G podrusku ili ne posto sam negde procitao da ima a negde da nema.
I dali je vec neko poseduje od vas I kakvi su utisci :D
 
Imas posebne verzije. I lumia 640 i 640xl poseduju lte. Naglaseno je to kod prodavaca.
 
Za SIngle SIM ima i LTE verzija, za Dual SIM jos uvek nisu izasle u prodaju.
 
Solidna fotka.
Razmišljam da li da pređem sa 625 na 640, ali ipak mislim da ću sačekati 10ku,
da vidim da li će mi se svideti.
 
Kakve su slike u odnosu na 1020 i dali je pametno sa istog preci na taj 640? Gde je najpovoljnije naci taj model? Video sam u vipu vec ga reklamiraju...
 
Ja pretpostavljam da 1020 pravi neuporedivo bolje fotografije...
 
Da ali 640 ima bolju camera app pa sam muslio da hdr i tako ti tweekovi bar na manjin fotkama ostavljaju jaci utisak...
Cena, koliko je realno dati €? U oglasima za njega?
Koliko sam video bolji je od 540...
 
I nema ga preterano puno u ponudi, najpovoljniji je na KP,
640 150e, a obzirom da je razlika u ceni samo 30€ do 735 pitanje je šta uzeti,
do je XL u zavisnosti od modela 210-240€, isto preko Mađara.
 
Hvala, znaci treba sacekati da se malo nakote na KP...tako ce im cena biti manja bar da bude 100e nov.
 
Nema šanse da bude 100€ nov, bar ne uskoro, a nije nemoguće da dolaskom 10ke i poskupi malo,
ako se WP primi u narodu i postane popularniji.
 
Ne ide to tako brzo, trziste je poplavljeno Androidom i IOs-om mada kod nas je naravno Android sigurno zastupljen 90% ..
Daj boze da je kod nas 3% na WP mahom su 2012 i 2013 samo entuzijasti uzimali WP ... 2014 menja stvar a valjda ce i ova biti pozitivna... Kao i naredne.
 
Ja od kad sam uzeo Lumiu 640 masa ljudi me pita za isti, a sve vise vidjam lumi-e, tako da se i ovde svest definitivno menja
 
Ja od kad sam uzeo Lumiu 640 masa ljudi me pita za isti, a sve vise vidjam lumi-e, tako da se i ovde svest definitivno menja




Pa kada jednom puknes 500e za IP sledeci x se zapitas mogu li to isto imati i na WP za mnogo manje para... Ne kazem za tebe nego za mnoge koji zive u zabludi kako je IP savrsen i nema zamenu.
 
Poslednja izmena:
Siromašno tržište, pa moraju jeftinije da ga daju nego što će ovde :D
 
Kod nas se ne može nabaviti nijedna druga boja osim crne i bele? (640ice)
 
Ja ću izludeti zbog ove Lumie, majke mi :D evo, zbog nje sam se i registrovala na forum, mada ovu temu pratim već mesec dana neregistrovana...
Čak sam i mrežu promenila, iz Telenora prešla u VIP zbog Lumie, a onda su mi u VIP-u rekli da imaju samo CRNU Lumiu :mad: iako sam ja svojim očima videla i u rukama držala PLAVU u njihovoj radnji u Stadionu...

Elem, sad su me iz Telenora zvali da pitaju što prenosim broj itd. blablablabla i rekoše mi da imaju u ponudi Lumiu, ali XL, iako je na sajtu još uvek nema, pa možda nekom bude od koristi ova informacija...
 
Mene to jako zanima. Jesu ti rekli mozda koja je cena za XL i da li ce imati obicnu?
 
Ja ću izludeti zbog ove Lumie, majke mi :D evo, zbog nje sam se i registrovala na forum, mada ovu temu pratim već mesec dana neregistrovana...
Čak sam i mrežu promenila, iz Telenora prešla u VIP zbog Lumie, a onda su mi u VIP-u rekli da imaju samo CRNU Lumiu :mad: iako sam ja svojim očima videla i u rukama držala PLAVU u njihovoj radnji u Stadionu...

Elem, sad su me iz Telenora zvali da pitaju što prenosim broj itd. blablablabla i rekoše mi da imaju u ponudi Lumiu, ali XL, iako je na sajtu još uvek nema, pa možda nekom bude od koristi ova informacija...


Cheri ne znam da li je ovo pitanje vezano za temu al nov sam pa mi oprostite :D kakva je vip mreza?? signal i to trenutno sam u mts-u ali zbog lumie 640 planiram da napustim i predjem u vip.. A i u telenoru kad bi dosla bila bi skuplja bar 10 hiljada.. Kao naprimer sto je LG spirit skuplji... Hvala na odgovoru unapred :D
 
Nazad
Vrh Dno