Šta je novo?

Microsoft Lumia 640 , 640XL

Ispravili su i maloprodajnu cenu. Prvo su stavili 22k sto bi bila super cena.
 
Hahaha u MTS-u Lumia 640 jednu ili dve hiljade skuplja nego Lumia 535 sa boxom :D
 
Evo da ne bude da pricam napamet, ovo stoji na sajtu, nigde nema ni priblizno 25000 koliko ti spominjes. Screenshot uzet 4. jula u pola 3 izjutra.
l640.png
 
Aleksandre, MP cena telefona je 24.960,00 a ovo istaknuto je BOX cena. Prva sledeća crvena slova posle BOX cenovnik donose MP cenu koja se pominje a bez ugovorne obaveze i po kojoj se prodaje sa akcijom od 50%.
Screen Shot 2015-07-04 at 05.51.19.png
 
Protekla 2 dana su cesto menjali informacije na sajtu, bilo je i pogresnih opisa i cena tako da se i meni u jednom trenutku ucinila dosta povoljna cena ali ponuda i opis su bili za 630 a ne 640. Sad je cini mi se sve ok ali ponuda diskutabilna. Na 24 meseci cena je 24960 ali popust od 50% vazi samo za neke pakete, za najnizi paket popust na pretplatu je 30%. I jos kada se doda pretplata za 3G servis, morala bi malo veca racunica da se izvede i zakljuci gde je povoljnije. Mada ni Madjari nisu iskljuceni ali, naravno, garancija problem...
 
Jesi siguran u to? Ja sam narucio telefon uz 50% popusta na paket prica.
 
Ja nigde ne nadjoh da je na najnizem paketu popust 30%???
Nebitno, ko nema para a hoce fon sa popustom pride, ovo je dobra ponuda kako god ga okrenes...
 
Moglo je do juce/prekjuce :)

Nije bas neka cena ispada pod 200e pa navise telefon, a on je 150e ovako. Jeste to isplativije od kes kredita na 2 godine, mooozda (ne pratim ih), ali opet... mnogo bre :( Sto je najgore, i dalje su Lumie NAJisplativije kod operatera od svih telefona ;)
 
Nije vise 50% popusta nego "do 50%"... akcija od juce...

"Ukoliko se opredelite da mobilni telefon na rate kupite uz postpejd tarife: Priča Plus, Miks M, Miks L, Miks XL, Miks XXL ili Super i Super Plus, tokom celog perioda trajanja ugovorne obaveze mesečnu naknadu plaćaćete upola manje. Odabirom telefona uz postpejd tarifu Miks S ostvarujete 40% popusta na mesečnu naknadu, a uz tarifu Priča ostvarujete 30% popusta na mesečnu naknadu."
 
Izvini ja sam mislio na maloprodajnu cenu 640,ja sam pogresio
 
Ja razmisljam o prelasku na windows os
da li bi neko mogao da mi pomogne kakve su aplikacije
Neko ko vec duze vreme ima windows os inace imam 16 godina
 
Nije to za tebe, ako smem da primetim. Bolje vijaj neki Android.
 
znam mlad sam android os pruza veci broj aplikacija ali ja vise nezelim bagove i crasovanje aplikacija i neko skroz nebitne i glupe aplikacije kao sto je zmaj od sipova ,flapybora,podrigivanje na 100 nacina ,neki besmisleni simulatori upaljaca,sveca itd
 
Poslednja izmena:
I bilo bi super kad bi imala neka aplikacija slicna live score ili rezultatima
 
Ja za rezultate koristim Sofascore live score aplikaciju koja je jedna od najboljih koje sam ja koristio, ima gotovo sve sportove, ima srpski jezik, ma sve fenomenalno.
Za kameru imas isto mnogo aplikacija, ja koristim samo Adobe PhotoShop express, AutoDesk pixlr i creative studio, ali imas koliko hoces.
Za muziku imas dosta plejera, recimo izaso i n7player, koji ima unlimited trial verziju, znaci mozes da ga koristis koliko hoces.
Facebook i instagram ne koristim, ali imas njihove aplikacije, ali stvarno ne znam kako rade.
YouTube nemas official, ali imas mytube,metro tube, tubecast i jos dosta njih...
 
Za WhatApp mogu da potvrdim da radi dobro na WP 8.1, jedino nisam mnogo poziva bas napravio, tipa 2.
 
Pozive ne koristim nesto cesto preko vibera ali poruke rade bez problema i nikad nisam imao problem . Nekad je radio sporije ,sada malo brze i to je.
 
Evo da se ponovim ,meni viber radi super i pozivi i poruke ,sem kad mi devojka posalje tad samo pokaze notifikaciju na live tile i lock screen .Hebem li ga. :D
 
Nazad
Vrh Dno