Šta je novo?

iGo - Android

mrzim i mobilni i IGO....

jedva sam uspeo da namestim sve kako treba i radilo je jedno vreme i onda dolazi update software-a na telefonu na android 6... i IGO vise nece da se pokrene... nisam uspeo da ozivim nikako...

skinem sve sa telefona, reko, ajd da probam NG. Skinem najnoviju narodnu verziju i stavim na karticu, samo klot sa nasim mapama kako dolazi u kompletu (130MB)... instaliram sa sys changed ext app, program pri pokretanju javi neku gresku za zabranjeni pristup, ali prodje to i trazi podatke za prvi start... jezik, glas bla,bla... pokrene se program, nadje GP, mogu da upisem rutu sve super, do izlaska iz programa...

kod sledeceg starta sve Jovo nanovo, znaci ne moze da snimi izabrani jezik, glas itd...

pomagajte drugovi!!!

Radi se o Samsung J5 (telenorov)
 
Nisi morao da skidas nego samo da premestis na internu memoriju i odatle instaliras ali ako ti treba odakle i sta moze na pp
 
Ovih dana sam oprobao Here mape 2016 q2 Srbija.

U odnosu na prethodne koje sam imao 2015 q3, su nesto preciznije, ima vise zvucno/vizuelnih upozorenja tipa krivina, zabranjeno preticanje.. Bolje su uradjene dozvoljene brzine na putevima.

I dalje brljavi sa Pirotom u pretrazi, dok Kikindu nalazi :) Neki bugic ima, na primo, secam se da je na nextgen ljudima radilo.
 
Koristiš i onaj novi fajl (.fds, za krivine)?
 
Poslednja izmena:
Koliko se secam bilo je tog fajla :)

Nikad nisam tacno ukapirao cemu sta sluzi osim .fbl i .poi

Uglavnom sve sto sam nasao za Srbiju sam strpao u folder za mapu, i radi sve kako treba detaljnije u odnosu na prethodne.
 
mrzim i mobilni i IGO....

jedva sam uspeo da namestim sve kako treba i radilo je jedno vreme i onda dolazi update software-a na telefonu na android 6... i IGO vise nece da se pokrene... nisam uspeo da ozivim nikako...

skinem sve sa telefona, reko, ajd da probam NG. Skinem najnoviju narodnu verziju i stavim na karticu, samo klot sa nasim mapama kako dolazi u kompletu (130MB)... instaliram sa sys changed ext app, program pri pokretanju javi neku gresku za zabranjeni pristup, ali prodje to i trazi podatke za prvi start... jezik, glas bla,bla... pokrene se program, nadje GP, mogu da upisem rutu sve super, do izlaska iz programa...

kod sledeceg starta sve Jovo nanovo, znaci ne moze da snimi izabrani jezik, glas itd...

pomagajte drugovi!!!

Radi se o Samsung J5 (telenorov)
Покушај да инстслираш на меморију телефона, а не на картицу.
 
mrzim i mobilni i IGO....

jedva sam uspeo da namestim sve kako treba i radilo je jedno vreme i onda dolazi update software-a na telefonu na android 6... i IGO vise nece da se pokrene... nisam uspeo da ozivim nikako...

skinem sve sa telefona, reko, ajd da probam NG. Skinem najnoviju narodnu verziju i stavim na karticu, samo klot sa nasim mapama kako dolazi u kompletu (130MB)... instaliram sa sys changed ext app, program pri pokretanju javi neku gresku za zabranjeni pristup, ali prodje to i trazi podatke za prvi start... jezik, glas bla,bla... pokrene se program, nadje GP, mogu da upisem rutu sve super, do izlaska iz programa...

kod sledeceg starta sve Jovo nanovo, znaci ne moze da snimi izabrani jezik, glas itd...

pomagajte drugovi!!!

Radi se o Samsung J5 (telenorov)

imao isti problem-resio tako sto sam sve sto se tice iGO programa prvo deinstalirao iz telefona a zatim u samom folderu iGO za instalaciju,koji se nalazi na sd-kartici prepravio jedan fajl.fajl se zove sys.txt-e kod mene je dobio extenziju sys.txt.tmp.OBRSAO sam ovo .tmp ostavio samo sys.txt i onda uredno instalirao sve kako treba.
pozdrav
 
Koja jew aktuelan verzija? Probao bih ponovo, posle dugo vremena
Našao iGO_Israel_9.6.29.636868. To da skidam?
Hvala!
 
Ja ne menjam "originalnu" verziju aplikacije sa playstore-a :)

www.igonavigation.com
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nng.igo.primong.igoworld


he3rrnqn.png
XkKn2qPM.png
lJgwyGNl.png
dX5Z8kZp.png
25zEY5C6.png
ez0VGK5W.png
VO2lrQGf.png
VO2lrQGf.png
EQzWCDNc.png


Dakle sve 100% isto kao da je kupljena samo ima zadnje Q2.2016 HERE sadržaje.
Biće sve tako dok legalna verzija ne promeni bajate Q3.2015 mape - stvarno bezobrazluk, kupiš aplikaciju i nemaš zadnje sadržaje nego par kvartala stare!

Samo sam joj promenio ime i ikonicu aplikacije (iz iGO Navigation u iGO & https://goo.gl/243l2d u https://goo.gl/7XdBrK
Engleski TTS radi bez ikakvih podešavanja u kombinaciji sa Google Text-To-Speech i dodatnih programa - Voice_TTS-android-eng-us-lua.zip (TTS v4 v613314 - 141 KB) fajl u content/coice folder i to je to...
Radi kao sat, nema skinova i dodataka!

Instalacija:
copy-paste i iGO v9.18.27.655384.apk instalacija!
Radi na svim uređajima i rezolucijama bez dodatnog cimanja ...
 
Poslednja izmena:
Izašli novi HERE Q3.2016 sadržaji [emoji106]
Kupovna verzija aplikacije sa Play Store-a i dalje sa starim HERE Q3.2015 sadržajima .

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Opet fajl za krivine ima grešku i iGO ga ne učitava...

Послато са C5503 уз помоћ Тапатока
 
FDS ne ubacuj u content ...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Neki razlog. Ionako ga brišem kad ne radi

Послато са C5503 уз помоћ Тапатока
 
Razlog - nema licence, ne radi ...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Heh ionako nebitan fajl. Otkud nema licence?
9befba82d40760f5c15dbf4336b076aa.jpg

Koju verziju aplikacije koristiš?

Послато са C5503
 
Imaš na prethodnoj strani ...
Nema licence za fds fajl, za mape ima.
Obriši slobodno te fds fajlove ;)
Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Kako si ubacio mape u ovu verziju sa playstora?

Послато са C5503
 
Krekovana verzija iGO navigacije sa Play Store-a - sve identično samo zadnji Q3.2016 HERE sadržaji.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja juce stavih da oprobam :)
Samo sam video da je mapa nesto veca kao i poi. Znaci da su nesto dodavali sto je pozitivno.

Inace ja sam sve fajlove strpao u map folder, i taj za krivine. Rekao bih da radi jer mi izlaze obavestenja o opasnim krivinama, ulevo udesno, zabranjeno dozvoljeno preticanje..
Igo primo
 
Ne rade fds fajlovi ...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
A na ovoj krekovanoj kupljenoj varijanti (sa prošle strane)?
 
Ne radi ni na jednoj verziji ...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Gde naći cene mapa za iGo?
Predpostavljam da se vide kada instaliraš aplikaciju, ali pre toga?

P.S.
Proday, hvala za hint, moja greška :)
 
Moras da udjes u aplikaciju pa u store sekciji imas...i to mape iz praistorije!
 
Voice Guide preko 4GB? Jel to u sve u flac formatu, da li su realni?
 
Nazad
Vrh Dno