Šta je novo?

Telekom,duplirana mi brzina

dablin

Cenjen
Učlanjen(a)
27.04.2012
Poruke
47
Poena
160
Imam net 5 paket ciji je ugovor istekao pre 2 meseca cena je 1500 din koliko sam placao i po isteku ugovora ova dva meseca.Prekosinoc mi je povecana brzina sa 5 na 10Mb/s.Neko slicno iskustvo.Nije mi jasno zasto ili igraju neku igru.
 
Svi su prebaceni na minimum Net10, tj. trebaju biti - ne mogu stici.
 
Ali cene su valjda iste. Tj.nema razlike u ceni.
 
Cena za 10 je ista ko nekad za 5. Za sada nema nikakve akcije ali izgleda da će da nude neke dodatne uređaje uz box pakete. Nešto petljaju po sajtu.
 
Suska se stalno, ali racunaj da je Telekom vec prodat i da ni drzava ni buduci kupac ne zeli da umanji profit kroz finansiranje uvoznika koji ne mogu drugacije prodati hardver :) Znaci, cene nece biti one divne za dinar, niti ce biti uopste dobre. Jedino bolja opcija nego kupovina u normalnoj radnji bez rata i to je to.
 
Ma neka mi ostane cena 1500 nek ne povecavaju ja se ne bunim :) Zvali su me vec nekoliko puta da produzim ugovor ja sam odbijao :)
 
I mene zvali par puta, svaki put druga osoba, i niko nije ispunio normu... :)
Ali internet brzina skocila na 10mb/s, sto je verujem njihov trenutni minimalni paket.
 
Meni je stigao januarski 1500, ugovor istekao pocetkom decembra.
Ako podignu cenu samo cu da im odnesem opremu...
 
Kakav tip ugovora vi imate? Cini mi se da su bili neki raniji ugovori za te Click1 i Net5 pakete, koji su povoljniji po korisnike (naravno pod uslovom da im je najnizi postojeci paket dovoljan :D).

Sta su nudili uopste za promenu ugovora?
 
Mislim da imam click neki, pre dve godine sam uzeo.
Nude box pakete, tek posle 10 minuta nagovaranja da mi kazu kakve internet pakete imaju bez fiksnog i mobilnog jer mi ne trebaju, kazu da imaju i net pakete.
 
Mislim da imam click neki, pre dve godine sam uzeo.
Nude box pakete, tek posle 10 minuta nagovaranja da mi kazu kakve internet pakete imaju bez fiksnog i mobilnog jer mi ne trebaju, kazu da imaju i net pakete.
Cek, nude net pakete bez fiksnog!? Jesam li te dobro razumeo?
 
Nisi :)
Nude box pakete gde imas ukljucenu pretplatu za fixni i neke minute, ili mobilni ili iptv+ naravno internet i minimalna cena je 1900 dinara. Al dok im objasnis kako neces box, kako vec imas kablovsku ode vreme...
I da, za box je neophodno da ste vlasnik telefonske linije, tj broja.
 
Poslednja izmena:
Meni fiksni ne treba,ionako je na calovo ime a internet na moje.Sta ce mi tablet...samo jos skula po kuci.Jos ugovor na 3 god ...ma za****.
 
A ja hocu da produzim ugovor na 3 godine, oni mi ne daju jer sam jos 4 meseca pod ugovorom :D
 
Мени са 4мб/с повећана на 10мб/с, али зато ову слику учитава 10 минута
https://flic.kr/p/qyCUMF
Хоћу да ми врате 4мб/с јер ми је тад било боље..
4196728872.png
4196730864.png
 
Brzina je veca, ali tako zna da zabode na nekoj stranici da je to strasno...
I youtube isto tako, otvori stranicu ali ne ucitava video...
Na kraju mora refresh..
 
Код мене је све генерално ужасно успорило. 720р видео ми је луксуз сад, а са 4мб/с сам могао да гледам без чекања.
 
Ovih dana ni VDSL bas nesto ne radi fenomenalno, ja imam svega 26/1.8 na 30/2. Ranije je to bilo cistih 29-29.5/1.95.
Mada mi ovde pre 2 nedelje ni ADSL nije radio nekako (12/0.8 na 20/1) - kao da nas spremaju za j***ni T-Com, koji nece garantovati brzine uopste!
 
Pa ni lelekom ne garantuje, vec lupi paket do 20mb/s a to znaci da moze biti i 4mb u praksi, oni su ugovorom definisali gornju granicu, dok donju nisu...
 
Мени је пре апсолутно увек било 4мб и било је одлично, сад, ужас.
 
Pa ni lelekom ne garantuje, vec lupi paket do 20mb/s a to znaci da moze biti i 4mb u praksi, oni su ugovorom definisali gornju granicu, dok donju nisu...
Ali TCom ce uvesti pravu agregaciju, gde ti nista nece garantovati, i imaces FUP.
Kod Telekoma je "do", samo kada prosto partica ne moze da izvuce, ili ne umeju da podese. Ali nisu do sada namerno limitirali agregacijom ili FUPom.
 
Како беше оно, само нека их продају па макар имали и ФУП и агрегацију и упола досадашње брзине по већој цени? ;)
 
Da, to kazu Sky, Stena i ostali koji prosto mrze Telekom iz dna duse, i samo im je da komsiji crkne krava :D (tj. da se izdobijaju otkazi)
 
Стање се поправило, сад могу да гледам јутјуб и скидам торенте :D
 
Nazad
Vrh Dno