Šta je novo?

gtx 750 sa 1gb i 2gb ddr5 memorije

Dragonknight

Poštovan
Učlanjen(a)
23.12.2014
Poruke
28
Poena
54
koja je razlika u performansama za gtx 750 sa 1gb i 2gb ddr5 memorije?
 
Nikakva, uzmi jeftiniju.
 
Ja bih uzeo ovu sa 2GB jer je razlika manja od 1000 dinara, a donece neki frejm vise, mozda ne u svim igrama ali u nekoj sigurno hoce.
 
Uzmi tu od 2GB, zatrebace. Pa je i slobodno malo overclockuj.

Mada ti je isplativija opcija da za tih 17 hiljada kupis novo napajanje i polovnu Radeon R9 270 ili 270X (sa garancijom).
 
Poslednja izmena:
@DeRadicci nemam kes, kupicu cekovima
 
Obavezno 2GB,ne zbog kojeg fps vise vec zato sto 1GB vise nije dovoljan u novijim naslovima,zbog cestog trzanja (vram pun,puni ostalo u ram) u witcher 2 i BF4 prodao sam svoju 7790 1GB...
 
Poslednja izmena:
Pa da, i mislio sam da vise nije dovoljno 1gb :D
 
<INFO>

Uzeo sam gtx 750 msi oc 2gb :D treba uskoro za koji dan da mi dodje :D
 
Nikad ne bih kupio bilo kakvu 750GTX a narocito novu za cenu u radnji, ruzna na oko slaba a i vrljava izbacuje artefakte u GPU-zu
a i sve jedno kolko ima memorije kad ima malu magistralu.
 
Poslednja izmena:
@dovlagenja, da imam keša uzeo bih ja neku polovnu, ali jedina opcija je bila na čekove, tako da je bar jača od moje stare
 
Sto nisi menjao cekove za pare i uzeo nesto "dobro" a polovno 7850 ili 7870 imas ih sad i za 80 EUr ?
 
e pa sada, sta bi bilo da je bilo, meni i ovo radi posao, a ni napajanje mi nije prva klasa, vec dno dna, tako da nisam ni razmishljao o jacim grafikama...
 
Jeste sad je kasno ali mogao si od novca od nove 750GTX da kupis skoro novo LC Power 600 i 7850, prodaj 750 GTX stavi 90 EUR dodaj 20 i dobices to 7850 i LC od 600W
 
Nazad
Vrh Dno