Šta je novo?

Problem sa internetom....

CaptainCrash

Slavan
Učlanjen(a)
06.08.2012
Poruke
2,101
Poena
275
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Imam problem sa internetom....gledao ssam nesto i cackao onaj DNS na mojoj mrezi,isao na moju konekciju pa na IPV4 pa na properties i isao ono donnje use following DNS i ukucao neke brojeve sto sam nasao na netu :d:d
tipa 222...67...22....ne znam dalje,nije ni bitno,nisam nista uspeo i vratio na 0 sve i sacuvao i sad stoji tako na nulama i nije na USE FOLLOWING ali mi je net uzasno spor,zna li neko do cega bi moglo biti?
Tako je bilo pre 1h i ja ga restartovao,msm komp i super sve se unormalilo ali evo sad posle pola sata opet isto.Brzina mi je 2.500 MB/s i upload 0.190 MB/s a evo slike kako je sad...

http://prntscr.com/6bfxwf

sad jos gore...

http://prntscr.com/6bgerw
 
Poslednja izmena:
Da li je moguce da se niko ne javlja i da niko ne zna :d
Meni bilo lepo dan dva i evo sad opet koci i secka a ruter il modem,ne znam ni ja sta je mi na spratu,signal svih 5 crta i brzina varira od 55-72 Mbit,tako pokazuje ovde na laptopu.
KOme da se obratim?
 
Podesi dns ovako, Capture.PNG

I zbog cega koristis merenje brzine u MB/s ? :) Ja te uopste nisam razumeo koja je tvoja realna brzina :d

A zbog loseg interneta probaj da se zalis provajderu.
 
Poslednja izmena:
Podesi dns ovako, Pogledajte prilog 164236

I zbog cega koristis merenje brzine u MB/s ? :) Ja te uopste nisam razumeo koja je tvoja realna brzina :d

A zbog loseg interneta probaj da se zalis provajderu.

Jojjjj :smash::d

Zvacu ih sutra da ih smaram malo...mada se nece ni javiti jer je crveni alarm u oglasen u mom podrucju tako da nece ni doci mozda na posao bagra :D
To menjam na WiFi,logicno...pitam jer mi na na ethernet podeseno za zillu i ps3 umrezavanje :smoke:
Kako da merim brzinu onda,jel u Mbit-ima?
 
U Megabitovima ti je najtačnije. Koju brzinu plaćaš, to nisi rekao ?
 
U Megabitovima ti je najtačnije. Koju brzinu plaćaš, to nisi rekao ?

1400 zato sto sam imao nekad net,da sam novajlija imao bi 3 meseca free...jbga :mad:
Placam paket od 10Mbita ali zbog akcije,dobili smo 20 Mbita,ova je bila oko 2100-2200 ne znam tacno da je ostala tako ne bi je uzeo ali kad daju...kad je dzabe i sirce je slatko :d
 
Poslednja izmena:
1400 zato sto sam imao nekad net,da sam novajlija imao bi 3 meseca free...jbga :mad:
Placam paket od 10Mbita ali zbog akcije,dobili smo 20 Mbita,ova je bila oko 2100-2200 ne znam tacno da je ostala tako ne bi je uzeo ali kad daju...kad je dzabe i sirce je slatko :d
Pa to je sve u redu ako je za stalno, glavno je da sve radi bez prekida i padaprotoka nedeljom uveče.
 
Nazad
Vrh Dno