Šta je novo?

USB to 3.5mm adapter?

Z1000

Cenjen
Učlanjen(a)
25.11.2007
Poruke
704
Poena
169
Ima li ovo negde kod nas i koja je cena? Gubi li se sta na kvalitetu u odnosu na ugradjeni 3.5mm jack u racunaru?

B005QUQP6W_usb_adapter.jpg
 
Zavisi koji imaš i na čemu slušaš.
 
Kako to uopšte radi? Ima malu zvučnu kartu unutra?
 
Lenovo G560, sluske krs neki. Ima li kod nas toga?
 
Sumnjam da taj konkretan model ima. Ali ima sličnih, doduše ako su krš slušalice, ne znam zašto te uopšte briga?
 
Pa jel moze link, ili naziv radnje. Nije bitno, samo pitam informativno, treba mi bilo kakav USB to 3.5mm
 
Sliku iz prvog posta si postavao od slusalica Corsair Vengeance 1100 , to dolazi u kompletu sa tim slusalicama i ne prodaje se odvojeno , resenje za tvoj problem je najjeftinija usb zvucna karta: http://www.eponuda.com/zvucne-kartice/gigatech-gsc-u02-usb-zvucna-kartica-cena-225551 , naravno kada ubodes moras nju da stavis kao default u control panel umesto realtek ili koja ti je , ili jednostano sa ploce zvucnu smanjis do kraja ako mogu dve odjednom da rade...ionako i da nabavis taj adapter u sebi ima sigurno zvucnu isto ti se vata kao da imas usb zvucnu , moja preporuka usb zvucna!
 
Poslednja izmena:
A zvuk garant gori nego sa ploce...
 
Darkodar hvala, jel zvuk bas drasticno losiji od ove integrisane u lenovou g560?
 
USB zvučna ti je od 300 din - 3000 dinara
za 300 dinara možeš da uzmeš USB 3D zvučnu (5 in 1 sistem), izlaz 3.5 mm za slušalice i izlaz 3.5 mm za mikrofon
u odnosu na cenu, kvalitet je dobar
Usb zvučna je dobra ako ti recimo crkne integrisana zvučna na kompu pa nemaš zvuk
ja koristim USB zvučnu g330 logitech (a slušalice su mi g430, al nemam od slušalica original zvučnu nego koristim ovu), a imam i 3d zvučnu plaćena je 500 din
 
Ma crkao mi dzek, ne znam jel modul ceo il' dzek, mrzi me da nosim u servis pa mi ovo palo napamet za 300-400din.
 
bokica80 koji audio cip ima g330 logitech? Samo da nije C media to je mator 100 godina?
 
nešto nisam zagledao, znam samo da radi na windows 8.1
al mislim da nije c media čip nego da logitech ima svoj audio čip, a možda je i realtek dok nebi pogledao nemam pojma
treba da nabavim USB karticu od g430, ona je oko 8 dolara na amazonu al kod nas ne može da se nađe, piše na sajtu 10 evra al nigde nema da se kupi
 
Nazad
Vrh Dno