Šta je novo?

AMD Gaming Evolved

mihailo998

Poštovan
Učlanjen(a)
09.08.2014
Poruke
570
Poena
70
Pozdrav ljudi,

Za sve one koji ne znaju na ovom programu se skupljaju poeni igranjem igrica koji se kasnije upotrebljavaju za kupovinu nekih drugih igara, grafickih kartica, itd....
Poene mozete skupljati samo ako igrate originalne igre pa makar bile i free (LOL, WoT, Dota, TF2,....)
Dnevni maksimum za poene je 60 znaci nedeljno 490 poena. A nagrade se krecu u vrednostima od 20-80.000 poena (dirt3-5.000p, r7 260x-35.000p,...)
To vam je ukratko.
Ja imam 5.195 poena trenutno. Sad mene zanima da li vredi cekati do npr 35.000 poena za 260x ili je nemoguce osvojiti takvu nagradu u Srbiji?
Prvenstveno me zanimaju vasa iskustva sa ovim srvisom. Da li ste ikada osvojili ikakvu nagradu sa ovim??:d

http://raptr.com/amd

Servis je dostupan samo vlasnicima AMD grafickih kartca. Za procesore nisam siguran.
 
Poslednja izmena:
Ja sam bio sakupio preko 10 000 i onda mi se nekim cudom account obrisao pa posle toga sam digo ruke od servisa.
 
Nisam i planiram da se zalim vec neko vreme ali sve me nekako mrzi. Imao sam nalog koji sam registrovao na moju email adresu i sam program se uvek automatski palio kad i svaka igra, a onda je poceo da brljavi. To je bilo pre jedno par meseci. Na kraju program je pokazivao da ja nisam nikada ni registrovao taj nalog na tu email adresu?(takodje da je moj user name umesto rerna63 neki random brojevi) i tako nestade tih 10k poena. Planirao sam da uzmem titan quest ili cak da stekam za graficku. Ako budem dobre volje sutra cu da im pisem email. Evo a za to hakovanje i prvi put vidim i cujem.
 
Poslednja izmena:
Pa sto se ne bi zalio to je oko pola godine igranja... pod uslovom da si svaki dan igrao na 60p.
 
Poslednja izmena:
Evo objasnicu malo detaljnije kako se skupljaju poeni i kako finkcionise ceo servis.

Prvi puta kada se prijavite i napravite account (odmah ide 500 poena) nabrazinu mozete nakupiti jos poena tako sto cete postaviti sliku, lajkovati nekome post ili napisati post, verifikovati mail, povezati steam acc, zapratiti prvu osobu....
Raptr ne morate svaki put paliti ili pokretati igru iz njega dovoljno je se jednom prijaviti kako bi on skupljao poene. Sad koliko se tesko skupljaju poeni zavisi od vas ali za nekih 30min se dobije oko 10-20p. Jos nisam provalio kako tacno ide skuplajne poena ali zavisi i od igre neka igra skuplja manje neka malo vise poena (za 6h TF2 sa dobio 30p, za 1h HoS isto 30p, 2h TF2 30p) tako da nema pravila kao sto vidite isti br. poena za 6h i za 2h tf2. Uglavnom mozete vrlo lako nabiti 60p.Dveno mozete osvojiti 5 poena tako sto cete samo kliknuti na community tab.
Nagarde su Untitled.png1.png ovo su trenutno nagrade, ne menjaju se tako cesto, ali ovaj popust traje od kad sam krenuo sa servisom vec nekih pola godine tako da ce verovatno trajati jos dugo vremena. Raptr ce vam ponuditi i najoblja podesavanja za vase igre ali to mozete i sami ali ko ne zna moze i preko toga. Takodje uvek ce vas obavestavati o najnovijim drajverima za vasu graficku.

Sad ce neko da kaze treba mi bar godinu dana kako bi se skupilo nesto ali vi cete igrati igre pa igrati a ovo vam je jos pride nagrada.;)

Sad mene zanima da je iko ikada dobio neku nagradu i kako ide cela procedura???
Ukoliko vas zanima jos nesto pitajte.:D:D
 
Jel ti manji FPS sa upaljenim Raptr-om u igrama? Nesto je tu meni sumnjivo... Probao sam taj program i skapirao sam foru ali me nesto boli patka da se smaram sa tim. Te pare bih zaradio za godinu dana mnogo brze i lakse :D
 
Ti ne palis igru preko raptara nego sa desktopa a sto se tice smanjivanaj fps koliko moze resursa da ti trosi app koja meri koliko igras?? Mozda 1fps.

Da ali ovde ne radis bukvalno nista sem sto igras igre koje bi iovako igrao. I za 1,5-2 godine mozes da skupis za garfu tj oko 35.000p.
 
Poslednja izmena:
Samo tebi mihailo niko ne garantuje da ces bas ti da dobijes tu graficku.

U periodu prosle godine sam toliko igrao wot i diablo 3 da sam skupio toliko poena da sam tada bio poslao oko 25 zahteva za slusalice koje su mi se svidele koje su tada kostale oko 200 dolara i od 25 zahteva koliko sam poslao za ucestvovanje u nagradnoj igri nisam dobio ama bas nista.

Tako da ko tebi garantuje da ces posel godinu i vise dana cimanja dobiti tu graficku i hoce je uopste biti u ponudi do tada dok ti ne skupis poene???

To je samo jedan veliki sismtem prevare i navlacenja siroke mase.
 
Da li je moguce da niko nista ne zna o tome kako se dobijaju nagrade a posebno me zanima hardver?:trust::d
 
Kako god okrenes ovo deluje kao neverovatno smaranje. 35000/60 = 583 dana pod uslovom da skupljas max poena svaki dan sto je izuzetno ne realno... I to za graficku koja kosta 140 cad$, sto je koliko, oko 100 evra? Ako kazes da dnevno igras u proseku 5 sati za tih 60 poena ispada da "zaradjujes" 3 dinara po satu... Ja mislim da ako otvoris bilo koje oglase za posao, videces da su cak i najmanje placeni poslovi mnooooogo placeniji od ovoga...
tldr; Ako bas zelis da unapredis graficku, nadji bilo kakav posao i radi mesec dana. Zaradices vise nego dovoljno. Ostalih 550 dana onda mozes provesti igrajuci se lepo ko covek sa novom grafickom :)
 
Mislim da to nije poenta. Koliko sam ja skapirao ti ne igraš kako bi dobio nešto džabe već igraš se kao što inače igraš a ove nagrade dobiješ uzgred. Drugačije, nije grind već čisto nešto što usput dobiješ. Sumnjam da bi neko sebe terao da igra kako bi "zarađivao" poene, nije to ni osmišljeno na taj način što si ti i izračunao.
 
Au pa vi ste stvarno cudni:d. Ja igre igram kako god da okrenes i svaki ali svaki dan dosegnem maksimum lagano,). Zasto ne bih naplatio svoje igranje pa makar i 3 dinara po satu kao sto kazes.:d
 
Ma ako ti mislis da je ovo odlicna ponuda -> go for it. Samo proveri prvo da li uopste isporucuju za Srbiju.
 
Videces ti kada napunis 20 godina i kada te stignu obaveze, fakultet, ribe i klabing, kako je tesko nabiti max poene svaki dan. U medjuvremenu ta graficka ce vredeti duplo manje.
 
A i sad imam puno obaveza ali za igranje uvek ima vremena. Ne mora graficka da li je iko mozda dobio neku igra?
 
Ja sam uzimao skinove I gemove za SMITE,par puta po 1000,2000 i jednom 4000 poena.
Sve funckionise normalno,za Srbiju.
Ne mora da bude original igra dok igras da bi dobijao bodove,ja sam igrao ETS-2,narodnu verziju i uredno je evidentirao bodove.
 
Hvala bar znam da za Srbiju igre funkcionisu normalno.A sto se tice igara zavisi kako koja kopija npr. FC4 mi nije skupljao a EuroTrack 2 jeste....
 
Te manje nagrade tipa kostime iz igara ili te gemove ces dobiti ali tako velike nagrade na koje ti pucas tipa graficka tesko da ces da bas ti dobijes. Pomori se sa time da jednostavno je pitanje da li uopste te nagrade daju ili je to samo jedna velika navlakusa.

Sto su ti ljudi ovde predlozili bolje otidji preko leta u nadnicu i beri neko sezonsko voce i za nedelju dana ces moci da kupis sta hoces nego ovako da se zamlacujes i posle da se razocaras kada na kraju ne dobijes nista. Suvise je dug period da bi se nadao glavnoj nagradi.
 
Nazad
Vrh Dno