Šta je novo?

Pocetnicka pitanja

Šta napadate čoveka sad, kako me nervira taj fanboyizam.
Ja imam MBP 15 već 4 godine i nisam se niti navikao niti prestao da govorim da je sistem meni užas u odnosu na win 7.
Presnimiti pesmu na laptop je čitava procedura.
Imao sam i iPhone ista priča, sve to lepo radi, ali Android uz sve svoje nedostatke mi je 1000x bolji.
Jedino sam iPad om prezadovoljan, iako me nerviraju mnogo neke stavri oko iOS.
MBP ću uskoro prodati i uzeti neki Windows ultra book, nikad više ne bi uzeo.

Da li si video gomilu smajlija u "fanboy" "napadima" na čoveka?

Kupi Windows laptop, ko ti brani, i onda lepo odeš u ogroman odeljak Win sistema i četuješ do mile volje. ;)

:wave:
 
Šta napadate čoveka sad, kako me nervira taj fanboyizam.
Ja imam MBP 15 već 4 godine i nisam se niti navikao niti prestao da govorim da je sistem meni užas u odnosu na win 7.
Presnimiti pesmu na laptop je čitava procedura.
Imao sam i iPhone ista priča, sve to lepo radi, ali Android uz sve svoje nedostatke mi je 1000x bolji.
Jedino sam iPad om prezadovoljan, iako me nerviraju mnogo neke stavri oko iOS.
MBP ću uskoro prodati i uzeti neki Windows ultra book, nikad više ne bi uzeo.

Који фанбојизам? Па првих 30 порука су његова питања и наши одговори... дошао је брзо до закључка да му не одговара систем, што је супер. Замисли да се као ти мучи 4 године са системом који му се не допада и који му не одговара.

Zezaju se ljudi, opusteno. :)

Апсолутно! ;)
 
Ovde pojedinci zaborave da prosečnom korisniku treba par meseci (i godina) da se navikne na Windows i njegove funkcije kada se prvi put uhvati računara a onda takav isti korisnik hoće da pređe na drugi sistem za par dana vodeći se logikom "to je to isto, samo malo drugačije". E pa nije :) neko se potrudi a neko neće jer misli da ne vredi truda.

Bitno je da izbor postoji.
 
Nazad
Vrh Dno