Šta je novo?

Gde kupiti velikog miša u Beogradu (većeg od Logitech MX510)

boZZaP

Čuven
Učlanjen(a)
20.08.2003
Poruke
1,077
Poena
649
Došlo vreme da se menja ovaj "mišić" Logitech MX510 pa bih uzeo nešto veće jer mi je ovaj mali za ruku.

Logitechove zamene su iste veličine, tako da bih uzeo nešto što je bar 30% veće da lepo "legne" u šaku.

ty
 
Ovo bih i ja voleo da znam.
 
@boZZaP

Slatko si me nasmejao sa naslovom (bez teksta u zagradi) :)

:wave:
 
Mozda RAT 7, jeste skup, ali zato moze da se "razvlaci" po meri.
 
Steelseries Rival je prilicno velik mis
 
brate,za te pare bi i ja uzeo da naleti,sem ako je senzor bas tezak krs.
 
Sentinel Advance mozda ?
 
CM Storm Sentinel ima na popustu od 30% u jednoj prodavnici kod nas (tu je negde oko 40e).

@ DjoleMC

Znas li mozda kakav je taj ECO600 tj kako se pokazao u praksi? Cena je skroz prihvatljiva a i sam mis deluje dobro..
 
Poslednja izmena:
Meni je ergonomija bila dobra, ali nisam bas 100% bio odusevljen preciznošću. I crkao mi je levi klik posle godinu ipo dana pa sam ga reklamirao. Nije preziveo shadow of mordor :D

Šta znam, u toj cenovnoj kategoriji je sasvim ok wirelles miš. Probao sam posle genius ergo (tezak plasticni krs) i natec genesis (lepo radi, ali posle 20min pocne da skripi levi klik, mozda je do konkretnog primerka). Sad imam hama mirano, ok je, jedino sto je manji.

Pretpostavljam da je zicna varijanta eco600 bolja.
 
Kao što rekoh, ergonomija je skroz ok (bar meni), verovatno je precizniji od bezicnog (tj. bezicni je znao da "zapne" ako nema direktnu opt. vidljivost). Levi klik moze da strada na svakom misu, to ne bih uzeo kao manu.
i vidim da ovaj zicni ima 4-way scroll. Ne znam koliko ti je to korisno, ali ne moze da skodi :)
 
Ja sam imao 6880 (skoro iste dimenzije), takodje stradao levi klik (godinu dana se ostrim da kupim lemilicu i zamenim mikroprekidac), solidne je velicine, ali nije 30% veci od MX510, sto ce reci da se trazi mis koji je dug 17cm. :shock:
 
[YOUTUBE]5rkkcw4urjk[/YOUTUBE]

Deluje skroz korektno za tu cenu.
 
Ocajni su njihovi misevi. Probao i kotarisao se bede.
 
Ne bih rekao da su ocajni, ali svakako nisu ni top kvalitet ni dugorocno resenje.
 
Pa za te pare deluje skroz ok.. i izgleda ozbiljnije, kvalitetnije od onog krvavog A4.
 
tu gresis sinko.ako izuzmemo stvarno dizajn pakovanja i softvera za siromasne,a4 se nosi u fullu i sa najizvikanijim brendovima.a cesto je ispod haube isto.
 
Ako bih negde nasao Microsoft SideWinder MX8 momentalno bih ga kupio - ogroman pacov (malo veci od MX518), izuzetno kvalitetan, izmenljiva baterija koja moze po potrebi da se i puni. Ali, kako se vise ne pravi, ja pikiram RAT7 jer moj X8 je na izdisaju.

Gde uopste ima da se kupi RAT7?
 
Netacno do zla Boga.

Sta nije tacno? Pa za 10 min. pretrage na 2 foruma videh da je jedan lik 3x menjao taj A4 mis, bilo je jos nekih reklamacija.. ok mozda je odlican za te pare ali ako je kontrola kvaliteta ocajna (a izgleda da jeste) onda nemam nameru da se smaram sa prodavnicama oko reklamacije nekog tamo svetleceg decjeg misica :d

Verovatno je i ovaj Gbyte na slican fazon ali mi deluje nekako ergonomicnije :d
 
Poslednja izmena:
Kad budes posedovao i trosio oba onda mozemo da raspravljamo. Rekla-kazala po internetima me uopste ne impresionira, a za svaki proizvod na planeti ces naci milion problema na mrezi. Ergonomicnost jednog ili drugog je relativna i subjektivna te ne moze biti merilo kvaliteta.
 
Poslednja izmena:
Sta nije tacno? Pa za 10 min. pretrage na 2 foruma videh da je jedan lik 3x menjao taj A4 mis, bilo je jos nekih reklamacija.. ok mozda je odlican za te pare ali ako je kontrola kvaliteta ocajna (a izgleda da jeste) onda nemam nameru da se smaram sa prodavnicama oko reklamacije nekog tamo svetleceg decjeg misica :d

Verovatno je i ovaj Gbyte na slican fazon ali mi deluje nekako ergonomicnije :d

Ljudi sa previse predrasuda i netacnih informacija osudjuju kupovinu ili preporuku A4 miseva. Mozda nisu vrhunskog kvaliteta, ali daleko od toga da su djubre. Svi proizvodjaci imaju probleme, kad bih tako krenuo da trazim po netu Logitech nikad ne bih kupio.
 
Nazad
Vrh Dno