Šta je novo?

Nis (Branko Bjegovic) operateri?

jocar96

Poštovan
Učlanjen(a)
22.02.2015
Poruke
387
Poena
95
Da li neko zna ko je iz Nisa koji provajderi funkcionisu u naselju Branko Bjegovi (kablovski i internet)?

Mnogo mi znaci odgovor i moze se reci da je hitno.

Hvala unapred
 
Kablovski - Jotel
Internet - Jotel i ADSL
 
@Corvus Corax

Koliku i kakvu pokrivenost ima EXE Net ?
 
Nisam upoznat sa time. Ali EXE mi je u komšiluku. Ako imaš konkretna pitanja, mogu sutra da odem do njih kako bi pitao sve što treba.
 
Nisam upoznat sa time. Ali EXE mi je u komšiluku. Ako imaš konkretna pitanja, mogu sutra da odem do njih kako bi pitao sve što treba.

E koristio sam ja njihov Wirelles internet pre 4 godine i bilo je ok. Bio sam da pitam kod njih pre 2 meseca za opticki ali su rekli da trenutno nemaju mogucnost u mom naselju ali da imaju u planu.

Ne moras da se mucis. :)
 
@jocar96

Moze signal za (IP)TV da ide i preko wireless mreze - mozda neko od provajdera nudi tu opciju.


@Corvus Corax

Meni licno nije potreban info ( nisam iz Nisa ), ali hajde kad vec postoji tema , da pomenemo i ostale provajdere , mozda nekom zatreba ...

NiNet
MediaNis

SBB
Kopernikus
Orion
 
Poslednja izmena:
Najverovatnije cu uspeti da uzmem jotel, problem je bio sa njima zato sto moja ulica nije asfaltirana i nema bandera tako da nije mogao kabl da sprovedu ali izgleda da ce nesto uraditi po tom pitanju i postaviti :)
 
Nazad
Vrh Dno