Šta je novo?

Kako ukloniti...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja vam pricam iz iskustva, racunari koji imaju AVG ne dolaze na servis sa virusima, uglavnom im uleti ono sto i nisu virusi tipa PC Optimizer, Turbolizer i ostali majzeri :D
Avast se pokazao lose kao i Microsoft Security Essentials. Za 360 ne mogu da pricam jer nisam ga video ni na jednom racunaru.
 
Da se ovo ne bi pretvorilo u diskusiju o AV koju vec imamo na forumu zavrsicemo na tome da svako izabere sta hoce....:D
 
u svakom slucaju ja nemam lepo iskustvo sa 360 S za win 10 TP-om,sam je kod one prve optimizacije pobrljavio startape,i explorer je trokirao,reseno sa uklanjanjem istog.
 
u svakom slucaju ja nemam lepo iskustvo sa 360 S za win 10 TP-om,sam je kod one prve optimizacije pobrljavio startape,i explorer je trokirao,reseno sa uklanjanjem istog.

Da ali win 10 jos nije izasao (barem full verzija). Tako da verovatno ne radi kako treba sa win 10, nisam cuo da se neko zali na ostale verzije...
 
najverovatnije je vec resen problem, ali da dodam da se mozda nije zavukao negde pod program files ili program data u nekom folderu.
 
Ja vam pricam iz iskustva, racunari koji imaju AVG ne dolaze na servis sa virusima, uglavnom im uleti ono sto i nisu virusi tipa PC Optimizer, Turbolizer i ostali majzeri :D
Avast se pokazao lose kao i Microsoft Security Essentials. Za 360 ne mogu da pricam jer nisam ga video ni na jednom racunaru.

ja imam 360 i ne mogu nista da kazem konkretno. izghleda kao da ne jede dzabe leba za razliku od avasta. s tim da meni sve vise izgleda da antivirusi bez veze stoje na kompu i trose resurse.
 
Postoji tema o antivirusima. Nastavite tamo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno