Šta je novo?

Xiaomi Mi Band

Odlucio sam se za kupovinu ove narukvice, posto imam Android LP na G3 i BT 4.0 po tome sto ste ovde napisali trebalo bi da mogu da koristim sve sto narukvica nudi, najvise me zanima mogunost otkljucavanja? Video sam da je ima na oglasima, mrzi me da cekam da stigne 20 dana itd pa jel zna neko gde je vec provereno kod nas ? i za kraj vase misljenje ovo ili neki smartwatch (i koji) ?
 
Imali živih u ovoj temi ? :) kupio sam xiaomi mi band ipak, skinuo xiaomi fit apk sa play store-a podesio sve radi kako treba, samo me interesuje taj smart lock da li može da se podesi razdaljina jer npr odnesem tel u drugu sobu i idalje mogu da ga otkljucam bez sifre..
 
Kupio bih Mi Band samo da ima sat na sebi, licno mi je to big fail za uredjaj koji je 24/7.
 
Otključavanje u prisustvu narukvice radi samo na Xiaomi telefonima ili telefonima sa Lollipop verzijom OS-a. Dok je moguće podesiti i na uređajima sa Android 4.4 pomoću Xposed modula "No Lock Home".

Link do modula: http://repo.xposed.info/module/com.smartmadsoft.xposed.nolockhome
Druže imam LG G3 koji radi na LP tako da mi Smart Lock provereno radi ali me nervira sto ima velik domet interesuje me da li moze pomocu jacine signala BT da meri otp koliko ke telefon udaljen i da na manjim rastojanjima zaključa telefon, video sam neko prica i o modovanoj verziju app, da li moze link do toga sta vi koristite pošto ja sad imam Xiaomi Fit
 
Druže imam LG G3 koji radi na LP tako da mi Smart Lock provereno radi ali me nervira sto ima velik domet interesuje me da li moze pomocu jacine signala BT da meri otp koliko ke telefon udaljen i da na manjim rastojanjima zaključa telefon, video sam neko prica i o modovanoj verziju app, da li moze link do toga sta vi koristite pošto ja sad imam Xiaomi Fit

Domet je 10 metara, koliko je domet Bluetooth-a. Tako da se to ne može skratiti.

Ovo je link do modovane verzije: http://en.miui.com/thread-53761-1-1.html
 
Domet je 10 metara, koliko je domet Bluetooth-a. Tako da se to ne može skratiti.

Ovo je link do modovane verzije: http://en.miui.com/thread-53761-1-1.html

sta ukratko daje ta modovana app u odnosu na stock ? I citao sam negde da npr kad je tel pored narukvice smartlock radi a ako je narukvica na levoj a tel u desnoj ruci nmzes ga otkljucati tj treba sifra, to bi mi bilo idealno kada bih nasao kako se podesava :/
 
Pa pogledaj u temi koje funkcije su dodate u modovanoj verziji. Imaš dve verzije na linku - sa notifikacijama i bez.

Nije mi poznata takva mogućnost.
 
Je l' je imao neko problem kada namesti notifikacije u toj modovanoj verziji?
Podesio sam za razne aplikacije i radi kako treba, ali za stock app za poruke ne radi. Ne obaveštava me nikako da je stigla poruka.
 
Je l' je imao neko problem kada namesti notifikacije u toj modovanoj verziji?
Podesio sam za razne aplikacije i radi kako treba, ali za stock app za poruke ne radi. Ne obaveštava me nikako da je stigla poruka.
Isti problem sam imao samo iskljuci da ne bude ograniceno na satnicu nego da te uvek obavestava ja sam tako resio problem :)
 
Isključio sam satnicu za sve i i dalje isto. :-\
A ponekad i pobrljavi izgleda. Za Gmail sam stavio da svetli crveno (ne znam da li uopšte može crveno da svetli, no nebitno) i evo malopre mi stigao mejl, svetli samo srednja dioda i to plavo, a na telefonu u notification panelu pored notifikacije mejla pojavljuje se i notifikacija Mi Fit koja ispisuje "Incoming call". Poziva nema, samo je mejl stigao u tom trenutku. o.o
 
Zar vam ne smeta sto band nema najobicniji sat koji bi prikazivao vreme? Meni je to najveci fajl, jer band je za 24/7 nosenje, sto znaci da dobar deo dana bih nosio i sat i band. [emoji55]
 
^ Ne smeta. Jer pored njega nosim i sat. Uostalom, tu je telefon. Meni se svidja što mu baterija baš dugo drži, a prisustvo sata na Mi Band-u bi drastično skratilo trajanje baterije.
 
^ Hvala. Sto se tice baterije, displej sata mogao bi da se prikaze samo na dodir ili da bude crno-beli, kao kod digitalnih satova (utrosak baterije smesan). A mnogo bi mi znacilo, jer ne bih nekad nosio ni sat, ni mob.

Ovako Mi Band, sat i mob. Hm. Moram da razmislim. :)

Kako radi buđenje? Zaista budi samo iz REM faze?

Kada izlazi nova verzija? Hvala!
 
Kako radi buđenje? Zaista budi samo iz REM faze?

Kada izlazi nova verzija? Hvala!

Vibrira u podešeno vreme. Može da se aktivira da budi samo iz lakog sna nešto pre podešenog vremena.

Nova verzija čega? Aplikacije? Nove verzije izlaze često. Narukvice? Ne znam.
 
Kako da namestim namestim da vi narukvica vibrira kod poziva, poruka...? Vibrira mi samo kod alarma, 3 puta na svakih 10 min.
 
^ Moraš da koristiš modovanu aplikaciju sa dodatim notifikacijama. U samom thread-u za modovanu aplikaciju je i uputstvo za podešavanje notifikacija.
 
Narucena. Jedva cekam da je isprobam.. :D Da li se led notifikacije npr za fb i viber mogu podesiti sa originalnom Mi Fit aplikacijom ili samo uz pomoc modovane?
 
Narucena. Jedva cekam da je isprobam.. :D Da li se led notifikacije npr za fb i viber mogu podesiti sa originalnom Mi Fit aplikacijom ili samo uz pomoc modovane?

samo uz pomoc modovane, ali ne znam sto bi ti to predstavljalo problem kada je sve isto cak kad instaliras tu modovanu app kada odes na Google Play da nadjes originalnu Mi Fit aplikaciju i udjes u nju on ispise da je vec instalirana i prepoznaje modovanu kao originalnu :)
 
Ја сам у фази испитивања, стигла ми је у прошли понедељак, нисам је одмах ставио, имао сам неат 4.3 па ме мрзело да одмах мењам ром. Сад сам на ЦМ12.
 
samo uz pomoc modovane, ali ne znam sto bi ti to predstavljalo problem kada je sve isto cak kad instaliras tu modovanu app kada odes na Google Play da nadjes originalnu Mi Fit aplikaciju i udjes u nju on ispise da je vec instalirana i prepoznaje modovanu kao originalnu :)

Ma nije problem, nego cisto da znam ako te notifikacije mogu da se podesavaju samo u modovanoj, da odmah nju instaliram.. :)
 
Има ли неко да користи наруквицу са iOS уређајем, какви су утисци?
 
I dalje ne uspevam da podesim vibriranje za poruke, mejlove.. Jedno vreme je radilo i za pozive sad vise ni to nece.
 
Има ли неко да користи наруквицу са iOS уређајем, какви су утисци?

Nema niko da koristi sa iOS? Kupio bih zeni pa mi treba info da li mogu da rade notifikacije na iphonu
 
Претпостављам да све ради како треба, као на Андроиду, али бих волео да чујем утиске из прве руке.
 
Nazad
Vrh Dno