Šta je novo?

Xiaomi Mi Band

Користите паралелно основну и ову алтернативну?

Да ли се оне ажурирају како треба, тј. не долази до тога да друга апликација не повуче неке податке које је прва покупила пре ње?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Ne, ova "dodatna" ne utiče na originalnu...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Сада видим да ми је јуче била разлика 2500 корака између званичне и ове.

Али, добро је што постоји могућност да се 'ручно' измене вредности и тако исправи кад дође до грешке.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
pošto nemam pojma koja je razlika između 1s i 2, može li mi neko reći koji da poručim s neta?
 
pošto nemam pojma koja je razlika između 1s i 2, može li mi neko reći koji da poručim s neta?
2 ne postoji, imas prvu sa color ledovima, reviziju iste sa belim, i najnoviju verziju sa belim ledovima ali i hr senzorom i nešto kao kvalitetnijom gumom u narukvici... Sve ostalo je isto...
Pa ti izaberi šta ti treba...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
2 ne postoji, imas prvu sa color ledovima, reviziju iste sa belim, i najnoviju verziju sa belim ledovima ali i hr senzorom i nešto kao kvalitetnijom gumom u narukvici... Sve ostalo je isto...
Pa ti izaberi šta ti treba...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk

Pitah to jer videh da se tako prodaju na aliexpressu, banggood i ostalima...
 
Biće da je ovo na banggood.com najjeftinije trenutno.
Omg kakav naziv site-a ;-)
Klon aliexpresa, niču kao pečurke
 
Koliko vi imate deep sleep po aplikaciji?
Ja imam uglavnom oko 30-60min za 7,8h spavanja.
 
Ja sam se više totalno pogubio sa aplikacijama. Na starom telefonu sam imao neku aplikaciju koja je radila savršeno. Sa xiomi foruma.
Na novom telefonu sam probao noviju verziju sa foruma kao i oficijeljnu sa play store-a i svaka je imala neki problem.
 
Синоћ на 5:02, 1:47 је дубок сан


Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Sinoć 3 sata deep sleep, od 7:11 ukupno, ali to je zbog derbija i piva, obično oko 2

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ja više izbegavam da koristim ovu apdejtovanu aplikaciju, totalni je šit, da imam vremena potražio bi da li može nekako da se odradi downgrade.
A za dip slip: 3h:55m sna od toga 1h:50m dubok san.
 
Мени је ок.

Потражи на apkmirror

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Pitah to jer videh da se tako prodaju na aliexpressu, banggood i ostalima...
Taj 2 ti je u suštini najlošije verzija, to je ova srednja varijanta, i on je 11e... Za 4e više već možeš da nadjes 1s sa hr...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
И ја предлажем да избегнеш ту јефтину међуверзију која се веома лоше показала и да купиш 1s

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Ja sam juče poručio još jedan komad ali prve verzije, sa više boja.
Provereno radi
 
Та је ОК, ту и ја имам.

Проблем је она са белим лампицама а без мерача откуцаја срца.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Ja imam tu, MiBand 2. Sta je problem ako smijem znati? Ja ne vidim nikakve probleme... :)
 
То уопште није двојка. Двојка званично и не постоји, тако су је само кинески продавци назвали.

Чести су случајеви да врло брзо цркавају и пуни су форуми тога на нету и како људи покушавају да их 'оживе'.
Такође, нетачно или уопште не мере спавање док им и БТ веза пуца и испадају, самим тим, из апликације.

Ако ти немаш тих проблема, имао си среће и није ти запала једна од фаличних.

Колико дуго је имаш?


Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Aha, hvala na informacijama. Nisam do sada primjetio nikakve bugove...
Jednom sam je punio do sad, znači koristim je nekih mjesec-dva...
Sad kako je pala cijena 1S verziji mislim da se ove obične ne isplati uzimati.
 
Meni lepo radi 2.10 verzija aplikacije, nema kineskih karaktera i izgleda skroz ok...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Izgleda da 10. maja izlazi Mi Band 2, ali na prvi pogled mi se ne svidja... Eventualno za one koji ne nose sat...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Ljudi, jel zna neko kako prebaciti narukvicu na drugi telefon?
Meni je bila povezana na MI4, mislim da sam samo instalirao aplikaciju preko qr koda koji je bio u pakovanju sa narukvicom i sve je radilo, ne sećam se da li sam morao neke posebne registracije da radim (od ranije imam Mi nalog), unosim šifre i tome slično. Sad sam prodao narukvicu kolegi forumašu i on hoće da je koristi sa LG telefonom, instalirao je app ali mu prijavljuje grešku pri logovanju!!!
 
Pa mora da napravi svoj nalog, pre toga skine app sa store-a i udri.. Ne bi trebalo da ima problema..

Sent from my HTC One M8 using Tapatalk
 
Misliš Xiaomi nalog, kao što sam ja napravio za telefon pe no što sam i imao narukvicu?
 
Pa da.. Kako je on pokušavao?

Sent from my HTC One M8 using Tapatalk
 
Mislim da je instalirao app i aplikacija je verovatno tražila da se loguje prvo!
Ne znam, kod mene je sve to automatski išlo, prvi ekran koji sam ja video pri pokretanju aplikacije je onaj gde piše koliko koraka je napravljeno i ispod ono za spavanje itd...
 
A ne, to vrv kad imaš xiaomi telefon, meni je uvek tražio posle instaliranja user, password I ono captcha da prepises par slova, i onda se uloguje, pa onda imaš ono tipa nadji narukvicu i posle pola minuta, manje više je nadje i poveže se

Sent from my HTC One M8 using Tapatalk
 
Hmm, ništa javio sam čoveku, nadam se da će uspeti da je poveže, kod mene na MI4 čim se otvorila aplikacija posle 2 sekunde je skinuo sveže podatke i to je to ali je BT kod mene uvek uključen bio pošto mi je na kraju narukvica uglavnom služila da vibrira kad neko zove a za to mora BT da radi...

BTW, Hvala za info :)
 
Poslednja izmena:
Ma dobro on nije ni stigao do toga, kad se uloguje, App mu sama kaže da li da upali Bluetooth, znači prvo se registruje , pa nek vidi možda treba i ona potvrda preko email a, ne sećam se više, kad se uloguje, nema frke više...

Sent from my HTC One M8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno