Šta je novo?

Xiaomi Mi Band

Piše ti na kutiji, ili po bateriji (stara 41,novaa 45 mah) ili po modelu u šifri piše ili 01 medju slovima za staru i 03 za novu
 
homer-doh.png
doh, kutija, totalno sam zaboravio na kutiju... :D
Za bateriju piše 41mAh i ima 01 u oznaci a i zakačio sam je na usb čisto da se napuni ako bude htela i blinka jedna zelena ledica na njoj :)
 
Uf, znači platio sam 7 dolara više nego ti[emoji4] i ja vičem doooh
 
Gumeni deo je najs also ali ona rupa za ! brain (u nedostatku boljeg naziva) mi izgleda kao da je jedno 5mm kraća nego što je potrebno, trebaće vazelina I see :D
BTW. kad blinka jedna zelena da li to znači da se puni ili nešto sasvim drugo? (100% je ovo već neko objasnio :smackbum:)...
 
Ma to prvi put dok udje, malo na silu onda uglavis da lepo legne, posle je svaki sl put lakše.. Blinka jedna jer je toliko puna, dok sve tri budu upaljene bez blinkanja, tad je puna..
 
A da sam sačekao minut sve bi bilo jasno pošto sad jedna sija a druga blinka :D znači puni, jey.
Sad još samo treba sačekati da dođe MI4, omatoriću dok nedođe, mada 26-to je status bio Despatched to overseas pa mislim da ga nije zakačio praznik...
Planiram da uzmem i jednu od onih drvenih pozadina/leđa ako negde naiđem na akciji pošto su trenutno oko 17+$ a lako moguće i xiaomi vagu, ova moja ima
barem 35 godina, vreme da se modernizujemo :D
 
Taman mi daš tu, a sačekaj moju mi band, i milina [emoji3] [emoji3]
Koliko je ta vaga, video sam da mi fit App ima i opciju za merenje
 
Vaga je nekih 20$ što mislim da je sasvim OK cena. Prvo sam mislio da je bezbeze pošto mora da se upari sa telefonom inače ne vidiš cifre ali sam juče pogledao na yutjubu par rivjuova i ipak ima displej samo je sakriven i vidi se tek kad sija, izgleda vrlo elegantno zapravo, bez puno komplikacija, što bi rekli just works :) nego mi je bila najveća fora kad je na jednom snimku telefon prikazao tipa "There is a new update for your scale!" :D uskoro nećemo moći ni na wc da sednemo dok ga ne apdejtujemo :D
 
Hahaha, pa šta tu može da se apdejtuje.. Ali da, ode ja tome, ne more u wc, updejtujem kazance[emoji3]
 
Znači gearbest i dalje fura ove sa RGB diodama. Sad sam u iskušenju da uzmem još jednu za svaki slučaj. Mada devojka bi je verovatno brzo prisvojila. :D
 
Izgleda, nemojte na goldway kao što sam ja, jer ćete baciti 7 dolara bzvz.. [emoji4]
 
Koja je tacno prednost da ima color LED diode?
I kako nadjete prodavce koji imaju tu verziju? Ostavite linkove ovde
 
Vaga je nekih 20$ što mislim da je sasvim OK cena.

Vaga izgleda super i odlična za uparivanje sa mi fit aplikacijom, ali ima jedan problem...

Cena je oko 20$ ali svuda je poštarina još oko 40 do 50$, nigde nema free zbog težine, tako da dati za vagu preko 50e, pri tome obavezan pdv i možda carinu, ne isplati se nikako...
 
Da da, shipping je mnogo skup, koliko i vaga... A moja narukvica zaglavila u shenzhen već 5 dana, nikako da krene uopšte ka srbiji..
 
Koja je tacno prednost da ima color LED diode?
I kako nadjete prodavce koji imaju tu verziju? Ostavite linkove ovde

Мени је престала да ради после 3 дана. Кинез ми је рефундирао новац. Кажу и да су то старе али "рефрабиковане". Ко ће га знати, знам само да сам се сморио јер сам таман почео да се навикавам а сада поново морам да чекам 20 дана :)

Сада сам поручио ову стару верзију али изгледа да су неки празници тамо па је још нису послали
 
Praznici su do 7-mog pa dok se vrate svi na posao, računaj tamo ponedeljak 12-ti da će biti redovno stanje.
Ja sam danas dobio futrolu za mi4, prepao sam se da me kinez zahebo, umesto telefon + futrola on poslao samo futrolu ali ispada da je poslao odvojeno...
 
Samo da prijavim da je povezivanje sa Google Fit uspelo bez problema na Androidu 5.1.1, na 5.4 nije bilo šanse, nije se ni videla opcija za povezivanje sa Google Fit
 
Мени је престала да ради после 3 дана. Кинез ми је рефундирао новац. Кажу и да су то старе али "рефрабиковане". Ко ће га знати, знам само да сам се сморио јер сам таман почео да се навикавам а сада поново морам да чекам 20 дана :)

Сада сам поручио ову стару верзију али изгледа да су неки празници тамо па је још нису послали
Koja ti je crkla, sa belim? Meni su rekli da su te bele kao prefabrikovane, i da se sada žele ratosiljati i njih.. A moja narukvica poletela ka srbiji juče, ne znam odakle jer 4px ne radi već danima...
 
Pitaj sirius9 gde je on uzeo, za 16,5 dolara kolor, ja jeftinije nisam našao
 
Da ja sam uzeo sa ili od girbesta.
Btw, interesantno da narukvica nema mogućnost da se upali ako je recimo protresem ili drmnam par puta, msm blejim već 10 dana u nju (dok čekam telefon) a ona ne daje znake života :) barem da blinkne jednom kad je pipneš, učinila bi me srećnijim :d
 
Poslednja izmena:
Pa upali blutut na bilo kom telefonu, pa ćeš je bar videti da radi, ne znam zašto ne probaš na trenutnom telefonu, ne xiaomi, dok ne stigne...
 
Upravo tako, narukvica ne radi iliti nije uključena sve dok se ne upari sa telefonom odnosno mi fit aplikacijom.
 
Trenutni telefon Nokia 6120 classic, skeniranje bt ne pronalazi nove uređaje...
 
Pa mora da ima telefon bar 4.0 BT, a taj sigurno nema... P. S. Moja stigla na izmenicnu poštu..
 
uploadfromtaptalk1444148651392.png
Ajde, kakvi su vam rezultati :)
 
Nazad
Vrh Dno