Šta je novo?

Xiaomi Mi Band

Прво треба да се региструје налог (може и преко рачунара и сајта) па тек онда да се улогује.

Е сад, често им сервер буде оптерећен и пријављује грешку приликом логовања па нека проба у различито доба дана (бар је тако било у почетку кад се тек појавила наруквица - могуће да је само тада било оптерећење). Ја сам рецимо успео први пут негде око поноћи. И да, тада сам користио Самсунг. Пренос на РМН2 одрадио на исти начин, само се улоговао.

Кад се једном улогује то је то.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jesam, logovao se na MI nalog i tu je obrisao, mislim da je to odradilo posao s moje strane, takođe sam ponovo instalirao Mi Fit app i čačkao tu nešto ali sumnjam da je to nešto vredelo a na drugom telefonu čovek je napravio MI nalog i spojio narukvicu, ne znam detalje samo da radi :)
 
Jel vam radi Mi Band color diode na Android 6.0?
Ne mogu nikako da je povežem...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Meni radi

Sent from my HTC One M8 using Tapatalk
 
Nekako je i meni proradilo.
Ladno šalju podatke na cloud. Kad sam vrnuo app na novi sistem svi podatci od ranije su tu. Nigde se u settings to ne spominje.
 
Nekako je i meni proradilo.
Ladno šalju podatke na cloud. Kad sam vrnuo app na novi sistem svi podatci od ranije su tu. Nigde se u settings to ne spominje.
Pa sta si mislio zašto ti treba logovanje :)

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Šta ćeš, ne može se toliko podataka čuvati na samoj narukvici, mora negde da pravi backup.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedno glupo pitanje, da li ti senzori a pogotovo senzor za merenje pulsa stete zdravlju? Makar i u maloj kolicini..
 
Može link za punjač za 1S verziju? Viđam samo punjače za običnu, bez senzora pulsa, ali ne odgovara isti na obe verzije :(
 
Aliexpress ne gotivi Bosnu iz nekog razloga, pa ni ne zalazim tamo inače... Hvala u svakom slučaju.
 
Stigao juce paket :D model 1s dao na aliu 16e :) zaista za tu cenu odlicno radi ali imam jedan problem, koristim poslednju verziju Mi Fit aplikacije 2.1.1 , sve sam podesio i azuriran je fw znaci nema problema, ali nikako ne mogu da linkujem Mi band sa Google Fit app, nemam tu opciju uopste -_- jel moguce zato sto sam mi account otvorio uz hotmail email adresu? da nisam trebao gmail?

Onaj vibro alarm je zakon - pogotovo sto te budi pre nekog vremena - tako da sam izbacio jedan alarm iz upotrebe na fonu.
Koliki je prosek da baterija izgura? Moze nedelju dana ako se svaki dan koristi ono bas u fullu'??
 
Poslednja izmena:
U fulu za sve messengere i zezancije, pozive, sms, izmedju 2 i 3 nedelje, može i 3 ali bas sitno ostane, pa sam uvek punio malo pre 3 nedelje.. A povezujes iz aplikacije, ima opcija, cackaj, ja je spakovao u kutiju, uzeo malo gear 2 neo

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Stigao juce paket :D model 1s dao na aliu 16e :) zaista za tu cenu odlicno radi ali imam jedan problem, koristim poslednju verziju Mi Fit aplikacije 2.1.1 , sve sam podesio i azuriran je fw znaci nema problema, ali nikako ne mogu da linkujem Mi band sa Google Fit app, nemam tu opciju uopste -_- jel moguce zato sto sam mi account otvorio uz hotmail email adresu? da nisam trebao gmail?

Onaj vibro alarm je zakon - pogotovo sto te budi pre nekog vremena - tako da sam izbacio jedan alarm iz upotrebe na fonu.
Koliki je prosek da baterija izgura? Moze nedelju dana ako se svaki dan koristi ono bas u fullu'??
Ja koristim modovanu koja ne može sa fitom da se poveže, ova sa Play store bi valjda trebala, mada nemam pojma kako bi to funkcionisalo, mene fit nešto zeza...
Mada koliko se sećam, nema opcije u mi fit aplikaciji, već u gfitu tamo negde treba da se odobri korišćenje, tako nesto, imas uputstvo na mi forumu...
Baterija traje oko mesec dana, uz intenzivno koriscenje, znači notifikacije, plus auto merenje pulsa svakih sat vremena, mislim da mi je izašla oko 20 dana...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Izvini, moja je obična kolor, nisam primetio da je ova sa pulsom, ne znam koliko bi ona izdržala..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Cek ova sa HR nema color ledove? Juce punim na kompu i cekam ko ****** da ona bela tri leda postanu zelena :D

Sta dobijam sa tom modovanom app , dajte link :)
 
Nema, izbacili su ih posle prve verzije, bila je samo sa belim jedna, 0a ta isto bela sa senzorom

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Changelog (2.1.0):
Firmware Updated to 1.0.12.5
Optimisation for pairing/binding Mi Band with Mi Fit
Minor Bug Fixes


NOTE:

The Latest Version has a lot of added functionalities but Does Not support 'Sync with Google Fit' as of now. If you are one of those who have been using/syncing data with Google Fit, then you Might rather Update to Version 2.0.0 from Google Play instead instead


Sad mi je jasno :D vracam na 2.0
 
2.1.1
http://ota.miuipro.ru/mifiles/apps/miband/MiFit2.1.1MS.apk

Razlika u odnosu na zvaničnu je što je novija verzija i uglavnom sve na engleskom i bez kineskih slova, ispravljene greške valjda, ova apdejtuje i firmware, pa ko hoće da se vraća na nižu, ne znam koliko je to ok...
Razlika je i što ima wa i telegram u meniju za share, mislim da to standardna nema, zatim vođenje težine slično kao sna, a za automatski je potrebna mi vaga, ali ok je i ovo ručno...
Ranije je bila ubacivana i tabela kalorija, ali od verzije 2 mislim da to nema više...
Moguće još nešto, al ko će ga znati šta...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Вјероватно је већ постављано питање али ако некога не мрзи само да ми потврди да ли овај Mi Band може да имитра сат... дакле може ли овако да изгледа:
36_1.jpg

Ово је слика са ИТ свет, али на осталим сајтовима када укуцам Mi Band ретко нађем да може да има дисплеј-сат.
 
Poslednja izmena:
Ne može, nema funkciju sata niti displej na kom bi prikazala podatke...
 
То би требало да је ова нова што је представљена пре три дана.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Ovo gore nije mi band, imas gomilu sličnih kineskih sa displejem ali koje mnogo gore rade, ako ti treba "sat" sačekaj u junu izlazi mi band 2, po istoj ceni koja će to imati...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Ovo je nova mi band, snimljena na ruci nekog direktora xiaomia par dana pre predstavljanja
uploadfromtaptalk1463209646396.jpg

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Dolazi u obzir ako bude po 30e :-D kupio sam skoro ovu 1s nebih tako brzo da kupujem drugu ;-)
 
Nazad
Vrh Dno