Šta je novo?

Xiaomi Mi Band

Šta si radio tog 23eg sunce ti? :)
 
Ma laze narukvica, ja od kako sam presao na nesto drugo, mnogo manje prelazim. Jedan dan sam na miband napravio kao 16000 koraka, a ja sedeo i farbao stazu...
 
Ma laze narukvica, ja od kako sam presao na nesto drugo, mnogo manje prelazim. Jedan dan sam na miband napravio kao 16000 koraka, a ja sedeo i farbao stazu...
Slažem se..koristio mi band nekih 5-6 dana, pravio i po 20K koraka, prešao na gear fit, koraci se spustili jedno 20-30% po sličnom režimu, uzeo sony SWR10 I dobio još 10% nizbrdo...realno laže skoro duplo, ali sustina je tu, da imaš stalno cifre pred tobom da te motivišu da guraš više, i naravno cena...
 
Za korake ne znam, ali za distancu je prilično precizna. Merio sam pređeni put narukvicom i google mapama, razlika je oko 5%. Problem može da nastane ukoliko su koraci kraći od podrazumevanih vrednosti u aplikaciji. U prevodu, ako šetate/trčite kraćim koracima, pokazaće vam veći pređeni put.
 
Slažem se..koristio mi band nekih 5-6 dana, pravio i po 20K koraka, prešao na gear fit, koraci se spustili jedno 20-30% po sličnom režimu, uzeo sony SWR10 I dobio još 10% nizbrdo...realno laže skoro duplo, ali sustina je tu, da imaš stalno cifre pred tobom da te motivišu da guraš više, i naravno cena...
I ja presao na gear fit, ima ih na oglasima za ok pare i mnogo sam zadovoljniji, a i realniji mi je broj koraka.
 
Mi band sam dao zeni i sad me zeza kako ona prelazi vise koraka od mene :)
 
I ja presao na gear fit, ima ih na oglasima za ok pare i mnogo sam zadovoljniji, a i realniji mi je broj koraka.

bese on moze samo sa samsung telefonima da se koristi ili sam nesto preskocio
 
bese on moze samo sa samsung telefonima da se koristi ili sam nesto preskocio
Postoje još dva načina da se gear fit poveže sa ne-samsung telefonima, jedan je izmena jednog sys fajla, posle ruta, naravno. Drugi je open fit aplikacija, koja bi trebalo da se poveže sa google fit servisom, kada se završi.

Oba načina su još uvek polovična rešenja i ne pružaju kompletnu funkcionalnost...
 
Poslednja izmena:
@ djurkash
tnx
 
Stigla narukvica jutros, kolor, a baterija 45mah,bar tako piše na kutiji, a model je 01..nr znam, izgleda da postoji i ta kolor sa jačom baterijom..
 
Meni je ono prebacivanje ledica na samo bele bilo malo čudno, msm zašto bi se odrekli dodatne funkcionalnosti, ako po boji možeš prepoznati ko te zove ili je stigao mail itd. što bi izbacili to! Mora da su to bili neki test/refurbished isl. modeli gde su ledice zapravo bile kolorne ali zbog nekog raloga su radile samo kao bele...
 
Ko zna, meni je rekao onaj lik koji je pravio mi band tools, da su to kao prve verzije narukvice, a pošto će za neki mesec izaći nove, pa kao da ih se otarase, mada već su izašle neke nove narukvice, Bože sačuvaj, pa sad da li je zbog toga, ne verujem, možda su želeli da uštede tu sicu pa umesto kolora furaju bele, mada verujem da je to baš sitna razlika, mada puta par miliona, ko zna, u sv slučaju je *****ski potez...
 
A jel ima neki info o toj novoj što treba da izađe, msm ako će biti više funkcionalna i bolja da ja prodam ovu što nisam ni koristio pošto mi je fon na carini još nekih nedelju dana minimum pa da sačekam novu !
 
Држао сам ову са белим диодама пар дана у фрижидеру, напунио је и ради. Само што сада не памти више историју пређених корака и не бележи спавање :D Али добро, послужиће док не стигне нова исправна.
 
Ako ne proradi dok dobiješ novu nemoj je bacati, baš me interesuje kako izgleda unutra :D
 
@pobeda, je l si probao drugu mi fit aplikaciju, onu sa miui sajta, ne sa play store, probaj, možda i proradi čitao sam par puta negde da je bilo problema sa belom pa kao instaliraš onu "neoficijelnu"
 
Мислиш на Mi Fit 1.6.352? Док је првих пар дана била исправна, верзија са play store Mi Fit 1.6.122 је пуцала и није мерила спавање. Онда сам инсталирао 1.6.352 и радила је добро док није "умрла" (није је препознавао ниједан телефон, није било могуће пунити је и сл.).

Има ли још нека верзија? И мени делује да је можда до апликације али сам пробао све и не вреди.
 
Ima li negde ovde u Srbiji da se poruči narukvica sa led diodama u boji? Na kupujem-prodajem ima sa belim led diodama, kod drugog se čeka da stigne...
 
Na kupujem-prodajem prodaju narukvice za 2.800-3.200 dinara. Konkretno sa belim diodama je 26 evra, sa diodama u boji 2.800 ali treba da se sačeka da stigne. Neka bude i ova najviša cena, ali treba mi nekorišćena i u originalnom pakovanju jer je za poklon.
 
Ima li nekih novosti oko novog modela? Ja prodao moju multikolor i čekam novi model :D
 
Kad pre? [emoji2] i koju novu čekaš, izašlo nešto?
 
Pa neko je baš u ovoj temi pomenuo kako će uskoro izaći novi model narukvice, kao biće duplo skuplja, to je jedino što znam, ovde pročitao :)
Da ne bude kao sa indijancima i cepanjem drva treću zimu :D
A moju sam prodao zato što mi nije nešto preko glave stalo da je imam, više sam je iz radiznalosti naručio, lepa je ali pošto sad svi hoće ovu sa kolornim
diodama iskoristio sam priliku i izvukao dobru lovu, sad mogu novi model da uzme bez problema. Kod stare mi je malo zasmetalo i to što kažu da laže u
merenju koraka...
Sve u svemu uvek mogu da naručim drugu...
 
To je tačno, ali bi me mrzelo opet da čekam.. Ja sam pričao o toj novoj sa merenjem pulsa, ali ništa od toga, a do tada, izašlo je već nešto, probaj da nađeš po netu, tipa mi band 2,ali je nešto čudna, kao mali točak izgleda, plus izgleda kao modni detalj, ma bzvz
 
AmazFit

Novi model se zove AmazFit http://www.tech-boom.com/xiaomi-announced-amazfit-its-new-fitness-bracelet/ i ona nije direktni naslednik Mi Band-a. Mene nisu zainteresovali. Košta nekih 60$ a ništa posebno novo ne donosi. Čak mi se i izgled ne sviđa. Baterija mu je manja i traje nekih deset dana.

Držaću se ove moje dok bude trajala a služi me, bez ikakvih problema, još od februara
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno