Šta je novo?

Google Talk cime zameniti

Treba ti program za proveru nove gmail pošte, ali adresa koja se proverava nije @gmail.com?
1411083336717.gif
 
RazbojNick, lepo ti je čovek dao link da vidiš ako ne znaš o čemu se radi ;)

To je tzv. Google Apps for Work...
 
Pa, kovacm je naveo link gde se opisuje kako koristiti Gmail sa custom domenima ;)

eHSwS9t.png
 
Najveća muka je kako sada naučiti sve one koji su uspeli da "savladaju" Google Talk posle "godina" učenja da pređu na novi mesenger ili browser-hangouts i "otpešačiti" do tolikih računara da se deinstalira googletalk...
 
Jaoj taj problem imam i ja u firmi. "Navikli" ljudi na gtalk, i sada je pidgin problem. Ja trenutno koristim jitsy, jer podržava i sip (asterisk).
Hangouts bih koristio da samo ima način da mi prikaže koji su kontakti online.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Nema na čemu, i drugi put, iako reakcija sa slike uopšte nije namenjena za lepljenje tebi.

Ne registrujem "linkove" na koje ne može da se klikne, naročito kada se nalaze u porukama sa kitnjastim stilom pisanja kakav praktikuje kolega kovacm kojem poručujem da pregleda dodatke za Miranda-IM na sajtu programa, pošto ih ima baš puno. Ima najmanje nekoliko dodataka koji proveravaju imejl, a nisu strogo vezani za jednog provajdera. I sledeći put neka odma' precizira da ima specifičnih zahteva.

Usputbudirečeno, postoji i račvana varjanta Mirande, miranda-ng.org.
 
I sledeći put neka odma' precizira da ima specifičnih zahteva.

mislis ovako kako sam vec ucinio:
Pa, kovacm je naveo link gde se opisuje kako koristiti Gmail sa custom domenima ;)

eHSwS9t.png

i za:

Ne registrujem "linkove" na koje ne može da se klikne, naročito kada se nalaze u porukama sa kitnjastim stilom pisanja

nema problema! sledeci put cu specijalno za tebe ostaviti poseban link, onako kako ti samo zelis.

ali ti u svakom slucaju okaci sliku ovce.
 
Ne znam u čemu je fora, meni gtalk i dalje radi. Znam samo da Chrome neću instalirati, tako da glupi Hangouts koristim samo na mobu, gde i dalje ne vidiš ko je online a ko ne. A ionako najviše koristim Skype i Viber.
 
Ja privremeno koristim chat u thunderbird-u, hangouts je ocajan, pa da vidim da li ce biti nesto skorije da valja, ako ne, verovatno cu koristiti pidgin.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno