Šta je novo?

Problem sa servisom (AMD HD 7850)

AcMilan91

Cenjen
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruke
91
Poena
159
dakle imam problema krenulo je tako sto mi u loading screenu pisti nesto i ja odnesem u alti u servis i zovu me i kazu da su otisli neki pinovi na maticnoj da sam ja otvarao napadnu me ja i aj nekako iskuliram vrate mi komp i posle par meseci tj danas mi izadje neka horizontalna linija dok igram igre ili na youtube ja udjem u dxdiag pogledam graficka pise AMD r7 200 a ja sam kupio AMD HD 7850,dakle koliko sam primetio zamenili su mi moju karticu jel sam u pravu ? koja je bolja btw ? sta mi predlazete da uradim,da odem da pretim tuzbom da su mi dali losiju karticu (ovo je drugi put) i da trazim da mi zamene maticnu plocu i da mi vrate na karticu da ih ne tuzim ?
 
evo
 

Prilozi

  • ScreenHunter_79 Feb. 01 03.08.jpg
    ScreenHunter_79 Feb. 01 03.08.jpg
    51.4 KB · Pregleda: 80
  • ScreenHunter_78 Feb. 01 03.08.jpg
    ScreenHunter_78 Feb. 01 03.08.jpg
    72.4 KB · Pregleda: 91
Sve ok, nisu te zeznuli. R7 265 je malo bolja od 7850.

Sto se tice linija, prati stanje, pa u krajnjem slucaju salji na reklamaciju.
 
al npr kad stavim na hdmi nema te linije koja se krece kao da skenira nesto u toku igre i kad gledam youtube ali ako prikacim na hdmi onda ne mogu tv da koristim umesto pc
 
Jesi li proverio kabl? Probaj drugi dvi kabl. Mislim,verovatno nije cim se desava samo na igrama i youtube,ali cisto da iskljucis to...
 
probacu ali ne znam dal oni smeju tako da mi zamene karticu,moram da vidim sta je keva potpisala kad je nosila na servis pc
samo moram da proverim dal imam dvi kabl
 
Poslednja izmena:
probacu ali ne znam dal oni smeju tako da mi zamene karticu,moram da vidim sta je keva potpisala kad je nosila na servis pc
samo moram da proverim dal imam dvi kabl

mogu da ti zamene za ekvivalentu,ako nemaju dostupnu tu koju imas,ili ne postoji u prodaji. Malo je starija 7850,pa je nema bas. Zato su ti zamenili za tu,nije slabija,ne brini.
 
Verovatno i jesu, njegovoj kevi. Uostalom, ista je kartica u pitanju, samo fabricki na visim taktovima.
 
To je vec u redu, ako su naglasili. Bez obzira sto su "iste" ne moze bez prethodne konsultacije sa kupcem.
 
bilo mi je na duplicate ja stavio extend i nema linije ? nije valjda da moze da je do hdmi jer je meni duplicate i kad god pustim npr film na tvu samo prebacim na ono hdmi 2 i gledam isto sto i na monitoru ?
 

Prilozi

  • ScreenHunter_80 Feb. 01 14.56.jpg
    ScreenHunter_80 Feb. 01 14.56.jpg
    43.7 KB · Pregleda: 38
  • ScreenHunter_79 Feb. 01 14.56.jpg
    ScreenHunter_79 Feb. 01 14.56.jpg
    47.3 KB · Pregleda: 32
Nazad
Vrh Dno