Šta je novo?

Aplikacija za prikazivanje filmova i serija sa našim titlovima ONLINE

vladat1

Čuven
Učlanjen(a)
26.11.2004
Poruke
7,271
Poena
765
Moja oprema  
CPU & Cooler
NH-C12P SE14 , Ryzen 7 3800X
Matična ploča
MSI B450 Gaming plus
RAM
Kingston Fury Renegade 2 x 16 GB - 3600Mhz
GPU
GeForce GTX 1060 GAMING X 6GB
Zvuk
S.M.L.S 8A
PSU
Seasonic Focus Plus 750w 80+ platinum
Kućište
HAF 912 PLUS
Miš & tastatura
Logitech G610 , LOGITECH G403 HERO
Ostale periferije
Blue Snowball Ice
Pristup internetu
  1. Optički internet
Treba mi za ženu neki program, koji može da prikazuje filmove i serije, sa našim titlom, a da se ne skida, već da se direktno gleda. Ako može neki predlog.
 
XBMC ili ti sada Kodi posto su ga preimenovali. Kada sve podesis titl se namesta sa dva klika. Ja koristim IceFilms ti mozes i neki drugi add-on meni je taj najbolji. Pogledaj na YT ima dosta klipova kako se sve podesava. Ako negde zapnes javljaj mozda uspem da ti pomogne. Ali u prinipu ti se sve svodi na pravilno instaliranje tih add-ona. A sto je najbolje ako imas makar solidan (10-25mbs) net nema sanse da ti zabaguje.
 
@Mihalo

Za početak, probao sam Popcorn Time. Imam internet BOX 10/1, na zalost još oko 16 meseci.

Malo duže učitava. Sada sam video da on u stvari skida film, a ne da ga direktno čita. Da li to može da se promeni ? Program je instaliran na SDD. Moram da vidim kako da mu promenim download da skida na HDD?

Kakav je XBMC ili ti sada Kodi ? Da li on direktno čita ili se prvo skida materijal ? Za moju ženu je bitno da može da gleda Dinastiju ili Beverly Hills. Ja volim da gledam 3 kamen od sunca, ali za ovu seriju nisam našao ni odgovarajući snimak, a ni prevod.
 
Popcorn time skida film dok ga gledas,pa brise sa prvim rebootom kompa. Namestao sam nekoj rodbini sa netom ispod 5mbps i radi super,tako da ne verujem da ces imati problem sa tim.
 
PT.io strimuje torente. Svaki program skida film-fajl negde na disk, pa ga reprodukuje, to je neizbežno.
 
Popcorn time skida film dok ga gledas,pa brise sa prvim rebootom kompa. Namestao sam nekoj rodbini sa netom ispod 5mbps i radi super,tako da ne verujem da ces imati problem sa tim.

Nije baš, dok ga gledam. Ja sam pustio seriju i učitavao je, skidao nekih 10 minuta. Ili nešto nisam lepo namestio?



Ako promeniš putanju sistemskom TEMP drektorijumu tako da bude negde na hard disku, onda će i Popcorntime tamo da smešta dobavljene fajlove.

To sam sredio. Čak sam zamenio boju titlu i promenio veličinu.



*Dobro je, sada radio iz prve
 
Poslednja izmena:
Kakav je XBMC ili ti sada Kodi ? Da li on direktno čita ili se prvo skida materijal ? Za moju ženu je bitno da može da gleda Dinastiju ili Beverly Hills. Ja volim da gledam 3 kamen od sunca, ali za ovu seriju nisam našao ni odgovarajući snimak, a ni prevod.
Pa meni filmovi uopste nisu bagovali. Odma su se ucitavali. Desi se kada se svi zivi nakacimo da film stane dok se ne baferuje ali onda opet ide normalno. Inace i ja sam gledao na 10/1.
 
Ko ima veći izbor filmova ili serija. Kodi ili Popcorn?
 
Instalirao sam Genesis Add-ons za Kodi. Da li neko zna kako da pustim titlove. Izgleda da mi treba subtitle service ?

Koji Add-ons je dobar za puštanje muzike iz 80 tih. Da preformulišem pitanje. Kada prvi put instalitare Kodi, šta sve instalirate ?
 
Poslednja izmena:
Daje ti engleske titlove jer si tako verovatno podesio. Svaki addon ima svoja podešavanja, pa tako i Genesis, i tu imaš podešavanje za priority title.

Ako dodaš titlove eksterno, opet i tu imaš osnovno podešavanje addon-a, a imaš i samo podešavnje u Kodiju.

Što znači da bi trebalo da uradiš podešavnje u kodiju, pa u setovanjima Genesisa, pa u setovanjima title addona i moraće da ti nudi Srpski :)

Pozdrav,
 
Da sto se tice toga oko prevoda treba namestiti koji vam je primarni jezik a onda sekundarni itd. Meni za svak ifilm nadje srpski i hrvatski jer sam njih namestio kao jedina dva koja su mi potrebna. Ima dosta tutorijala na YT vise se ne secam kako ide a to kad se jednom namesti vise se nikad nedira.
 
Prvi put se srećam sa njim i baš mi je komplikovan. Gledam Youtube kako se šteluju neke stvari. Da li ima neka preporuka za neku muziku iz 80 tih? Koji Add-on?
 
Prvi put se cini komplikovano... aj pokusacu da ti nadjem neke klipove koje sam ja koristio. A sto se tice muzike zaista ne znam, probaj da kucas na googlu "xbmc best add-on for music 80th"
 
Instalirao sam RAM FM Eighties Hit Radio. Nije loše

RAM FM broadcast music within a wide perspective from the years between and around 1975-1995 and some of today's music that would have fit in just fine at the time.

dok ne nađem još nešto. Ovaj program Kodi je baš čudo :)
 
Pitao bih nesto, pa ako nije mesto, neka administrator obrise ili premesti na neko odgovarajuce. Postoji li aplikacija za andorid, ili softver za pc, koja bi obavestavala o pojavljenom prevodu za neki film? Imam na primer listu od 50-ak filmova na koje cekam prevod. Da ne bih svaki dan ponavljao doticnu radnju i trazio po netu, da li ima neko programsko resenje u kojem bi bila smestena baza sa naslovima filmova za koje se potrazuje prevod i da obavesti notifikacijom ili kako god, kada se pojavi prevod filma na odredjenom sajtu za prevodjenje filmova na primer? Cisto sumnjam da postoji nesto slicno, ale eto da pitam poznavaoce materije.
 
Imas temu potraznja titlova. Nisam je posecivao ali postavi tamo listu pa ti mozda neko pomogne u trazenju titla.
 
Sto se popcorna tice, ne valja verzija sa .io domena, treba skinuti sa .se . Trenutna verzija je 5.2 cini mi se. Inace odlican program,sa 10/1 radi fino.
 
Ne, .se verzija ima adware i skuplja informacije o korisnicima. Tako je bar objavljeno.
 
Kako to "čuo si obrnuto", a koristio si .io verziju do sada?
 
Skini .io
Kod mene ne radi popcorn. Stalno se dešava da ne radi pretraga. Uglavnom nešto uvek ne radi, samo zavisi šta vam treba. :D
 
Meni za sad radi pretraga, a gde skida filmove u koji direktorijum ?
 
Nazad
Vrh Dno