Šta je novo?

Aplikacija za prikazivanje filmova i serija sa našim titlovima ONLINE

Ko ima Kodi i podnapisi dodatak, jel vam to radi?
Kada kliknete na neki titl sa tog sajta da ubaci u video.
Meni tu stalno fail-uje.
 
Ko ima Kodi i podnapisi dodatak, jel vam to radi?
Kada kliknete na neki titl sa tog sajta da ubaci u video.
Meni tu stalno fail-uje.

Meni normalno radi. Ubacio sam i još 2 damaća.

Evo slike

Slika.jpg
 
To je titlovi. Ja sam pitao za podnapise.
Tu probaj da skines(klikni na titl) prevod za neki film(ili seriju).
 
Provalio :D

Ide se na podesavanje addon-a pa se ubaci user i pass za logovanje na taj sajt.
 
Vidim ovaj ZONA, ruski isti kao popcorn i 3x bolji izbor filmova i svi u bar 720p ali nema prevoda, samo ukrainski, ruski i eng.
UZAS!
 
Ako i on daje opciju da sam dodas titl onda je bolji od PT.
 
E daa,
jel daje opciju cime da gledas taj video?
Tipa vlc media player classic i tome sl.

Ako da, onda odatle dodas subtitle
 
Ne daje, pusta direktno iz jnega, probaj sam...uzas, smorio sam se ko bulja.
 
Koristim popcorn sa .io domena. Nije loš mada sam imao često problema sa pretragom "error with the database".

Možete u podesavanjima da podesite da vam uvek prikazuje titl određenog jezika koji god film/seriju da gledate i da ne morate svaki put da birate. Naravno pod uslovom da je dostupan titl na tom jeziku.

Što se tiče toga da sporo učitava, to je zbog manjeg broja seeder-a za dati film/seriju. Do toga dolazi ako je taj video manje popularan npr. stara sezona neke serije ili gledate u doba dana kada je manji broj korisnika online. Čak i ako je dovoljan broj njih možda im je slab upload rate. Takođe obratite pažnju da nije isti broj seeder-a za različite kvalitete prikaza. Ista epizoda u 480p često ima više od iste u 720p prikazu.

Ali sve u svemu super je aplikacija. Ranije sam možda gledao 2 filma u 3 meseca, sada je situacija malo drugačija :)
 
Jel ima jos nesto pored popcorna i xbmc-a a da ima sa nasim prevodom ?
 
Kako na Kodiju - xbmc da namestim da naša slove. Na kmplayer u, to je East/Central Eur.

Našao sam . Neko je napisao

Za prevod u xbmc idete u settings/video/subtitles i na character set namestite central Europe(windows)... To je za naša slova, sa kvačicama...meni tako radi bez problema.
 
Poslednja izmena:
Kako resiti problem cache full, ako gledam vise epizoda zaredom to mi izbaci i lose ucitava.
Bez instalacije nekih addonova!
 
Šta je još dobro za gledanje filmova osim Genesisa ?
 
icefilm, koliko sam videla.

danas sam instalirala kodija, bas zbog tog adona icefilms, u nadi da cu naci dva decija filma, jer imaju navodno 70000 filmova (nisam ih nasla). kodi me je smorio za duze vreme. prvo podesavanja, treba mu stotinu stvari da bi bio upotrebljiv, drugo nema opisa filmova, niti slike, samo naslovi.
inace icefilm prvo nije mogao da se instalira...izgleda da je to bilo povezano sa apdejtom adona za youtube

evo ako nekome treba

http://www.htpcbeginner.com/best-kodi-addons-2015-for-cordcutters/

http://www.tvaddons.ag/fusion-installer-kodi/

http://www.tvaddons.ag/config-wizard-kodi/
 
Poslednja izmena:
Ja nisam mogao da instaliram ni icefilms, ni navi-x. Na youtub u, prikazuju samo starije verzije iz 2014 godine. Kada dože do instalacije , jednostavno ih nema na spisku.
 
Želim da se zahvalim članu Slobi što mi je sredio navi-x i icefilms

:banana:
 
Ja nisam mogao da instaliram ni icefilms, ni navi-x. Na youtub u, prikazuju samo starije verzije iz 2014 godine. Kada dože do instalacije , jednostavno ih nema na spisku.


kod mene je bio na spisku, samo nije mogao odmah da se instalira.
nisam ja skidala sa youtuba, nego neke od tih instalacija koriste youtube adon. posto sam ga videla na spisku instaliranih, htela da ga deinstaliram (sta ce mi), ali mi je tada izaslo obavestenje da drugi adonovi koriste taj adon. posto sam ga apdejtovala instalirala sam icefilms i njega apdejtovala, kao i ostale. medjutim, nekako mi se cini da je popcorno bolji (jednostavniji je za upotrebu, ne trebaju mu specijalna podesavanja), iako ima manji izbor filmova i mislim da je povezan sa torentom YTS, posto sam primetila da izbacuju slicne filmove (izbaci YTS, pojavi se i na popcornu)...s tim da je na torentu izbor veci preko 3000.

kodi neka stopji mozda nekada zatreba (nisam dzabe sve podesila da ga sad obrisem haha)
 
Nisam ni ja skidao sa youtuba, nego sam tu gledao kao se instalira, jer se baš i ne snalazim najbolje sa Kodijem. Popcorn Time jeste lakši, ali je Kodi tj. xbcm je neuporedivo bolji. Jednom kada ga namestiš, možeš mnogo dugo da ga voziš. Ja nisam mogao sam da instaliram navi-x i icefilms, pa mi je pomogao jedan član preko TeamViewer a.

Ja za sada imam

- Genesis
- Navi - x
- icefilms

+ 3 naša sajta za titlove. Mogu da kažem da odlično radi.
Da li već namešten Kodi može da se zipuje i prebaci na drugi računar, a da zapamti sva setovanja ?
 
win C:\Users\**KorisnickoIme**\AppData\Roaming\Kodi
lnx ~/.kodi/userdata/
tu se nalaze sva podesavanja koje treba pejstovati na novi komp :D
 
Da ne otvaram novu temu, racunam ovu kako srodnu
Totalno sam van zbivanja sta danas predlazete koji player instalirati za gledanja raznih video materijala (da mozes da premotava po s napred nazad) i koji program za pregled slika?
 
Ja licno koristim Pot player za video, i FastStone Image Viewer za slike, i zadovoljan sam.
 
zna neko kako da se dobudze titlovi u zoni?
 
kod mene prso popcorn i sad razmisljam dal da insataliram onaj sa se domena ili ne.

sad gledam nesto...tek sam sad zapazila popcorn ima i striming preko plejera (kod mene konkretno preko vlc), jel nema ta zona tako nesto, pa da se preko plejera ubaci titl?
 
Poslednja izmena:
Pošto često reinstaliram windows smorilo me podešavanje kodija pa sam slučajno naleteo na XBMC Kodi 14.2 Third Party Addon Pack 2.1.0 i nakon instalacije istog podesim samo titl i sve je tu.Ako neko ima isti problem ,možda je ovo rešenje.
 
Nazad
Vrh Dno