Šta je novo?

Win 7 system restore?!

DZOSUA

Slavan
Učlanjen(a)
23.12.2013
Poruke
3,519
Poena
285
Ljudi bio sam navatao neke spijune-viruse ili sta vec,uglavnom,ti glupi sajtovi su mi chrome preusmeravali na pocetnoj ka njima.
To sam nekako uspeo da obrisem,medjutim od tad mi sporo ucitava ove forume,net generalno za pojedine sajtove mnogo sporo radi,a uvek je bilo super pre.
Zanima me jel ja na Win 7 mogu nekako to popraviti,a da ne obaram sistem,jel moze preko system repair-restore ili sta god to da se resi i ako moze kako? Da li uopste mogu tako nekako skenirati da li su ti virusi nesto pobrisali u sistemu pa sad ovako lose radi net? Aj pomozite,nisam oko ovoga strucan puno ;)
 
Ajd prvo kaži koje si sajtove posetio i šta si tačno radi? Pošalji na PM ako ništa drugo. Ideš u System Restore izabereš naki predjašnji datum i stisneš next i to ti je to ako ti System Restore radi. Problem je iako radi tvoji trojanci mogu da ga koruptuju. Jedino da nađeš onaj Emergency disk bootabilni i sa njega da digneš sistem pa da ga pustiš da skenira disk. Ako ne pomaže, reinstal will.
PS Šta si uopšte tražio na te "glupave" sajtove kada znaš da ćeš da naj*****š
 
Ako mislis koje mi sajtove sad sporo otvara,evo npr.ovaj forum,onda jos par nekih foruma i sl.,a do tad je sve bilo ok.
Kliknem da otvorim ovaj forum i on vrti ono ucitavanje boga oca,pa izbaci da ne moze da otvori stranicu,pa onda par puta uradim refresh i onda nekad ubode i udje. Dok npr.Telenor sajt,facebook... i dalje ok otvara.
Otkud znam i gde sam ih navatao,nije bio rizican onako na oko.
Evo sad sam otkucao ovu poruku i kad pritisnem "okaci poruku" on opet vrti ijedva je okaci.
Zvao Sbb i kod njih sve ok i meni deluje da nije do njih.
Aj sad cu videti ako nadjem to sto si rekao u win 7 ;)
 
Jel? E,pa onda je mozda i do njih. Sacekacu jos koji dan,a onda cu ih zvati da malo procaskamo ;)
 
Nazad
Vrh Dno