Šta je novo?

Hitman 6

el_patron

Slavan
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruke
3,361
Poena
365
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5600 + Arctic Freezer 34 eSports
Matična ploča
MSI Tomahawk MAX
RAM
Kingston Fury Beast RGB 2x16GB
GPU
Sapphire 6650XT Nitro+
Storage
Kingston A2000/Transcend 230s/HDD 500GB
Zvuk
Microlab M660BT + Steel Series Arctis 7+ Wireless
PSU
Asus Rog Strix Gold 750w
Kućište
Be Quiet Pure Base 500FX
Monitor
BenQ Mobiuz EX2710S
Miš & tastatura
HyperX Pulsefire Dart Wireless+ HyperX Alloy Origins Red Linear
Mobilni telefon
iPhone 13 mini 128gb
Pametni uređaji
Xiaomi 3C
Pristup internetu
  1. Optički internet
Nova vest iz Square Enix-a.

Io Ineractive kao clan grupe Square Enix u saradnji sa njihovom filijalom u Montrealu radi na novom nastavku ovog serijala. U otvorenom pismu poslatom fanovima Hitmena izneli su par nekih detalja.
Igra ce biti AAA Sandbox sa dosta velikim i nelinearnim poligonima po kojima ce igrac moci da se krece punom slobodom. Kako kazu samo jedna faza ce imati veci poligon od nekih nastavaka do sada kompletnih. Sto je jos interesantnije fazu cete moci zavrsiti na vise potpuno razlicitih nacina a posto su izbacili magicne dzepove moracete sami da se opredelite za izbor oruzja i taktiku pre pocinjanja igre. Dajana bi kao i do sada trebalo da mu bude logisticka podrska a na forumu kazu da ce se igra odvijati na dosta egzoticnih i atraktivnih lokacija sirom sveta. Hitmen bi u sledecem delu trebao da se bori protiv Bildeberg grupe i Tajnog elitnog drustva Lobanja mada su to jos uvek samo nagadjanja. Ostaje nejasno dali cemu glas pozajmiti glumac David Bateson kao i do sada jer se prica o mogucoj promeni. Toliko za sada o nasem omiljenom celavku.

1.jpg

2.jpg
 
Jedva cekam. Kakva ce to zurka da bude eeeeee! :banana::banana::banana:
 
Uf, zaželeh se već davljenja žicom :D Ćelavi, dobro nam došao nazad!
 
Lepe vesti. Taman obrcem Blood Money opet, gajim nade da ce ovo konacno biti dostojan naslednik.
 
Gde si bas nasao prvi deo, koji je po meni uz Absolution ubedljivo najgori. Blood Money je vrhunac serijala. Ali i Contracts je odlican, pre svega zbog mracne price i atmosfere koja mi vise odgovara za neku Hitman igru.
 
Odlične vesti, nadam se da će biti dostojan naslednik.
Inače, meni su drugi deo i Contracts najbolji.
 
Samo steta sto Jasper Kyd vise nece raditi soundtrack. Meni Hitman nije Hitman ako Jasper Kyd ne radi soundtrack i David Bateson nije glas 47 (ko ce biti glas 47 jos se ne zna).

 
^ Slažem se. I muzika je remek delo. :)
 
Mene sve delove su mi ok kako fan na hitman igre su mi odlicni absolution je odlicna neznam zasto vam se ne svigja ima bas dobra prica
 
Absolution je rame uz rame sa BM po kvalitetu.

Kao sto je i Margarinko rame uz rame sa Kellhusom po *****itetu. :d Ah da, zaboravih; u ovom slucaju "agent" je odma' provaljen, te dozvoli da ti pozelim jos jedan veseo ban kellhuse. :d
 
Nadam se da će moderacija isto tako poželeti toplu dobrodošlicu dajmuban(an)u koji je ponovo "vaskrsao" na forumu i stigao da otvori novu temu.
 
Poslednja izmena:
Absolution e sosema ok 47 se vrti protiv svoje agencije dobra prica BM je isto ok svi su delovi na nivo osim prvog poradi epten losoj grafici
 
Lakše sa tim laksativom

Hahaha.. opet ova dva pacijenta?
Inace, meni su SA i BM tu negde, u istom rangu, dok Contracts nisam mogao da igram, nekako mi nije legao. CN47 se ni ne secam posteno. Absolution sam igrao, ali nije to vise to. Solidan je ali ne vise od toga.
 
Poslednja izmena:
Absolution je rame uz rame sa BM po kvalitetu.

Uhhh, tesko brate, tesko! Veliki sam fan Hitman serijala, pogotovu drugog i treceg dela, iako mi ni cetvrti nije daleko po kvalitetu, ali dvojka i trojka jednostavno imaju taj neki shmek hladnoratovskog vremena i politicko/spijunskih intriga koje je to vreme sa sobom nosilo.
A sto se tice absolutiona, nisam procitao ni jedan review pre instaliranja igre, samo se secam nekih od prvih gameplay trailera sa onim pogledom kroz zidove a-la DeusEx:HR, cisto da ne pokvarim sopstveni utisak.

U svakom slucaju krenuo sam na prvu (tutorial) misiju, mislim nekih 4 ili 5 puta, dao sam mu sansu... koliko toliko, ali jednostavno nije mi to bilo to.
Ne kazem mozda pokusam opet kasnije, pa i predjem taj pocetni prag, ali trenutno nije igra za mene. Doziveo sam razocarenje, ne na nivou filma, ali ipak jesam.
 
Poslednja izmena:
^Potpuno se slazem sa tobom.
Svaki deo sam presao najmanje 4x sem prvog i toliko sam iscekivao sledeci deo, tj Absolution i na kraju se totalno razocarao da ga nisam ni presao do kraja...
Nekako mi se cini da je izgubljen osnovni smisao igre, a to je sunjanje i silent kilovi, ima previse pomagala, a da ne pominjem ono gledanje kroz zid sto mi je ocaj. Mnogo sam vise uzivao u prethodnim delovima, a Absolution cu verovatno preci malo pre izlaska 6. dela cisto da budem u toku sa pricom.
 
We’re embracing what digital can offer a blockbuster game series like HITMAN – it allows us to do things that are both bold and exciting and entirely new to the Hitman experience.

We are building an expanding and evolving world of assassination. The experience will begin on December 8th and we will release new locations, missions and hits over time at regular intervals through 2016, which means we’ll all be able to share in the excitement of a new content drop at the same time. Rather than unboxing a game, playing it and then that’s sort of it, we want to deliver a true community experience - creating an ongoing and evolving game which plays out with a finale that brings the story arc together. Our primary goal is to keep HITMAN players fully engaged, so between bigger drops we will be creating one-off live events and live targets to keep you immersed in the experience.
Ovo zvuči... sumljivo.
 
Ne svidja mi se ovaj koncept izbacivanja polu-proizvoda, pa update-ova...
Takodje graficki izgleda dosta lose i nedovrseno.
 
Igra kao igra zapravo izgleda dobro, zvuči bliže BM-u nego Absolution-u. Ovaj sistem je problem, kako ovo uopšte treba da funkcioniše? Najjače ako svaka nova misija bude paid DLC "epizoda".:vomit:

Neki već komentarišu da će ovo možda biti izbačeno kao early acess igra na PC-u i konzolama. Još samo fali da i veliki izdavači krenu tim putem.
 
Poslednja izmena:
Ovo nije onaj isti hitman 47 od prosle delove :(
Ovo je pravi hitman
f7391a07e371f07b2a1b46bdb4b53d6e.jpg
 
Nazad
Vrh Dno