Šta je novo?

krštene tastature

joaki97

Cenjen
Učlanjen(a)
18.01.2014
Poruke
241
Poena
169
ide mi na žice acerova tastatura, veoma lošeg je kvaliteta a i jedno dugme već otpalo, jel postoji mogućnost stavljanja neke bolje i kakva su vaša iskustva sa njima?
 
Poslednja izmena:
Nepostoji, nazalost moras menjati citav racunar, preporuka je neka i7 konfiguracija sa 16gb rama i 970 grafikom, velika je verovatnoca da ce na njoj biti dobra tastatura, kada prodas svoj komp i tastaturu dodaj jos oko 800e, sa tim kompom si miran oko 2-4 godine jer toliki je vek tastatura, naravno kada se tastatura pokvari moras opet kupovati novi komp!

nisam mogao da odolim :):):):):)
 
Hahahahaha :-D

Mozda covek misli na laptop... Moraces isto acer tastaturu, nadji na aliexpress, ja sam dve narucivao, obe stigle za 15-20 dana, perfektne. Oko 10-12e su, dok kod nas ljudi preprodaju za 3000+ dinara.

To ako si mislio na laptop :-D
 
Svakako da sam mislio na laptop, tema je u laptop odeljku, na početku posta sam spomenuo da mi acer tastatura ide na živce i stvarno ne znam kakvi mozgovi morate da budete da pomislite da se radi o običnoj desktop tastaturi?!?! videću šta da radim, ova mi uopšte ne odgovara...
 
Ja sam ti lepo odgovorio, a njega sam zezao malo za komp/laptop... Sve u svemu, sad kakav si, ne treba niko ni da ti odgovori...mozgu


Ps. Na tapatalk se nekad ne primeti gde je tema otvorena
 
Jel mu ps2 tastatura treba ? :)
 
Samo krstena!
(acer inace nije krsten, to je buvljacka no name marka)
Klinac ne zna krsteno sta znaci, a naziva me mozgom.
 
Ja sam ti lepo odgovorio, a njega sam zezao malo za komp/laptop... Sve u svemu, sad kakav si, ne treba niko ni da ti odgovori...mozgu


Ps. Na tapatalk se nekad ne primeti gde je tema otvorena

То није изговор на онакав коментар.
И сигурно оно није теби било упућено, не знам шта се ти сад буниш..?
 
То није изговор на онакав коментар.
И сигурно оно није теби било упућено, не знам шта се ти сад буниш..?
U mnozini se covek obraca.
Moj komentar je na mestu, sve sam lepo napisao, ne razumem??
 
Ja razumem ovog čoveka, tastature su često težak krš na laptopu. Evo ja mesec dana star lenovo z-50 moram da nosim u servis zato što se tastatura iskrivila (kao kad prospete vodu po laminatu pa se odigne od poda) i space dugme zaglavljuje. Laptop od 500€ sa tastaturom od 2€.
 
Nazad
Vrh Dno