Šta je novo?

iPhone 5c u mts-u

Mislim da imaju samo verziju od 8gb, sto znaci da ne vredi
 
Mislim da druga verzija i ne postoji više. I 16gb je premalo, sa 8 je već poluproizvod
 
Pa, da li je neko kupio i zanimaju me utisci, garancija, da li baguje...
 
Mislim da sam video da ukupan prostor za potrosaca he oko 5.5 gb, sto je za mene dovoljno.
 
Ako ti je dovoljno cemu onda tema? Ako mislis da je ok uzimaj.
 
Mozda coveku ne smeta 8gb i plastika.Nije losa cena uz mix xl 19200 din doplate.Mnogo jeftiniji od 5s a radi sasvim dobro
 
Poslednja izmena:
Ja imam 16gb, nemam ni jednu igru, najviše mi zauzimaju Viber,Instagram i whatsapp, oko 1gb fotografija (jer ih često bekapujem i brišem), muzike oko 1gb. Realno, ako ne koristiš puno aplikacija, retko fotkas a video jos redje, (a to sto slikas redovno bekapujes), ne slušaš muziku i ne mrzi te da često brišeš i ponovo instaliras aplikacije koje zauzimaju puno memorije zbog cacshe-a (Facebook, Twitter, Instagram, whatsapp, viber...), onda ti je možda i dovoljno 8gb
 
Ja imam 16gb, nemam ni jednu igru, najviše mi zauzimaju Viber,Instagram i whatsapp, oko 1gb fotografija (jer ih često bekapujem i brišem), muzike oko 1gb. Realno, ako ne koristiš puno aplikacija, retko fotkas a video jos redje, (a to sto slikas redovno bekapujes), ne slušaš muziku i ne mrzi te da često brišeš i ponovo instaliras aplikacije koje zauzimaju puno memorije zbog cacshe-a (Facebook, Twitter, Instagram, whatsapp, viber...), onda ti je možda i dovoljno 8gb
Da, tacno to mi i treba, jedino sto mnogo slusam muziku. A zanima me da li je neko dekodirao iphone sa mts-a i koliko je platio?
 
Iskreno, uzeo bih 5c mts-u samo zbog cene, a inace skoro sve koje zovem su telenor.A i deezer pritom bi mi odgovarao, pa sam mislio da je dekodiranje jeftinije jer su domace mreze.
 
Kupio sam ip6 64GB tek sada vidim da mi k nije trebalo toliko pored iPada ;-) kada snimam nesto, fotkam itd to ode do 2gb u vrh glave i to je to... event za neki odmor ako se ode pa se fotka vise ovako sve odmah PC i cao nista nikada nisam cuvao na telefonu, pa ni muziku, sve online slusam, jer me brzo smori lista ;-)
 
Mislim da sam video da ukupan prostor za potrosaca he oko 5.5 gb, sto je za mene dovoljno.


Malo je 8GB.
Ja mislim da ti za update treba 4,5-5GB slobodnog prostora.Znači,moraćeš da brišeš sve iz telefona svaki put da bih ga odradio.
 
^ zalili su se appleu za to da trazi 4.5GB free a 8GB ima stock slobodno samo 5.5GB :-D mozda i manje nemam pojma znam da 16 ima free 12GB :-D 64GB 56GBfree
 
Uzeo sam polovan skorije, bas mtsov, od 8GB, ne koristim ni whatsup ni viber ni Facebook, samo google servise (hangsout, google+), kao i krs drugih programa tipa Evernote, Pocket, Tapatalk naravno, Wunderlist, ne fotkam nešto mnogo, ne igram igrice...Za ovakav scenario, 8GB mi je vise nego dovoljno...
 
Jedino se brinem zbog muzike, a igram samo one lake igrice. A zanima me dekodiranje putem x-sim ili kakvih kod kartica, i da li moram da svaki put kupujem novu kada azuriram softver?
 
Pogledas koliko zauzima jedna pesma to pomnozis za brojem ukupnih pesama koje planiras da imas dodas jos 10-20% za svaki slucaj i videces da li ti je dovoljno.
 
Uzeo sam polovan skorije, bas mtsov, od 8GB, ne koristim ni whatsup ni viber ni Facebook, samo google servise (hangsout, google+), kao i krs drugih programa tipa Evernote, Pocket, Tapatalk naravno, Wunderlist, ne fotkam nešto mnogo, ne igram igrice...Za ovakav scenario, 8GB mi je vise nego dovoljno...

Iskorišćavaš smartphone kao,recimo 2% korisnika :D onda je dosta
nisi morao da se trošiš sa jabukom,nokia to završava :p
 
Poslednja izmena:
Iskorišćavaš smartphone kao,recimo 2% korisnika :D onda je dosta
nisi morao da se trošiš sa jabukom,nokia to završava [emoji14]
Iskreno, ne bih ga ni kupovao, da nemam neki dodatni HW, koji radi samo povezan na ios uređaje, zato uzeh i mini retinu i 5c, mada, retina je ipak klasa u svojoj kategoriji, za razliku od 5c...
 
Sestra ima 5c već mesecima, muku mučimo sa satom koji radi samo dok je uključen ekran, ni prelazak sa iOS7 na iOS8 nije rešio problem... osim toga, ukoliko imate neku aplikaciju, sliku ili pesmu, oprostite se od OTA update-a, komp će biti neizbežan. Inače je telefon prilično spor, i generalno, utisak je da ne vredi ni 4x manje para nego što košta, ali avaj, jabuka je jabuka a ovce su za šišanje. Sreća pa ga nije ona kupila, već ga je dobila kao poslovni. Žali bože bačenih para [emoji53]
 
Sestra ima 5c već mesecima, muku mučimo sa satom koji radi samo dok je uključen ekran, ni prelazak sa iOS7 na iOS8 nije rešio problem... osim toga, ukoliko imate neku aplikaciju, sliku ili pesmu, oprostite se od OTA update-a, komp će biti neizbežan. Inače je telefon prilično spor, i generalno, utisak je da ne vredi ni 4x manje para nego što košta, ali avaj, jabuka je jabuka a ovce su za šišanje. Sreća pa ga nije ona kupila, već ga je dobila kao poslovni. Žali bože bačenih para [emoji53]
Nije baš toliko loš, ali recimo da pored S3 Neo koji je gotovo 100 eur jeftiniji, nema šta da traži...
 
8gb interne memorije (realno oko 5gb), a nema ni slot za memorijsku. Besmisleno!
 
Sestra ima 5c već mesecima, muku mučimo sa satom koji radi samo dok je uključen ekran, ni prelazak sa iOS7 na iOS8 nije rešio problem... osim toga, ukoliko imate neku aplikaciju, sliku ili pesmu, oprostite se od OTA update-a, komp će biti neizbežan. Inače je telefon prilično spor, i generalno, utisak je da ne vredi ni 4x manje para nego što košta, ali avaj, jabuka je jabuka a ovce su za šišanje. Sreća pa ga nije ona kupila, već ga je dobila kao poslovni. Žali bože bačenih para [emoji53]

Evo ja smem da se kladim da ni ti ni tvoja sestra niste videli 5c osim mozda na slici.Za tvoju informaciju ota update se radi bez obzira koliko aplikacija,muzike ili slika imali.Treba prvo da pitas pre nego sto napises glupost.
 
Poslednja izmena:
Ako je to dovoljno za prosecnog korisnika, taj isti prosecan korisnik nema potrebu za pametnim telefonom, njemu ce dumb telefon zavrsavati sve potrebe
 
Drugu je njegov 5c ekspresno crkao, neki cip za punjenje ili sta vec, nece telefon uopste da se puni. Njegov je 32GB verzija.
 
Evo ja smem da se kladim da ni ti ni tvoja sestra niste videli 5c osim mozda na slici.Za tvoju informaciju ota update se radi bez obzira koliko aplikacija,muzike ili slika imali.Treba prvo da pitas pre nego sto napises glupost.
Majstore, za OTA update na iOS 8 (ali i za druge update-ove kasnije) neophodno je preko 3gb memorije, što će reći da bih morao skoro sve da izbrišem sa fona kako bih ga update-ovao. Naravno, update sam zato radio preko kompa. Kamo sreće da sam video telefon samo na slici, sačuvao bih gomilu živaca...
 
Nazad
Vrh Dno