Šta je novo?

Kupovina zvucne kartice : Asus Xonar DX

nikolastankovic

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
02.03.2011
Poruke
230
Poena
169
Pozdrav drugari, pre mesec dana pazario sam na nekom popustu/akciji (sta vec) zvucnu karticu : Asus Xonar DX, (u radnji mo****r) za 4420din :type: - Pre dva dana, hteo burazer da kupi jednu i za njega, danas mu javili da je nemaju vise na stanju.

Trazili smo polovnu na oglase, nismo mogli da nadjemo :bottle: . Zna li neko gde kupiti pomenutu zvucnu, a da cifra ne prelazi 5000din?
Mozda preko nekog u madjarskoj ako je tamo jeftinija? Ili preko e'bay ? :D

Svaka info, je dobroDosla :)

Hvala svima u napred, na pomoci!

:wave:
 
Poslednja izmena:
Sve cene (DX) su preko 8,9k din ali cesto ih nemaju u ponudi. Ti si super prosao sa tom akcijom i placenih 4420 din ali sumnjam da ce u skorije vreme imati slicnu cenu. Polovnih ima po oglasima i kostaju uglavnom oko 50-60e samo moras cesce da ih pratis jer se relativno brzo prodaju.
 
Ok, znaci polovna da se ganja :) Ili videcu da bratu dam ovu DX a da sebi pazarim D1. Posto DX nema ni za lek. :(
 
Drugari, sve radnje sam zvao, DX nema ni nova da se kupi, a kamoli polovna :( (ceka se valjda uvoz) Nadjoh samo D1, (novu) ne znam sta da radim dal da kupim nju jer ona je PCI , a novije ploce vise ne podrzavaju taj slot :guitar: :wall::wall:
 
Hvala na odgovoru, ali drug ova Esi zvucna je isto PCI, kao i D1. Ne znam sta da radim, dvoumim se, dal da zaobidjem D1 zbog PCI slota? (jer novije ploce vise ne podrzavaju taj slot)
 
Nemam pojma, nemoguce da se nece pojaviti neka DX u oglasima uskoro, mozda cak i ovde. A verovatno ce stici i u emmi/ww, ipak je to popularna karta.
 
Poslednja izmena:
d1 i dx su ista kartica, s tim što je d1 nativno pci, a dx nije nativno pci express.

tako da ukoliko imaš pci slot na matičnoj, možeš bez brige da je kupiš.
 
Znam da su te dve iste karte, D1 aka DX, ali me brine to sto novije ploce nemaju vise PCI slot :wall:
 
Nazad
Vrh Dno