Šta je novo?

Vampyr

Meni je najbitnije da ti imas stav o igri koja je juce najavljena sa jednim posterom i 4 recenice. Stav da je ovo "tamo kao neki rpg samo da se kaze, sa nekim vampirima". :d
Sta ce meni stav pored tebe?

Imas ti stav i o TR isto recimo, pa smo svi mi kojima se igra svidela budale koje nemamo pojma zato sto ti mislis da je igra losa. Logike bez.
Na kraju zasto bi se ja ili bilo ko trudio da tebi bilo sta obrazlase, objasnjava i pojasnjava? Ne vidim razlog.
 
Poslednja izmena:
a zasto si onda otvorio temu ako ne zelis da se prica o igri? ... mozda si ocekivao kako cemo svi odma krenuti da kacimo gifove odusevljenja?
 
Dobro bre Emix, ljudi se jesu ukljucili u raspravu zbog komentara trola Kellhusa ali ti ovu temu ne bi otvorio da igru ne pravi tebi drag razvojni studio.

Ne znam kakva ce igra biti jer osim najava nema nikakvih informacija ali tesko da moze biti nastavak Bloodlines jer se ne odvija u svetu Vampire: The Masquerade, sto je jako bitna cinjenica iako neki pokusavaju da je ucine manje bitnom.
 
Dobro bre Emix, ljudi se jesu ukljucili u raspravu zbog komentara trola Kellhusa ali ti ovu temu ne bi otvorio da igru ne pravi tebi drag razvojni studio.

Evo ovo je jos jedan od problema na ovom forumu. Nemam nikakav stav posebno o ovom razvojnom studiju, ponavljam nemam nikakav stav o ovom razvojnom studiju. Nemam "omiljenji" razvojni studio.
Temu o igri bi svakako otvorio.
 
Meni cudno kako i u ovoj temi nekim slucajem nije krenulo da se kaki po Ubisoftu.

Dakle, koliko godina imate?
 
Ma hebalo vas poređenje sa Bloodlines-om! Trol koji je sto puta banovan sa foruma jednom pomene Bloodlines i vi odmah gurate Bloodlines u svaki post.

Da se kladimo da autori ni jednom neće pomenuti Bloodlines pre izlaska igre.

Dobro bre Emix, ljudi se jesu ukljucili u raspravu zbog komentara trola Kellhusa ali ti ovu temu ne bi otvorio da igru ne pravi tebi drag razvojni studio.
Kako mogu bilo kome da budu dragi ili mrski kad su do sada izbacili samo JEDNU igru? I to igru koju očito većina vas koji postujete u ovom temi nikada nije igrala.
 
Poslednja izmena:
Pa u tome i jeste problem, jer da Bloodlines nije pomenut ova tema ne bi imala ni dva posta, kao sto nema ni tema o prethodnoj igri ovog tima.
Isto kao i ona igra koju su poredili sa dark souls... od kada je izasla pola posta o njoj nije napisano.
 
Poslednja izmena:
Emix ti si kao bot koji otvara teme o igrama samo da bi ih otvorio a stav svakako nemas jer za stav treba i nesto znati o tome...Koliko si nezreo govori i cinjenica da balavis kad ti neko napise lose o igri koja se tebi svidja...tebi nisu bitne cinjenice jer ti NEMAŠ STAV! Tebi je TR dobra igra jer ima vas kojima se svidela i zato što je iigra loša ti misliš da vas neko proziva da ste budale... gori si od kelhusa onaj je bar bio spontan u svemu tome...
 
Emix ti si kao bot koji otvara teme o igrama samo da bi ih otvorio a stav svakako nemas jer za stav treba i nesto znati o tome...Koliko si nezreo govori i cinjenica da balavis kad ti neko napise lose o igri koja se tebi svidja...tebi nisu bitne cinjenice jer ti NEMAŠ STAV! Tebi je TR dobra igra jer ima vas kojima se svidela i zato što je iigra loša ti misliš da vas neko proziva da ste budale... gori si od kelhusa onaj je bar bio spontan u svemu tome...

Pa ja ti kazem ti imas stav, eto sta ce meni.
"Ovo je kao neki RPG da se nazove sa nekim Vampirima" :d
Ima li potrebe da ja bilo sta dodam? Ti si usao u temu i objasnio nam svima sta je to pravi stav. Pre toga si naravno bacio pasulj i otvorio dusu o ovoj igri sa TAKVIM stavom i tako mocno da sam ja ostao i bez stava i bez reci, objasnjavas stvarno, objasnio si nam svima sta je baja sa stavom i svi srecni i zadovoljni. Ja ovakav stav bas ne vidjam.
 
Poslednja izmena:
Pa ja ti kazem ti imas stav, eto sta ce meni.
"Ovo je kao neki RPG da se nazove sa nekim Vampirima" :d
Ima li potrebe da ja bilo sta dodam? Ti si otvorio temu i objasnio nam svima sta je to pravi stav. Pre toga si naravno bacio pasulj i otvorio dusu o ovoj igri sa TAKVIM stavom i tako mocno da sam ja ostao i bez stava i bez reci, objasnjavas stvarno, objasnio si nam svima sta je baja sa stavom i svi srecni i zadovoljni. Ja ovakav stav bas ne vidjam.

Ovo ce verovatno da bude samo da se zove rpg sa kao vampirima

sto je razlicito od:

"Ovo je kao neki RPG da se nazove sa nekim Vampirima" :d

sto je konstrukcija tipa "mozga bez" sto bi ti rekao. Ni citat ne mozes da citiras pa se posle hvatas za njega i evo pises i dalje postove. Potpuni cirkus.

U ispravnom citatu je sve lepo receno, tacno sta ocekujem od igre od gameplaya do izvodjenja...ali tebi to nije jasno jer ti fale botovske recenzije sa "poznatih" sajtova koje prepricavas ovde a stilske figure te potpuno zbunjuju...i na kraju nagradno pitanje zasto sam stavio "poznatih" pod navodnike?
 
Poslednja izmena:
Ajde ti lagano mene na ignore, mislim da se samim tim i teme koje sam ja otvorio ne prikazuju nisam siguran. I polako da odmoris mozak malo i da smanjis nervozu.
Ne valja da te neka tamo tema o " kao nekom RPG-u sa kao vampirima" koju je Emix otvorio toliko nervira, nije dobro ni za zdravlje ni za stav. :d
 
Poslednja izmena:
Taman posla na ignore, pa meni niko nikada nije bio na ignore pa nećeš ni ti.

I nema nervoze, a ono što bode oči nije tema koju je otvorio Emix već komentari koje daje Emix. Nikako da se nadovežeš na nešto prethodno što je bilo napisano a da to ima smisla.

Ako već hoćeš da budeš konstruktivan, ti otvori temu za koju nemaš stav ali nemoj dalje "leba ti". To bi pomoglo.
 
Sad čitam na rpg codexu temu o ovoj igri i iste se stvari pominju kao i ovde. I da je poređenje sa Bloodlines smešno, ali i da se ne očekuje puno od ovog tima pošto im je prošla igra bila linearna do bola, kako kažu, više interaktivni film nego igra.
 
Ma hebalo vas poređenje sa Bloodlines-om! Trol koji je sto puta banovan sa foruma jednom pomene Bloodlines i vi odmah gurate Bloodlines u svaki post.

Da se kladimo da autori ni jednom neće pomenuti Bloodlines pre izlaska igre.


Kako mogu bilo kome da budu dragi ili mrski kad su do sada izbacili samo JEDNU igru? I to igru koju očito većina vas koji postujete u ovom temi nikada nije igrala.

Ja jesam i igra je bila cist prosek u svakom pogledu. Nesto sto se predje za dva popodneva i zaboravi za isti taj period. Samim tim ne ocekujem ama bas nista ni od ovog naslova.
 
Prema nekim informacijama igra se ocekuje 2017-e godine.
 
Bah, no character creation :S:
 
Jedno je sigurno, grafika u ovoj igri kida. Igra izgleda kao animirani film, ali bukvalno:

 
nice.... kao da ce biti neka kombinacija vampire the masquerade i dishonored... drugi vise zbog izgleda.
 
Bas htedoh da kazem da je precrtan dishonored. Ne bunim se, jer je bio odlican u svakom pogledu.
 
Mali off,ako neko zna: u kom programu/alatima crtaju momci na kraju klipa?
Hvala
 
Hvala
 
lepo ovo izgleda, jos samo da ubodu dobar gameplay i bice ekstra!
 
ja ovde nista ne vidim do kopije AC-a i Dishonored-a.
 
Grafika je sjajna, tople boje, ali gameplay nisu uboli... deluje jako mrsavo i siromasno...
 
voleo bih kad bi bilo nekih RPG elemenata kao sto je bilo u vampire the masquerade, al koliko mi se cini nema sanse da bude tako nesto.
 
Nazad
Vrh Dno