Šta je novo?

Note 3 neo

Nije da visis u settingsu non stop.
 
malo mi se zapucava po nekad kad ga otkljucavam... radio sam hard reset ali i dalje isto. moracu da se priviknem na to.
 
koliko je komlikovano vracanje sa 5.1.1 na 4.4.4? da li je postupak isti preko odina ili je komlikovanije (ako je uopste moguce) ako se radi downgrade?

dosta lose mi radi lollipop pa bih hteo da se vratim na kitkat. dosta mi laguje telefon (po nekad) kad se otkljucava, treba mu nekad 10 sekundi da dodje sebi. kao da se previse "uspava".. na kitkatu mi je radio ok, nisam mislio da ce lollipop biti toliko losiji.. a nema se para za drugi telefon pa moram da sredim ovaj koji imam..

ima li neki servis u ns koji bi mi preporucili za zamenu mikrofona, jako se lose cuje. kao da se napunio prasine ili tako nesto...
 
Ja sam moj prodao odavno,ako je sve fabrički preko Odin-a bi trebalo da možeš da vratiš bilo koju verziju sistema.
Da li si posle apdejta probao da obrišeš keš?
 
Ne hard reset, nego iz botloadera da očistiš keš.
 
Uzeo sam danas ovaj telefon polovan...trenutno je na njemu 4.4.2 ...da li da mu radim update ?
Kako se pokazao 5.1.1 ?
 
kod mene je bolje radio na 4.4.4 nego sada na 5.1.1. kad budem imao vremena, vracam se na kitkat, tako da ti ne bih preporucio lolipop
 
kod mene je bolje radio na 4.4.4 nego sada na 5.1.1. kad budem imao vremena, vracam se na kitkat, tako da ti ne bih preporucio lolipop

Ja sam odradio wipe cash i instalirao DVFS Disabler jer sam izvalio da mi igre rade losije nego na 4.4. Sad niti imam screen lock bug, a performanse su fenomenalne.

Nego mene muci drugi problem. Jos od 4.4.4 baterija je pocela da mi se jace trosi tokom neaktivnosti telefona. Odradio sam upgrade na 5.1.1, ali isti djavo. Nesto mi drzi telefon konstantno u "awake" modu i ne da mu da "spava". Sa iskljucenim wifi i mobilnim internetom izgubim 18% baterije za 6 sati preko noci. Mozda bi neko znao u cemu je problem. Kada ukljucim safe mod, baterija se ne trosi preko noci, svega par posto za 10 sati recimo. Evo i screenshot-ova.

Screenshot_2016-05-08-10-00-23.png Screenshot_2016-05-08-10-00-26.png Screenshot_2016-05-08-10-00-38.png Screenshot_2016-05-08-10-00-49.png
 
Nisam baš siguran, ali mi deluje da ti je ruter pravio probleme...
U svakom slučaju probaj da isključiš u advanced wi-fi opcijama wi-fi scan...

sent from e6533
 
Danas iz nekog razloga situacija mnogo bolja, fon ide u sleep normalno. Baterija duze traje, mada sam izgasio neke backup opcije za google naloge koje koristim.
 
Jel ima neki dobar custom rom za n7505? Video sam na xda forumu neki deodexed rom i stvarno izgleda super, ali nema linkova za download, a neki slican custom rom nisam nasao. :smash:
 
Nazad
Vrh Dno