Šta je novo?

Note 3 neo

Javiću ako uspem da rešim problem. Probaću i da vratim prvi rom pa da vidim radi li tada 2G sa u SIM karticom.
 
Nisam siguran da je taj,imam zabeleženo ali mi je ostalo na poslu.Pogledaću večeras kada odem u treću smenu.
 
Upravo skinuo i flešovao onaj drugi francuski rom koji nema LTE opciju i opet 2G ne radi.Ipak je problem sa uSIM karticama.
 
bio sam u telenoru, flesovali su mi usim karticu, sada radi 2g i 3g bez problema. 4g nisam stigao da probam, kratko sam bio u gradu.
 
Hvala na informaciji:wave:
 
Rešen problem.
 
Imao bih par pitanja u vezi ovog telefona:

1) Imam n7505 LTE verziju, pa me zanima sta mi zapravo donosi taj LTE i jel treba u Telenoru da trazim drugu karticu?
2) Bateriju punim klasicnim samsung punjacem ,pa me zanima gde ima da se kupi neki jaci, jer sa ovim se baterija puni 3-4 sata?
3) Koju zastitu preporucujete, stavio sam staklenu foliju, nego gledam neku futrolu il nesto na preklop? :)
 
da bi koristio LTE tj 4g mrezu, moras biti u zoni pokrivenosti 4g signalom. beograd, novi sad, i jos par vecih gradova. proveri mapu pokrivenosti na telenor sajtu. brzine neta su nesto malo ispod 50mbps. pogledaj i 4g temu ovde na forumu.

sto se tice punjaca, trebalo bi da ima output 2A. nisam bas metio za koliko se napuni jer mi je obicno nocu na punjacu. jaci punjac moze da osteti bateriju.

originalne flip cover maske mislim da neces naci kod nas, mozda da narucis preko neta od preko. ovde ima terracell silikonskih i preklopnih. ja sam uzeo i jednu i drugu. ne lice ni na sta ali stite telefon kada treba...
 
Hvala na odgovoru. Na mom punjacu stoji da pegla naizmenicnu 0.15A na jednosmernu 5V 0.7A, tako da nije od 2A, ali iskreno telefon je hladan pri punjenju tako da verovatno necu ni da menjam ovaj punjac. Vidim ima neka teracell vogue na preklop, makar neka stiti. :)
Za lte sam citao malo prethodne postove. Vidim da si pisao da treba da se flesuje ta nova kartica u Telenoru, posto i ja imam njihovu karticu?
 
Poslednja izmena:
uploadfromtaptalk1431896331540.jpg ja sam dobio uz moj tel ovaj punjac od 2A. ako je taj tvoj slabiji, slobodno nabavi ovako neki.

karticu sam morao da flesujem jer nisam imao signala na 2g mrezi.
 
Odakle njima Note 3 Neo, ne vidim ih u prodavnici?
 
Mislim da je bilo ranije u ponudi.
 
jos uvek nista od lollipopa.... ima li nekih nagovestaja?
evo danas sam malo testirao bateriju posle vracanja na fabricka podesavanja i ponovne instalacije svih aplikacija koje koristim..

ovo mi je ok, samo mi u stand-by brzo iscuri...

f66d28dcc4ac8414085056ca5fb96062.jpg


1be56b62613f5022a339ff579787e4b2.jpg


1d602776fdca4ee7d6665cfc5cafcdf9.jpg


osvetljenje na auto. napolju na +5, unutra na "sredini" automatskog..
 
Na Youmobile su sve češće priče da od Lolipopa nema ništa.
 
zbog hardvera u smislu ne standardne kamere. mrzi ih da toliko prilagodjavaju software za zoom

a i za ovaj su ga otegli, vec je i M izasao, mi ni L nismo dobili a i ko zna kada ce.. posle nove godine...?
 
Note3Neo N750 dobio Lolipop i to 5.1.1.
 
Ja sam moj prodao.Nikada više Samsung...
 
stooo? mada i ovam moj u zadnje vreme sve vise baguje. baterija mi crkava a desava mi se da tac ne reaguje kako treba kad je baterija pri kraju. radi preko s pen. ili kad ga ponovo zakljucam i otkljucam proradi tac.. ima mu nepunih godinu dana. kad je baterija preko 20% sve je ok.
 
Izasao je update u Francuskoj. Ja sad skidam firmware, i prvi put cu flesovati tel preko Odina, pa se plasim da nesto ne zeznem. Pomenuli ste negde usb debugging, je l' to nesto bitno, i gde da nadjem to u podesavanjima?
 
Flešovao sam ovaj telefon preko Odina više puta i apsolutno je bezbedno, imaš upustvo ispod roma korak po korak. Usb debugiging aktiviraš u Delevoper options.
 
odradio i ja konacno. prvo me zezali drajveri nesto, nije odin hteo da mi prepozna tel. veceras je proslo, sve ok, svidja mi se. mada ce baterija sigurno krace trajati sa ovim belim pozadinama...
 
Nazad
Vrh Dno