Šta je novo?

Note 3 neo

tattoo

Cenjen
Učlanjen(a)
23.02.2013
Poruke
393
Poena
180
Da li nekomima iskustva sa ovim telefonom, mnogo me privlaci olovka i uklapa mi se u budzet od 250e.
Ako ga je neko koristio jos bolje ako ga koristi mogao bi da mi napise utiske u koriscenju.
 
Kako i sam planiram da se "pojačam" u narednih par nedelja, a Note 3 Neo je ušao u najuži izbor, mene takođe interesuju utisci u korišćenju.
@tattoo: zar može da se nabavi nov po toj ceni? Msm, za 250 eur bih ga kupio koliko sutra :)
 
Nije nov ali star do 30 dana naidje na oglase, nove sam nalazio po 270e
 
Juče kupio nov Note3 Neo 7505 LTE za 275e,iz Mađarske naravno.
 
Mislim da je verzija Neo dosta losija generalno od klasicnog Notea 3,mozda je bolje dodati malo para i uzeti odlican Note 3 a ne verziju Neo.
 
Malo para?130e je razlika između ova dva telefona.Pričamo o cenama u HU.
 
Poslednja izmena:
Neo ima Dual SIM varijantu, obican Note3 nema (tj. ima, ali ne kod nas nego samo preskupa varijanta sa EtoTalka)
 
Moj Note Neo3 nije dual sim ali je zato LTE.Raznih verzija ima.
 
Bolje uzeti polovan note 3 (320e)koji je super ocuvan, bez tackice, nego nov neo.
 
Sigurno da je bolje ali je to 50e razlike koje neko nema ili ne želi da potroši na telefon. Igre ne igram tako da mi Neo završava posao. A i ne volim polovne stvari tehniku pogotovo.
 
Stvarno je velika razlika:
S3 Neo/Duos
N3 Neo/Duos
N3
Sve po barem 50e razlike. Odlicno su ih stavili :(

Kakav je ekran na N3 Neo naspram S3 i naspram N3? Ako si imao prilike da ih pogledas.
 
Nisam imao prilike da upoređujem, imao sam Lumiu735 i LenovoP780 pre Note3 Neo. Meni je odličan i nemam neke zamerke.
 
Mene jako zanima kamera, kako ti se cini.Verujem da su sve stvari vezane za olovku iste kao kod obicnog note 3.
 
P780 ima LED ekran pa nije porediv. L735 vec moze da se poredi:) ekran/kamera?
 
Nisam nešto testirao kameru,par slika i deluju ok,sutra ću se pozabaviti slikanjem pa ću preneti utiske.Mada čisto sumnjam da može da se poredi sa Lumiom al ajde...
 
Da li je moguce rootovati tel. A ne aktivirati knox. Tj vratiti se kasnije na stock a da se ne izgubi garancija
 
Jedna stvar mi nije jasna kod ovog telefona, reč je o LTE verziji a u podešavanjima izbora mreže nema mogućnost izbora LTE već samo klasika GSM/WCDMA kombinacije.
 
Pa nema kod nas LTE a verovatno imas rom od našeg operatera pa je disabliran izbor za LTE.
 
Telefon nije sa mreže kupljen je u Mađarskoj.
 
Dobro pa jel ima LTE u Mađarskoj?
 
To ne bih znao reći, Lumia 735 je imala izbor 4G iako je bila sa Telenor mreže pa mi je zbog toga čudno. Nije ni bitno.
 
Odličan telefon,slike korektne,baterija dva dana bez problema,android 4.4.2 bio instaliran nadam se Lolipopu u martu-aprilu.Prezadovoljan.
 
Da li si ga rutovao, da li je procedura ista kao i za obican Note 3
 
Nisam ni pokušavo,ima uputstvo na XDA.
 
Kako se pokazao modem? posebno se zanima ako koristis MTS karticu kao primarnu. (brzine, odziv, signal..)
 
Koristim Telenor i signal je odličan,brzine normalne nikakvih problema nisam imao.Nijedno zakucavanje,restart ili slično.Moj telefon je sa jednom sim karticom.
 
Ljudi može li neko da uradi skrinšot gde se nalaze opcije za prebacivanje gsm/wcdma/lte?Kod mene nema opcije za lte a 4g mreže dolaze?Menjao danas u Telenoru sim karticu i opet isto,nema opcije za lte(mada postoji mogućnost da su mi dali sim karticu koja ne podržava lte jer su me bledo gledali kada sam tražio da mi zamene karticu zbog toga).
 
Nazad
Vrh Dno