Šta je novo?

Bezicni mis do 2000 din

vladax10

Cenjen
Učlanjen(a)
10.08.2013
Poruke
161
Poena
170
Ponovicu se uskoro sa laptopom. Crkao mi stari mis, pa valja videti sta dalje.
Pa bih zamolio za neke predloge. Hvala
 
u tom rangu a4tech gt630 jedino korektno resenje,nebitno koja revizija.cak nije katastrofalan za gaming,kad se nasteluje na 500hz,ali jede bateriju na toliko visokom taktu.ima slicnih miseva sa razlicitim dizajnom zbog ergonomije (jer ti pomenuti gt630 mozda nece odgovarati jer je poprilicno mali) u njihovoj ponudi,sve je to manje vise isti korektan senzor,pristojna plastika i svicevi,skrolovi su odlicni i stope su takodje okej.jedina veca zamerka sto senzor nije sampion preciznosti i sto ima izrazeno propadanje po y osi prilikom dizanja,ali nista kao sto rekoh previse katasrofalno.za klasicno desktop koriscenje je i vise nego dobar.
 
Jesi dobro napisao ime modela? ne pronalazim ga? Da nije bt 630?
Veoma mi je bitan skrol pre svega.
Hvala za ovo detaljno objasnjenje. Prvi put se zadubljujem u tematiku zvanu mis :D
 
pi meni,logitech koristi krs od senzora i sviceva i na mnogo,mnogo skupljim misevima,kamoli u ovom low mid segmentu,a i po specifikacijama nije u istoj klasi.nije to vise brend kao sto je nekad bio,sadzive na staroj slavi i valjaju krs.
 
Logitech M185, laserski, jedna baterija koja mi drzi minimum 10meseci,posto je laserski radi na svim podlogama ali stcarno, kompaktan za nosenje, receiver se ubaci u misa... Dovoljno precizan. Ja sam ga novog ovde na Benchu uzeo za 1200din... Koristim ga vec 2.5god
 
ista stvar sa ovim a4tech-om,samo sto a4tech jos pride ima bolje sviceve i ima interpolaciju na 500hz uz podesavanje do 2000dpi,ista cena,a jedno dve klase iznad.
 
Sasvin sam zadovoljan misem, skrol odlican, gomila podesavanja,lepo izgleda, odziv dobar. Jednom mi se desilo da je zakovao. Morala da se vadi baterija, ali posle sve oke. Ja ga platio 1000. Dosta vise dobijeno nego ulozeno. Hvala
 
ne trosi se,moze da se podesava posle koliko se gasi,i dal' se pali na klik ili na pokret.ima i off prekidac da ne pipa bateriju.bateriju vadis ako ne koristis jako dugo vremena ( po nekoliko nedelja) i ako baterija i mis bivaju izlozeni raznoraznim ekstremima,da baterija ne procuri.to je zlatno pravilo za svu elektroniku na baterije.
 
Nazad
Vrh Dno