Šta je novo?

Facebook disabled - ako je pogresna tema prebacite molim vas

Dwyane Wade

Slavan
Učlanjen(a)
29.09.2007
Poruke
2,471
Poena
405
Moja oprema  
Laptop
Lifebook
Pozdrav ljudi da li neko moze da mi pomogne naime dobio sam poruku od fejsbuka da mi je akaunt zatvoren a nsiam dobio nikakvo obavestenje ni nista, citao sam po drugim sajtovima da se ljudima to desava i da je greskom i da ih pitam lepo sacekam par dana i verovatno ce da mi traze da slikam pasos i to je to. posle par dana meni je stigla ova poruka
Hi Vladimir,

We’ve determined that you are ineligible to use Facebook. To learn more about Facebook’s policies, please review the Facebook Statement of Rights and Responsibilities:

https://www.facebook.com/legal/terms

Unfortunately, for safety and security reasons, we cannot provide additional information as to why your account was disabled. We appreciate your understanding, as this decision is final.

Thanks,

Teddy
Facebook

Onda sam napisao da nisam dobio nikakvo upozorenje nista...da li treba da posaljem svoj pasos ili tako nesto
i vise ne odgovaraju na poruke...

da li se nekome desilo slicno
 
Prvi put cujem za to...
Znam da gase ako imas manje od ne znam koliko bese godina (14 ili tako nesto,nisam siguran).
Da nisi mozda komentarisao nesto na racun vlade? :D
 
--------------------------------------------------------------------------------------------

We’ve determined that you are ineligible to use Facebook.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Unfortunately, for safety and security reasons, we cannot provide additional information as to why your account was disabled.

--------------------------------------------------------------------------------------------

We appreciate your understanding, as this decision is final.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Zvuči tačno onako kako je i napisano.
 
pa da ali sta to znaci sto se to desilo? nisam radio nista, normalno koristim facebook...od nove godine cak nisam nista ni komentarisao, lajkovao....samo poruke
 
:/ smor..ma nisam komentarisao nista ne kapiram stvarno :/
 
Jesi li smarao ili uznemiravao nekog? Jesi li kačio neprikladne slike?
 
Ma jok nista iskreno niti sam dobio neko upozorenje bas nista...
 
Da se nisi reklamirao?
Jednom poznaniku su zbog toga ugasili nalog. Ne znam da li je to u skladu sa pravilima ni da li je spekulacija jer FB ne koristim.
 
ma jok cak me i nervira to kad drugi rade... :/ ne znam iskreno...da sam makar nesto radio u proteklih 15 dana na facebooku nego nista udjem ujutru vidim vesti neke 2-3 poruke i to je to...
 
Meni se desilo isto od jutros, trazi mi da verifikujem svoje ime. Ja otkucam on me odbije?! Any solutions?
 
Shvatio sam sta je.. Facebook me je prisilio da koristim svoje pravo ime i prezime.. uzas!
 
Koliko je potrebno da se ceka na You have tried entering too many codes. Try again later. pokusano da se resetuje sifra i na mobilni i na email ?
 
Lako, ti ga u svom imeniku imas sa imenom i prezimenom i mailom sa koga se registrovao na fejs a prilikom instalacije fejs aplikacije si prihvatio da ti se fejs kontakti sinhronizuju sa imenikom ...a npr. i ja ga imam u svom imeniku i postupio sam isto - pa sta ti mislis dal ce oni verovati njemu ili svojim ocima? :d
 
ma to je lako..posaljes im id i to je to..meni je mnogo gore :/
 
Nazad
Vrh Dno