Šta je novo?

Ruizu X02 - Otrov u malom

A Sansa vs Fiio playeri ? Samo uporedi kvalitet zvuka, nista ostalo.
 
Reci cu samo da ti je Sansa dovoljna da se lepo naslusas muzike, potrebne su samo sluske pristojnije, izlaz svaka ima jak, podesavanja zvuka i ostalih stvari dovoljno itd , novije pustaju sve formate, starije ne, to je i najveca razlika. Kad je otudjis ili izgubis jednog dana, pricaces u starosti unucima kako je postojao jedan plejer koji nije bio skup a lepo je svirao za sve pare ;) Ako pitas za fiio amp koji vecina kupuje, on moze doprineti ali to bi diglo jako mnogo cenu, unistilo bi ultra portabilnost i dodatno te smorilo da mislis i o punjenju njegove baterije...
Ja ga ne bih nosao i da mi neko plati, a ako mislis na neki mp3 fiio player, to ce te kostati podosta, jer sansu mozes nagaziti za 5-10 eura do 8gb, noviju koja tera flac za oko 20e, a fiio mp3 ces tesko naci a i kad ga nadjes kostace nesto malo ispod novog, jer nije rasprostranjen kao sansa a da mu cena bude dole. Razlika u ceni polovnih kao sto vidis velika je, razlika u zvuku moze ici u korist oba plejera, zavisi i kakav zvuk volis, ali i plejeri istog proizvodjaca ne zvuce svi isto, pa je tesko praviti realna poredjenja.
 
Poslednja izmena:
Trenutno se lomim izmedju Sanse Clip+ i Fiio X3II.
Slusace se flac iskljucivo i to na Presonus HD7 sluskama.
Zanr: gitarski sa previse distorzija i rapavim vokalima :d
 
Ovo imas da kupis uvek za ove pare kod kineza, ali ako hoces da uzivas u zvuku potrudices se malko vise, zar ne, pa ces tako i naci polovnu sansu za oko 10ak eur 8GB, sa odlicnom baterijom i svim ostalim.
Treba posle to cudo slusati svaki dan, iz tog razloga govorim ;).

Ne bas. Imam Sansu 6 godina, nova Sansa ne moze da se poredi sa Ruizom po pitanju baterije a polovna da ne pricam. Zvuk je identican na Panasonic bubicama od 1000din. Audofili ce u svakom plejeru naci zamerku a kamoli u nekom sto kosta 1800din. Ruizu je po meni daleko bolje parce plastike od Sanse sto zbog prostora, sto zbog baterije. Novi X10 je sigurno jos bolja stvar a idu i sluske sa njim.
http://www.gearbest.com/mp3-mp4-players/pp_144002.html
 
Mislim da bih i ja pre kupio Sansa plejer nego taj Ruizu.. naravno to je skroz subjektivno. Nekako mi taj kineski plejer deluje nedovrseno, kao poluproizvod ali kada se pogleda cena sve to pada u vodu i mislim da nema boljeg izbora za male pare (mislim na nove uredjaje). Isto tako mislim da bih pre kupio X1 fiio nego Sansu..

A imao sam neki socijala plejer pre 10+ godina kupljen za male pare, odradio je svoj posao ali prosto covek brzo pozeli nesto bolje, kvalitetnije, to je posebno doslo do izrazaja kada sam pozajmio creative 256Mb i neki iRiver :d Realno, sad mi dodje da kupim neki kvalitetan stari discman, ta ''priprema'' diskova pred ekskurzije, putovanja je poseban trip i samo slusanje muzike je bilo mnogo vece uzivanje pa makar i sa sony bubicama ''od (tadasnjih) 10e'' :)
 
Poslednja izmena:
Jesam li ja glup ili ne mogu da provalim kako se otključava player kada se zaključa?
Jedino što mi pomaže je gašenje i paljenje na prekidač.
 
Da, to je *****ski. Nisam ni ja siguran kako se tacno otkljucava ali mislim da moras prvo da drzis dugme za "vol" pa onda levo. TAko neka kombinacija.
 
Kineski sw u punom sjaju :d
 
Ne kaki plejer je bombona :)
 
Mozda ali ova -
Pionir_Menthol_B_4f8476e111118.jpg


Plejer koji ne moze da se otkljuca nego mora da se gasi pa opet pali.. mislim treba li komentarisati uopste? :d :d
 
Ma ja sam ga izgustirao totalno. Problem mi je da se sa Spotify prebacim na njega, jer nikad nemam ono što želim da pustim. [emoji38]
 
Da ne otvaram novu temu...da li je neko pazario nešto preko Penon Audia? Imaju svašta ali sam, konkretno, bacio oko na par MP3 playera (xDuoo X2 i xDuoo X3)...koliko sam video, u Srbiju ša5u besplatno ali ne znam da li bi naveli manju vrednost poši5ke, zbog carine, kao oni sa Aliexpressa...
 
Uzmi slobodno. Ja sam kupio u Penon Audiu HiFiMan HM700 i stigao je za 10 dana. Što se tiče računa, napomeni koji iznos hoćeš i nema problema.
 
Pisao sam im i rekli su mi da tako i praktikuju. Još da se odlučim da li da uzmem neki i koji...X3 mi deluje super ali mi je van budžeta...
 
Nazad
Vrh Dno