Šta je novo?

Lenovo S660, problem

djordje29

Slavan
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruke
1,908
Poena
210
Juče sam kupio ovaj mob. v4.4.2 i imam 2 jaka problema

1. Ne mogu da prebacim ništa na mem. karticu, u opšte nemam opciju, move to SD, koristio sam App2SD i All in One toolbox. Šta mu znači to da mi je karta emulirana?

Screenshot_2015-01-13-09-35-57.png Screenshot_2015-01-13-09-35-34.png

2. Ne mogu da instaliram PC Suite za mob. Koliko ja znam, to bi trebalo da se instalira odmah pri povezivanju na PC ali u mom slučaju ništa se ne dešava. Pronašao sam na netu Suite za Lenovo ali kada njega instaliram on mi kaže da uključim debug opciju i opet ništa.

Šta mi valja činiti? ,)
 
Poslednja izmena:
1. Normalno je. Većina telefona sa novijom verzijom Androida nema mogućnost za prebacivanje aplikacija na memorijsku karticu. Emulirana - deo interne memorije je virtuelno izdvojen kao sd kartica.

2. Ne znam da li Lenovo ima svoj PC Suite. To mi je nebitna stavka kada su moderni telefoni u pitanju. Možda će neko drugi ponuditi rešenje.
 
Pa generalno i meni je to ne bitna stavka ali kako da instaliraš aplikacije koje nisu iz gugl prodavnice?
 
prebaciš na telefon pa klik na apk fajl? :)
ili airdroid
 
Da, može uz pomoć File explorera. :)
 
Imam Lenovo A536 kod mene ima to prebacivanje aplikacija u samom setovanju telefona,
standardno je cekirana opcija da je na internoj SD kartici a moze da se cekira da
sve aplikacije prebaci na externu SD karticu. Nisam probao, negde na ovim diskusijama
procitao sam da treba izbegavati prebacivanje widgeta.
 
Ovaj Kit Ket je uzas! Da li ima varijanta vracanja na JB npr. 4.1.2?
 
AirDroid servis ne radi, pise da imaju problem oko autentifikacije. Sto se tice Andrid OS i komentara ne mogu da prihvatim misljenja koja
koja opravdavaju svaki korak pisaca softwera, jezim se od toga tako mora i to je tako.
 
Zvuk kad slusam muziku je neverovatno tih, pojacam do panja, a ono ko na pola kod LG L9 v4.1.2. Koristim Equalizer+ i Rocket player.
Ono sto je dobro na KK je to sto imas ART mod koji osetno ubrzava sve.
 
Poslednja izmena:
Uspeo sam nekako da vratim sistem na 4.2.2 nadajući se da će Framaroot da prodadi al ništa od toga, ono što me je zabezeknulo je opcija za programere, ja dobio svega tri opcije, da li postoji mogućnost da se otvore sva polja? :S:

Screenshot_2015-01-17-00-21-19.png
 
Nazad
Vrh Dno