Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koji se datumi rade na carini zna li neko? "Otprema " vec smara ;)
 
Proday kaze da sam oborio rekord :D

Cajna vazduhoplovi + GPC rules :D

FireShot Capture - Pošta Srbije -_ - http___www.posta.rs_struktura_lat_aplikacije_alati_posiljk.png

Za sada sam zadovoljan Ebayom a eto i Ali expressom, nadam se da ce tako i da ostane :)
 
Poslednja izmena:
Kod mene blagi uzas
uploadfromtaptalk1440261267012.png
Inace istog dana sam porucio jos 3 paketa.
2 paketa su bila kod mene na adresi za ne verovatnih 5 dana.
 
Dal je realno ovo :D
Capture.JPG
 
Koja je trenutno najbolja opcija za slanje iz Kine?
Za neki uredjaj koji hocu da porucim mogu da biram izmedju Singapore, China Air parcel, Hkg post uz minimalnu doplatu .... ?
 
Poslednja izmena:
Jel može nego ovo da mi rastumači :)
Gde se paket trenutno nalazi? :)
385d3c5afd0eee65f71fb60465bd9908.jpg
 
Jel zna neko sta se desava sa ovom Malaysia post ?
Do sada sam sve primao posiljke preko China i Hong Kong poste, i sve bilo ok kada sam imao traking ispratim ga sve dok dodje do mene kuci, medjutim prvi put imam jedan ovakav i vec stoji 11 dana i nista : http://prntscr.com/8azhle

Pretpostavljam da im je tracking takav da samo prate do granice i onda prestaje ?

A da je guzva na carini nekako mi nelogicno, jer su mi sa China i Hong Post proslo oko 6-7 paketa koji su naruceni i pre ovog i u isto vreme i posle njega...
 
Guzva jeste , meni paketi stajali preko dve nedelje.
Paketi koji su ti stigli su sigurno bili bez dodatnih troskova
 
Da li ima nekog da mu je stiglo 14.8 na carinu a da jos nije dobio paket
 
Guzva jeste , meni paketi stajali preko dve nedelje.
Paketi koji su ti stigli su sigurno bili bez dodatnih troskova

Da tako je svi su bili bez dodatnih troskova a troskove i ovde ne ocekujem, prolazili su drugi i veci i skuplji ne vidim zasto ne bi i ovaj...
Pisao sam danas kinezu da vidim sta se desava, znaci narucio sam par paketa pre toga par kada i taj i par posle, i sve doslo samo taj zeza, od 20.08. nemam informaciju sta se sa njim desava...

Takodje dobio sam do sada 3 tracking broja koji sadrze u sebi samo brojeve bez ikakvih slova i nije mi jasno kako se to prati ima li neko ideju ?
Na trackitonline kada ukucam sve mi izbacuje : ''Format of your tracking number is used by multiple postal services.
To continue tracking you need to specify postal service.''
Ima li nacin kako znati o kojoj se posti radi ? :S:
 
Ti bez brojeva uglavnom prate paket samo dok je u kini.
 
cao. da li je neko dobio paket sa ovakvim brojem pracenja S9445256 (cnzexpress)? prvi put sam dobio ovakav tn.Tracking History
Date Location Activity
2015-08-20 CN Acceptance, CHINA
2015-08-25 CN Processed Through Sort Facility, CHINA , Origin Post is Preparing Shipment
2015-09-01 CN Departure from outward office of exchange
 
Da li neko ima informaciju koji se dan na carini obrađuje?
 
Jos nije 26.8

26.08.2015 13:40:24 11003 IZMENIČNA POŠTA Za carinu
27.08.2015 11:37:08 - 10200 GPC BEOGRAD Otprema
28.08.2015 11:28:29 - 10200 GPC BEOGRAD Otprema
31.08.2015 14:06:17 - 10200 GPC BEOGRAD Otprema
01.09.2015 12:37:38 - 10200 GPC BEOGRAD Otprema
02.09.2015 09:09:20 - 10200 GPC BEOGRAD Otprema
03.09.2015 08:42:09 - 10200 GPC BEOGRAD Otprema
Vracaju se na stare dobre 2 nedelje cekanja na carini
 
Ne znam jel neko pisao, ali eto, ja sam tek danas video ovaj sajt za praćenje pošiljaka :) Lepo urađeno, iako u principu ispisuje podatke koji se mogu videti na sajtu pošte.
http://www.pracenje-posiljaka.rs/
 
Ljudi, pročitao sam prvih 20 strana ove teme i nisam naišao na "moj" slučaj.

Naime, već danima (7 dana) mi stoji ova poruka;

01.09.2015 15:09:13 11003 IZMENIČNA POŠTA Prispeće

a ranije je, kod drugih pošiljki, stajalo odmah i ovo: 11003 IZMENIČNA POŠTA Za carinu .

Sad se ja pitam: ako je pošiljka već odavno prispela, zašto nije poslata na carinjenje?

Unapred zahvaljujem na odgovoru!

Inače, radi se o web kamerici koju sam naručio iz Bugarske, preko eBay-a.
 
Pozovi ih na onaj broj,ne znam ima negde na pocetku teme,trebalo je da ti promene status odmah da ide na carinu.Inace tamo je rasulo,Otpremaju paket od 26 avgusta nije jos prosao.Pita me Nemac da li je sve u redu sa paketom,kad sam mu poslao status da je jos na carinjenju covek nevera.
 
Pozovi ih na onaj broj,ne znam ima negde na pocetku teme,trebalo je da ti promene status odmah da ide na carinu.

Nema nikakvog tel. broja u prvih 20 strana ove teme, mada se pominje više puta.
Ako ga neko zna, nek mi šibne na PP.
Hvala!
 
3643-116 Carina preporucenih posiljaka status
3643-057 Carina paketa status
 
Hvala Hajzl!

Ovaj prvi telefon je za to, čovek mi rekao da ću do kraja nedelje videti promenu statusa.

Za drugi telefon koji si poslao kaže nije njihova stvar, već treba pitati na ovaj prvi.

Hvala u svakom slučaju.
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko sta se desava sa ovom Malaysia post ?
Do sada sam sve primao posiljke preko China i Hong Kong poste, i sve bilo ok kada sam imao traking ispratim ga sve dok dodje do mene kuci, medjutim prvi put imam jedan ovakav i vec stoji 11 dana i nista : http://prntscr.com/8azhle

Pretpostavljam da im je tracking takav da samo prate do granice i onda prestaje ?

A da je guzva na carini nekako mi nelogicno, jer su mi sa China i Hong Post proslo oko 6-7 paketa koji su naruceni i pre ovog i u isto vreme i posle njega...

Reci mi, molim te, da li ti je stigao ovaj paket pošto imam isti slučaj?
Moj je ušao još 16.08. u Srbiju i još ništa...
 
Do kog datuma su ovi rodjaci sa carine stigli? Trenutno imam 10 otprema, kapiram da cu imati bar jos 5 kako su krenuli :)
 
HD6i5Dd.png

Za koliko mogu da očekujem paket? Jel me čeka neki trošak?
 
Verovatno nista,stize ti sutra,eventualno carinski pregled 150,ali ne verujem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno