Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I meni je paketu negde u transportu :)

Drugog februara je napustao aerodrom peking, i to je poslednji info.

Sad da li je poletelo ili nije, to ne znam :)
 
Meni pise na osnovu trackinga da je paket jos u Kini (31. januar zadnja informacija) a predat u postu tamo 20og januara. Zar je moguce da paket 20 dana nije napustio drzavu, ili greska u azuriranju podataka.
 
Jao sto volim ove nase lenje postare. Uhvatim ja postara kako mi ostavlja izvestaj u sanduce, bez da je pokusao da dostavi pismo (ziveo video nadzor). I ja kao kroz salu, "eto taman da ne moras da se penjes, niti ja da idem do poste". Kad on meni bez blama, pa ja to nemam uopste kod sebe, ne mogu da nosim, ceka te sutra u tvojoj posti. Puna mu torba racuna za Telekom i hebe mu se da nosi posiljke koje mora do vrata da dostavi na potpis.
 
Nikad ja ni za jednu tu posiljku sa strane nisam potpisao. Uvijek je bilo na nivou obicnog pisma, eto kako se tretira.
 
Jao sto volim ove nase lenje postare. Uhvatim ja postara kako mi ostavlja izvestaj u sanduce, bez da je pokusao da dostavi pismo (ziveo video nadzor). I ja kao kroz salu, "eto taman da ne moras da se penjes, niti ja da idem do poste". Kad on meni bez blama, pa ja to nemam uopste kod sebe, ne mogu da nosim, ceka te sutra u tvojoj posti. Puna mu torba racuna za Telekom i hebe mu se da nosi posiljke koje mora do vrata da dostavi na potpis.
Isti sam i ja imao problem sa poštarom dok sam bio u prethodnom stanu, bio sam pun razumevanja dok se to ponekada dešavalo, kad je prešlo u naviku, žalio sam se nekom kontroloru kod koga su me uputili u pošti inta praksa je momentalno prestala.
Razumem kada je u pitanju neki paketić koji nezgodno nositi u onoj torbi ali ovaj mi nije donosio ništa što ne može da stane u sanduče ili gde je bilo potrebno lično uručenje, mrzelo ga je da se penje na 4. sprat valjda, iako ima lift :)
 
4fae6480fb629cb146d3dc61e2648e8d.jpg
I dalje nemam nikakvih informacija, jel treba da se brinem? [emoji15]
 
meni zadnji status isto 1 februar osecam da nije avion ni poleteo cim nema nista novo vec 8 dana :banghead:
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1455043113786.jpg
    uploadfromtaptalk1455043113786.jpg
    92 KB · Pregleda: 99
I dalje nemam nikakvih informacija, jel treba da se brinem? [emoji15]

Jesi li ti siguran da gledaš sa dobrom poštom, meni holandska posta ubija koliko je brza, poslato 31.1., prvi status 2.2., došlo u Srbiju 8.2.
Dakle za 8 dana stigao paket sa Gearbesta...
 
Ne znam sta kukate sto vam se nije apdejtovao status nekoliko dana, sta bi radili za ovo:

Number: UF403822942SE
Package Status: In Transit
Destination Country: Serbia
Origin Country: Sweden
2015-12-28 02:45 Order departed on flight from origin
2015-12-18 10:38 Item received for processing
2015-12-17 15:00 Item pre-advice received
======================================
Powered by www.17track.net
 
Jesi li ti siguran da gledaš sa dobrom poštom, meni holandska posta ubija koliko je brza, poslato 31.1., prvi status 2.2., došlo u Srbiju 8.2.
Dakle za 8 dana stigao paket sa Gearbesta...
Ma to mi automatski (valjda po broju) odabrao holanđane, sada sam ubacio Yanwen.
80984657445cb69c514b3f29a07bdb5e.jpg


Opet nemam neki svežiji info.
 
Poslednja izmena:
Ma to mi automatski (valjda po broju) odabrao holanđane, sada sam ubacio Yanwen.
80984657445cb69c514b3f29a07bdb5e.jpg


Opet nemam neki svežiji info.
Pa taj broj nije yanwen posta, već holandska...
U svakom slučaju, na dalje prati samo sa holandskom i kad stigne dobićeš status i od naše...
Koliko vidim, jos to nije stiglo u Holandiju, kad stigne trebaće još jedno 3-5 dana do Srbije, pa onda bar nedelju dana na carini...
Ne brini ništa, meni je do Holandije trebalo 5-6 dana, ali ko zna od čega to zavisi, u koji avion uleti ili ne uleti... Verujem da će za najviše par dana stići...
 
Poslednja izmena:
Ma meni čudno što nema ništa od obaveštenja već 9 dana. Ma samo sam i pratio holandsku nego sam nekako došao i do Yanwen, a videh da i oni daju neki info.
 
Ma meni čudno što nema ništa od obaveštenja već 9 dana. Ma samo sam i pratio holandsku nego sam nekako došao i do Yanwen, a videh da i oni daju neki info.
Pa ima taj prazan hod od Kine do Holandije, a yanwen ti je davao info kako se pošiljka šetala po Kini, a sad samo čekaš da konačno stigne u Holandiju...
Možda prenose mazgama, pa to dok stigne...
 
23.januara plaćeno, 27. poslato, poslednja informacija Mon, 1 Feb 2016 04:30 - The item is ready for shipment, SERBIA. Holandska pošta je u pitanju, rekoše ovde da sa njima ide solidno brzo ali ovo moje ne znam gde je zapelo.
 
Ja sam narucio 2. februara, pa poslali su odmah treceg i jos ne mogu da pratim paket. Jel to normalno?
 
Moguce je. Meni su kinezi rekli da vec od 3-4. februara puno njihovih sluzbi ne radi zbog prolecnog festivala.

Ujedno, juce mi je ocarinjen paket pristigao 4.2. na izmenicnu postu.
 
Nova godina valjda.
 
Sorry zbog duplog posta, isteklo vreme za edit. Imam problem, nemam info za fon od

2016-02-01 04:30

The item is ready for shipment


18622e302f9ff18b385ff7cd7b85e790.jpg


Kolegi sa foruma je poslat isti taj dan i stigao mu je pre par dana(isti model sa istog sajta-JD, istom postom-NL).

Neki pametan savet?
 
Bate zato sto si nestrpljiv proci ces kao ja sa telefonom
 
I ja sam u istoj situaciji, al sta cemo, moramo da cekamo :) Sta znaci ova trojka u uglu?

12746448_1027604650619177_1290005212_n.jpg
 
Treći dan...

Edit: Vidi ako ti to ide preko holandske pošte, ubaci je tu u program pošto vidim da ti je samo naša posta obeležena.
 
Poslednja izmena:
Stavio sam, al nista. Sutra valjda pocinju da rade pa ce da bude neka informacija uskoro. Bar se nadam. Ako ga jos nisu poslali izgubio sam 15 dana dzabe :)
 
Kupio sam nesto na GearBest-u dobio tracking number ali kad ukucam na pretrazivacima stalno negativan rezultat broj je RC457491515NL cenim da je to holandska posta, jel postoji neki rok kada se pojavljuje info o posiljci?
 
Nisi napisao datum kad si pazario, moguće da to još nije ni krenulo iz Kine zbog njihove nove godine...
Uglavnom holandska pošta je po mom iskustvu jedna od najgorih i najsporijih a tracking nikad ne radi kako
treba, tek kad pošiljka uđe u srbiju onda se vide svi koraci u obradi pošiljke...
 
Nisi napisao datum kad si pazario, moguće da to još nije ni krenulo iz Kine zbog njihove nove godine...
Uglavnom holandska pošta je po mom iskustvu jedna od najgorih i najsporijih a tracking nikad ne radi kako
treba, tek kad pošiljka uđe u srbiju onda se vide svi koraci u obradi pošiljke...

OK hvala na odgovoru pazario pre 10-ak dana, pre par dana status shipped out pretpostavljam da je rano nego da znam sta me ceka...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno