Šta je novo?

Asus Zenfone 2

Одличан. Међутим, биће ту мало јача цена од 200e.
 
Meni se takodje dopada pogotovo jaca verzija. Samo neznam kakvi suovi Intelovi procesori. Cena kod nas ce verovatno biti veca. Htedoh da kazem da vec postoji tema.
 
Postoji jedna caka u prethodnom poredjenju... Cak i najjaca verzija Asusa ima da kosta duplo manje od Note 4,pa je poredjenje besmisleno zbog cenovnog ranga...
Svakako je neverovatno sta Asus daje, cak i u najslabijoj verziji,za 200$ bez poreza...
 
Steta sto izlazi tek u martu. Do tada ce pasti u zaborav
 
Znajući Asus (makar što se tiče laptopova), i oni će ga zaboraviti do tada.
 
bas dobar telefon ,i ja ga merkam . Ali do marta ko zna sta ce da se desi. Kod nas ce biti oko 250e.
 
Jaca verzija je bas dobra, samo da ne bude nekih problema sa ekranom, probijanje, zutilo, mrtvi pikseli i sl.
Cena koja god da bude, bice duplo povoljnija od Note-a.
 
oko 220e je konacna cena ako se poruci za 200$ i plati carina i pdv kako treba. na zalost, to se kod nas nece desiti. cak bih izdvojio i 250e, ali i to tesko da ce biti konacna cena.
 
Ne zaboravi da se radi o Asusu ;)
 
Ne kapiram. Nesto sam propustio verovatno
 
Asus ima odličnu distributersku mrežu u Srbiji, njihove Nexuse smo dobijali među prvima i po relativno pristupačnim cenama u odnosu na ostatak Evrope, pa ne bi bilo nemoguće da nas iznenade i počnu sa uvozom ovog telefona po najavljenim cenama (naravno u evrima)
 
Daj bože da se pojave.
 
Svestan sam toga, ali skuplji je bio i u inostranstvu.

Sacekajmo mi cenu kod nas.
 
Pa po najavljenoj ceni nije problem i da se trkne do Madjarske/Austrije jedan vikend, zasto da ne ?
 
Upravo sam video vest na benchu o cenama. ako su te informacije tacne, nisu puno promenili cenu u odnosu na najavljenju. Ovo je vrlo primamljivo.
 
Odlicna cena,. Da li nekome treba odlicno sacuvan Meizu MX4? Povoljno :)
 
I jos nesto jedan komentar na sajtu B92 je bio da Intelov procesor kako je covek napisao "srce" bateriju. Jel zna neko nesto tome odnosno upste o Intelovim procesorima za mobilne telefone?
 
Zasto bi kod nas ,molim re bio vise od 350 eura?
http://m.gsmarena.com/asus_zenfone_2_prices_unveiled_in_taiwan-news-11470.php


Asus je do sada Srbiju vrlo brzo i po dobrim cenama plasirao vecinu uredjaja...
 
Poslednja izmena:
Znam za intelove procesore na android tabletima, i ne srcu bateriju uopste
 
Dobro mozda sam preterao ali kad je Srbija u pitanju ne verujem nista dok ne vidim istaknutu cenu.
@slavisaj hvala.
 
Samo da informisem ljude da od ovog fona nema nista jos jedno vreme...hteo sam da ga uzmem direkt u taiwanu preko poznanika al i tamo je tek preorder i tek ce od 10. Aprila da krenu isporuke, i to samo slabijih verzija...onih od 4 giga jos nema ni preorder...tako da cim ga nema jos ni u maticnoj zemlji ko zna kad ce do nas il do evrope...ja sam hteo onaj 2g 32g fhd da uzmem i izasao bi me 150funti, oko 180€ valjda, sto je jako povoljno al dzabe kad ga nema jos a mrzi me da cekam do maja il juna da mi stigne tako da ipak idem na one+ opciju...
 
Nazad
Vrh Dno