Šta je novo?

Asus Zenfone 2

6h recimo sa igranjem igara,youtube,wifi upaljen konstantno

a ima i dana kada uz manju upotrebu baterija traje i po 2 dana

recimo u utorak u 8h sam skinuo telefon sa punjaca,upalio momentalno bt i povezao sa satom i to je bilo povezano tog dana do 9 uvece,isto tako i sledeceg i tek u cetvrtak oko 13h sam ponovo punio telefon kad mi je ostalo 30% baterije,a nisam smeo da rizikujem da mi nestane u toku dana....to je sve bilo uz neko obicnije koriscenje,znaci samo pozivi poruke i povremeno fejs i 9gag
 
U pa to cudo lepo drzi bateriju. Kakav je ekran na suncu jer "auto brightness" radi posao ili moras manuelno da ga pojacavas?
 
kod nas se pojavio i model sa 4gb rama i to u 2 varijante

ona sa 32gb kosta oko 350e,a ona sa 64gb oko 450e
 
Gde si video da se pojavio kod nas? Ja sam danas bio u asusu (usce-gigatron), rekli su mi da ce kod nas tek na leto.
 
Gde si video da se pojavio kod nas? Ja sam danas bio u asusu (usce-gigatron), rekli su mi da ce kod nas tek na leto.

rekao sam u telekoplus vec par puta

inace ako neko ima telefon i smeta mu sto ledja prave krckajuci zvuk (tipican asus) moze da isece od kolaz papira oblik poklopca i zalepi sa unutrasnje strane
tako sam ja u radio i sada je legao dobro i ne pravi nikakve zvukove
 
Fenomenalna cena, Asus je baš iznenadio.
 
^ Koliko vidim ovaj je neki 4gb/32gb sa slabijim soc-om nego kod onog sto se prodaje za 300 u usa
 
rekao sam u telekoplus vec par puta

inace ako neko ima telefon i smeta mu sto ledja prave krckajuci zvuk (tipican asus) moze da isece od kolaz papira oblik poklopca i zalepi sa unutrasnje strane
tako sam ja u radio i sada je legao dobro i ne pravi nikakve zvukove

Nije valjda da ovaj asus tako krcka i zvace?
 
^ Koliko vidim ovaj je neki 4gb/32gb sa slabijim soc-om nego kod onog sto se prodaje za 300 u usa
Evo i ja sad vidim tu razliku u soc, znam da ih ima nakoliko verzija, Evo na gsm arena kazu da taj slabiji soc je 2gb ram jaci je 4gb ram http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_2_ze551ml-6917.php valjda oba imaju fullHD ekran. mada na ovom minideal u antutu specifikacijama pise taj slabiji soc i 4gb ram

Evo i odgovora: http://forum.telekineza.com/viewtopic.php?f=17&t=471 to je za Kinesko trziste slabiji soc i 4gb ram
 
Poslednja izmena:
Nije valjda da ovaj asus tako krcka i zvace?
ne znam da li so koristio asus memo pad hd7 tablet...tako krcka...doduse problem je iskljucivo u ledjima,jer kad se skinu ledja,telefon je cvrst ko kamen...ledja su previse tanka i zato prave taj zvuk,pa mora da se intervenise sa kolazom koji ih ucini debljim
 
ma nisam nikad drzao asus u ruci... :)
 
stigao mi je jutros flip cover sa aliexpressa

taj kineski flip cover ne skripi uopste i radi sve sto treba da radi
u onom krugu se prikazuju notifikacije kada nalegne na ekran,tako da sam skroz zadovoljan za 3 evra koliko sam platio
 
Druže, da li si imao prilike da uporediš svoj model sa modelom koji ima 4 gb rama?
 
nisam, cak ne poznajem ni jednu drugo osobu koja ima bilo kakav zenfone 2 :/
 
Nije valjda da ovaj asus tako krcka i zvace?
ne znam da li so koristio asus memo pad hd7 tablet...tako krcka...doduse problem je iskljucivo u ledjima,jer kad se skinu ledja,telefon je cvrst ko kamen...ledja su previse tanka i zato prave taj zvuk,pa mora da se intervenise sa kolazom koji ih ucini debljim
Ako je jedini problem to sto krckaju ledja kao na HD 7 ( koji je kad je izasao oduvavao dosta skuplje modele) , cim izadje moj je . HD 7 me 173 bese best buy , i danas moze veoma lepo da se koristi. Ne trazim nista vise (ni manje ;) ).
 
kada se ukljuci ultra power saving mode,baterija bas ume da potraje

sada sam na 75% baterije uz 2h sot i 12h standby
 
Ako je jedini problem to sto krckaju ledja kao na HD 7 ( koji je kad je izasao oduvavao dosta skuplje modele) , cim izadje moj je . HD 7 me 173 bese best buy , i danas moze veoma lepo da se koristi. Ne trazim nista vise (ni manje ;) ).

Ćerka koristi Zenfone5 već pola godine, ne krcka ništa.
Ne verujem da će da krcka ZenFone2...
 
ja ga imam i krcka i mozes u jednom mom klipu cak i da cujes kako krcka

ledja su previse tanka u odnosu na dimenzije telefona i cak i ako su izradjena od dobre plastike,njihova debljina utice na to da prave krckajuci zvuk

vec sam rekao kako se to sredjuje,a evo i slike za one koje interesuje
P_20150525_195927_HDR.jpg
znaci oblepljivanjem celih ledja kolaz papirom iznutra,plus jos jedan komad papira na sredini gde je baterija
kada to stavite na telefon,nista se spolja ne vidi,a ledja nalegnu onako kako treba i ne prave zvukove

kupio sam sa ali expressa neki flip cover,cija ledja perfektno nalezu na telefon da je prosto neverovatno da je cover fake i da kosta samo 3 dolara
 
Poslednja izmena:
Sta mislis o Kineskoj verziji 4GB 32GB intel 3560?
 
Ok to, znam da nisi, vec kako ti ovako izgleda to kao kupovina, da li bi ti kupio,npr?
 
Čuo sam da će se taj prodavati u Srbiji regularno. To jest, 2.3GHz procesor, 4GB rama, FHD i 32 / 64GB storage.
1.8GHz verzije se neće prodavati.

prodaju se skoro sve verzije vec od aprila
ne znam zasto ignorises to da imam telefon kada si rekao za ledja da ne verujes da ce da krckaju,a ja ovde imam telefon i lepo vam kazem iz iskustva,jos se na jednom klipu i cuje kako krcka
kao da telefon ne moze da se nabavi kod nas -.-

270e kosta 550 model (doduse platio sam ga manje malo cim se pojavio)
280e kosta 551 model sa istim hardverom kao 550,ali sa 1080p ekranom
369e kosta 551 model sa 4gb rama i 32gb skladista
429e kosta 551 model sa 4gb rama i 64gb skladista
 
Nazad
Vrh Dno