Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note (4G)

Drugari, brat danas uzeo u winwinu medjutim kamera izbacuje gresku kada se ide na podesavanja. Uflesovao sam oficijalni rom sa njihovog sajta global verzija. Sada sve radi, znate li gubi li se garancija?
Који си ставио? Овај:
http://en.miui.com/download-218.html#363
Redmi Note 4G Single SIM Global
Version: V6.6.3.0.KHIMICF (MIUI6)

И ја имам исти проблем а изненадило ме то што је на телефону MIUI version 66.33.55.00?

Телефон је одличан, батерија дуго држи, сваким даном коришћења сам све задовољнији.
 
Poslednja izmena:
Који си ставио? Овај:
http://en.miui.com/download-218.html#363
Redmi Note 4G Single SIM Global
Version: V6.6.3.0.KHIMICF (MIUI6)

И ја имам исти проблем а изненадило ме то што је на телефону MIUI version 66.33.55.00?

Телефон је одличан, батерија дуго држи, сваким даном коришћења сам све задовољнији.
Pa jedini global rom, a da nije dev. Nemam tel sad tu ali mislim da je taj
 
Да ли се можда сећаш да ли ти је била ова чудна верзија 66.33.55.00? Не нуди ми надограднњу тако да ћу скинути са сајта. Да ли се после стављања новог рома телефон враћа на фабричко подешавање?
 
Да ли се можда сећаш да ли ти је била ова чудна верзија 66.33.55.00? Не нуди ми надограднњу тако да ћу скинути са сајта. Да ли се после стављања новог рома телефон враћа на фабричко подешавање?
Ta je verzija bila, ne secam se stvarno za factory tj moguce da sam ja uradio wipe, nov je telefon bio. Skini sa sajta i ubaci global rom
 
Potrebna mi je pomoc, juce sam kupio telefon u tehnomaniji, sve radi super, jedini problem je sto se kamera Crashuje kada hocu da pristupim njenim podesavanjima..
Pokusao sam da skinem rom sa oficijalnog sajta ali je download speed prespor 2 - 10 kb/s i prekine se posle par minuta.
Ako nije problem da mi neko uploaduje rom na neki sajt preko koga mogu da ga preuzmem ili da ga shareuje na neki nacin bio bih mu jako zahvalan.
 
Potrebna mi je pomoc, juce sam kupio telefon u tehnomaniji, sve radi super, jedini problem je sto se kamera Crashuje kada hocu da pristupim njenim podesavanjima..
Pokusao sam da skinem rom sa oficijalnog sajta ali je download speed prespor 2 - 10 kb/s i prekine se posle par minuta.
Ako nije problem da mi neko uploaduje rom na neki sajt preko koga mogu da ga preuzmem ili da ga shareuje na neki nacin bio bih mu jako zahvalan.

Ja bih ti okacio ali nmg ni ja da ga skinem :D Nesto im koci server, probaj malo kasnije. Inace moj brat je taj 4g uzeo u winwinu, isto je imao problem, crashuje kamera. Mada to je do software-a, instalacijom novog je sve sredjeno. Inace je isto gde god ga kupis.
 
Ja bih ti okacio ali nmg ni ja da ga skinem :D Nesto im koci server, probaj malo kasnije. Inace moj brat je taj 4g uzeo u winwinu, isto je imao problem, crashuje kamera. Mada to je do software-a, instalacijom novog je sve sredjeno. Inace je isto gde god ga kupis.

Pa da to je to, samo dok ga skinem porodicu mecku :D
Imam jedno pitanje jos, koja je razlika izmedju kineske i global verzije?
 
Kineska dolazi sa kineskim aplikacijama i bez gapps
 
Jel moguce deinstalirati ili makar disableovati te aplikacije? gapps moze naknadno da se instalira to sam negde procitao
 
Da, što bi se zezao sa tim. Ni ja ne mogu da skinem update, izašla 6.7.1.0 verzija, pukli serveri definitivno
 
Potrebna mi je pomoc, juce sam kupio telefon u tehnomaniji, sve radi super, jedini problem je sto se kamera Crashuje kada hocu da pristupim njenim podesavanjima..
Pokusao sam da skinem rom sa oficijalnog sajta ali je download speed prespor 2 - 10 kb/s i prekine se posle par minuta.
Ako nije problem da mi neko uploaduje rom na neki sajt preko koga mogu da ga preuzmem ili da ga shareuje na neki nacin bio bih mu jako zahvalan.
Имам исти проблем са камером али нисам још убацио тај нови ром. Скини неки програм за скидање са нета (ја сам користио flashget) и скинућеш ром без проблема. Јави како је прошло.

P.S. Да ли је и код тебе MIUI version 66.33.55.00?
 
Poslednja izmena:
Имам исти проблем са камером али нисам још убацио тај нови ром. Скини неки програм за скидање са нета (ја сам користио flashget) и скинућеш ром без проблема. Јави како је прошло.

P.S. Да ли је и код тебе MIUI version 66.33.55.00?
kakve veze ima cime skida, problem je u serverima koji su optereceni
 
Код мене је успело, такође је споро скидао односно закуцао би после скинутих 4мб али сам уз помоћ програма скинуо врло брзо.
 
Da da, to je bila ta verzija.. Probao sam i sa programom ali zakuca, bas je prezaguseno..
 
Javio se novi problem, neki servis 'mdnsd' mi drainuje mnogo baterije..
Problem je sto overall taj proces potrosi 45% baterije dok je android sistem iza sa 10%...
Ima li neko resenje?
 
Javio se novi problem, neki servis 'mdnsd' mi drainuje mnogo baterije..
Problem je sto overall taj proces potrosi 45% baterije dok je android sistem iza sa 10%...
Ima li neko resenje?
Meni je to jednom pojelo bateriju za par sati, doduse na Nexus5,poslednji rom sa xiaomi.eu.
Google kaze da je to neki media scanner proces (skenira multimediju sa microsd kartica) koji mi se nije vise aktivirao nakon disableovanja iz settingsa.
 
Jedini problem je sto ne mogu da ga disableujem.. Zasivljeno mi je ono za uninstal
 
Nasao sam nacin da resim i ovo, makar za sad.. Preko file managera obrisao 'Miui' folder i obrisao cache preko recovery moda, posle toga restart to system i nije se pojavljivalo..
 
Ставио сам верзију V6.6.3.0.KHIMICF и проблем са камером је решен. Делује ми и да ради много брже. Нуди ми надоградњу на 6.7.1.0 али сам видео да многима прави проблем у виду брзог пражњења батерије тако да не бих да ризикујем.

Телефон је стварно одличан.
 
Ja sam na 6.7.1.0 i nema problema sa baterijom, čak je i bolja jer je problem mdnsd ili kako već procesa sa prethodna dva roma (6.6.3.0 je jedan od njih) definitivno rešen, neki dan je izbačen i native root tako da slobodno flešuj, šta više, preporučio bih ti
 
Ok, lično nemam ovih problema, apdejt sam odradio pre tri dana, sinoć proverio SOT 5:50, sat i po ragovora, nikada ništa ne gasim znači, standardno korišćenje.
Probaj pa vidi, povratak na prethodnu verziju nije problem
 
Pozdrav svima na temi...
Nisam našao da neko ovde ima Xiaomi Redmi Note 4G Dual Sim ali onaj sa Snapdragon 410 na 1,2GHz, sa 2GB rama i 16GB memorije... Planiram ga kupiti na to2c.com... Cijena 158 dolara...
Ženi crkao galaxy s3 pa mi se ovo učini solidna zamjena...
 
Pozdrav svima na temi...
Nisam našao da neko ovde ima Xiaomi Redmi Note 4G Dual Sim ali onaj sa Snapdragon 410 na 1,2GHz, sa 2GB rama i 16GB memorije... Planiram ga kupiti na to2c.com... Cijena 158 dolara...
Ženi crkao galaxy s3 pa mi se ovo učini solidna zamjena...
Mozes kupiti bolji telefon za te pare, je li bitno bas da bude dual?
 
Apsolutno nebitno da je dual... Otvoren sam za prijedloge...
 
Nazad
Vrh Dno