Šta je novo?

LG G Flex 2

pietronni

Cenjen
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruke
33
Poena
159
Evo ga: snapdragon 810 i sam se zaceljuje kad se povredi.:d

http://www.androidauthority.com/lg-g-flex-2-hands-on-578005/

i rivju na jutjubu od Dzosue:

https://www.youtube.com/watch?v=-EKilfyOHh0

Ne znam samo sto mu se poklopac skida,kad se baterija ne menja.

Specifikacije:

Display 5.5-inch Full HD Curved P-OLED
1080p, 403 ppi
Processor 2 GHz 64-bit octa-core Qualcomm Snapdragon 810 processor
Adreno 430 GPU
RAM 2 GB
Storage 16/32 GB, expandable up to 2 TB
Network 4G / LTE / HSPA+ 21/42 Mbps
Connectivity Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth Smart Ready (Apt-X) 4.1, NFC
SlimPort, A-GPS / Glonass, USB 2.0
Camera Rear 13.0MP with OIS+ with Laser Auto Focus
Front 2.1MP
Battery 3,000 mAh
Dimensions 149.1 x 75.3 x 7.1-9.4mm
152 grams
Color Platinum Silver, Flamenco Red
 
Da bi se ubacila memorijska od 2tb. :) Zanimljivo je napisati da je i prvi telefon na svetu sa s810 u sebi


http://www.gsmarena.com/ces_2015_lg-review-1187.php


LG G Flex 2 Hands-On: Curvy Meets Petite: [YOUTUBE]7SmPvg0r_I8[/YOUTUBE]

Edit: ne razumem samo kako su overklokovali s810 na 2ghz kad on po default ide na oko 1.55. Plus je bilo price da se ozbiljno pregrejava
 
Poslednja izmena:
mogli su malo manje ivice malo je veci od g3 a ista dijagonala :D
 
ako je verovati prvim testovima,ispravili su greške napravljene na G3........................
 
stavljen je oled ekran koji se neće grejati pri maximalnom osvetljenju i smanjena je rezolucija na full HD................
 
oled displej na g flex nema nikakve veze sa onim iz g3, g flex je imao 720p displej, nije ovde nista smanjeno..
 
Da. G flex je isto imao oled ali samo 720p
 
nisam ni mislio da je smanjena rezolucija sa flex-a (1) već da je manja od G3 ali loše sam se izrazio.......kako su krenuli mogli su i na flex 2 da stave 2560 x 1440 IPS + LCD.......po meni je to super jer će nadam se i baterija malo duže trajati..........
 
Pa nisu mogli da stave ips jer on ne moze da se krivi. Amoled je idealan za to
 
Fin telefoncic, jos kad bi se znala cena. Menjali su malo UI i neke sitnice. Mozda do G4 izmene i ostalo. Vraca mi veru u G4, do skoro sam mislio da ce biti kao sa S3 na S4.

Sledeci u nizu je valjda LG G Pro 3.
 
fin telefon, ali su ipak ostavili prostora i za g4 (kamera, ram, rezolucija). cini mi se da sam skoro procitao da g pro 3 nece izlaziti jer su kao i sa g serijom dosli do velikih dijagonala pa je g pro serija izgubila smisao...
 
Dobro si citao :)

Ja mislim da i ovaj g flex 2 ima verziju od 3gb/32gb
 
Snapdragon 810 i i dalje steka telefon... Jbm ti softver.
 
To je zbog lg skina. Prosto ne mogu da verujem da su preuzeli prvo mesto od tw..

Fin je za sada s810.. Rodjen za ful hd ekrane,nikako 2k :)
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1420502399834.png
    uploadfromtaptalk1420502399834.png
    480.4 KB · Pregleda: 333
Zver. Još da ima 3gb rama, ufff. Neko ovde reče da su ostavljali prostor za g4. Ja koliko sam čuo g4 bi trebalo da dođe sa 4gb rama, tako da prostora svakako ima. A i ovo samopopravljanje je cool. Jedino cena nece biti kul...
 
Ima 3 gb rama ali verzija od 32 gb memorije,. Za mene je totalna glupost sto su stavili 2 gb rama na 16 gb :( samo sam od lg video da tako nesto radi, obzirom da cena izmedju obe vr.. Neće biti veca od 50/70e

Edit1: vau tek sam sad video skroz mi je kul kad je ekran ugasen a prstom prevuces na dole upali se gornji deo ekrana gde je sat.. Interesantno, ma bruka telefon :D eh kad bi i cena bila ok ali i flex 1 jos drzi cenu malo ispod 400e tako da ce ovaj sigurno biti oko 600e - daj boze da gresim :D
 
Poslednja izmena:
Lepsi je od burazera.:D




PS:zasto ne mogu da izmenim prvi post -ubacio bih sliku G flexa 2? Za razliku od ovog posta,nema opcije "promeni poruku".
 
Poslednja izmena:
Sat vremena je rok za edit
 
da li i OLED displej ima problema kao amoled da mu posle odredjenog vremena ostaju senke,tragovi linija........?
 
AMoled je oled sa aktivnom matricom. Tako da je moguce...
Samo se nadam da nije kao kod Samsunga, da se istrosi posle godinu dana...
 
Poslednja izmena:
Evo moj Note 2 star preko dve godine a nema burn in. :)
 
@pablo
Ima sigurno samo ne vidis... upali servicetest i stavi na plavu boju.
 
Poslednja izmena:
Svaka cast. Meni je na svakom "otisla" plava posle godinu dana...
 
Prelijep tel.. Moze se ocekivati ovakav dizajn kod G4, posebno pozadina. Bice ova 2015 god zanimljiva, mnogo se ocekuje prvo od S6, G4 pa i M9.
 
Nazad
Vrh Dno