Šta je novo?

ACER Iconia Tab W1-810-152P

probotzor

Slavan
Učlanjen(a)
22.04.2012
Poruke
4,696
Poena
315
cudi me da i dalje ne postoji tema o ovom tabletu

probao sam ga danas u radnji i stvarno deluje odlicno,a i specifikacije su mu dobre kao i cena
 
imam jedno pitanje vezano ne samo za ovaj win 8.1 tablet vec i za druge

da li postoji mogucnost da bace sliku wireless na tv?

ja sam danas probao,ponudio mi je tv kao wireless display i pritisnuo sam povezivanje,ali je u procesu prestalo i sad ga vise ne pokazuje kao opciju
 
to je mana tih jeftnijih win tableta sto nemaju mini HDMI
 
Acer w3 ima mini HDMI.
Na njega je radilo bežičan prenos slike..
 
To je problem sa Widows platformom. Meni se isto desilo sa Nokia Lumia 1320. Ima opciju Project Screen, ali kada sam pokrenuo povezivanje, napisao mi je da ne moze da je ostvari sa mojim TV-om. Posle se nisam ni trudio da ga nateram; mogu da živim i bez toga :)
 
upravo sam probao league of legends na ovom tabletu i na high ide sa 25fps :D

izvalio sam da ona bluetooth tastatura nema escape dugme,vec ono ima neku drugu funkciju pa nisam mogao da udjem u settings i smanjim podesavanja(ostala su mi ona sa racunara)

da li neko zna kako da promenim funkciju dugmeta na tastaturi na windows tabletu
 
napade me klinja na ovom klipu zato sto sam izgovorio acer a ne ejser,cak i ako je acer pravilno i na nasem i na latinskom jeziku,cija je ovo rec :/
zakljucio je iz toga da nisam pravi machinima partner i da lazem ljude...jadnik,kad bi samo znao da sam pogresio sto uopste imam partnership sa njima i da su jako neozbiljni

nego,bice sutra snimak kako radi lol na ovom tabletu ako nekog zanima,a verovatno ce ovih dana biti i drugih igara
 
izbaci neku stariju kao nfs underground 1.
 
cudi me da i dalje ne postoji tema o ovom tabletu

probao sam ga danas u radnji i stvarno deluje odlicno,a i specifikacije su mu dobre kao i cena
Da li ima vlasnika ovog taba koji je zainteresovan za zamenu za A1-840?Radi se o istom modelu samo je na androidu 4.4.4....
 
Zanimljiv tablet. Kako se ponasa u svakodnevnom radu obzirom da ima samo 1GB ram-a? Da li si premetio da mu to predstavlja problem prilikom rada sa nekim programima, web browsing sa vise tabova i sl?
 
radi najnormalnije
obican rad stvarno ne predstavlja problem
 
Imam par pitanja, nisam uopste u toku posto se moje druzenje sa windowsima na mobilni platformama zavrsilo sa HTC HD2 i win6.5 :D
1. Ovaj tablet ima "regularan" a ne rt windows? Jel to znaci da mogu da pokrenem standardne windows programe?
2. Kako stoji stvar sa "narodnim" verzijama programa?
3. Od 32GB, koliko je dostupno za instalaciju? Moze li se prosiriti?
4. Moze li na ovom tabletu da normalno radi Office (word, excel i powerpoint) 2010?

Ideja je da zamenim netbook, a i klinci ce verovatno da instaliraju poneku igrricu.
 
ima regularan windows,funkcionise sve kao na desktipu i laptopu
dostupno je 16 gb i podrzava sd karticu
opet,sve je kao na desktopu i laptopu identicno,sve radi
 
pravo da ti kazem nisam testirao,kad ga napunim sutra videcu sta pise u battery
 
napunio sam,ali ne pise nista kad se klikne na beteriju kao sto pise na laptopovima
pisu samo procenti,ne i vreme koje je ostalo
 
Juce sam trazio ovaj tablet, nema ga nigde na lageru vise ni u jednoj prodavnici:mad:
 
Nazad
Vrh Dno