Šta je novo?

Fotografije - 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Gizmo
Dobro je ispalo... malo je nerealno ispala narandzasta, ali to je stvar obrade. Skoro sam bio na tom mestu i u sred dana mi nije bilo nesto zanimljivo sa prednje strane.
P.S. Mnogo se stekas za fotke... imas FF i dobar objektiv...daj malo vise slika.


@Zajebani
Opasan aparat i objektiv. Neverovatna ostrina na f1.2. Kadrovi sve bolji... Svaka cast.
 
Zajebani, ona na prethodnoj strani sa kartom mi je novi favorit :)

Evo jedan portret od mene, posle duzeg vremena :)

 
Poslednja izmena:
20950094008_8f8e98dea5_c.jpg
 
@s16
Profi fotka :) mislim ova tvoja :p Bice novih favorita :) Palmica mnogo inspirativno mesto za fotkanje a dobrih kadrova na sve strane :)

@Don Workinson
Vidim imas neki napad inspiracije :p Dobre su ti ove poslednje bas dobre :)

Untitled by Nenad Ristic, on Flickr
 
Zajebani, a sto ne fotkas zenu na green screenu, i onda menjas pozadine u photoshopu :):)
 
Jel neki problem sto fotkam svoju zenu ili sta ? Znam da imas tu potrebu da budes duhovit, al aj budi malo konstruktivan za promenu :p
 
Ma brate promeni malo temu, sve su ti fotke iste :)
 
Dok sam prelazio pesacki.
 

Prilozi

  • 20150906_175936.jpg
    20150906_175936.jpg
    642.8 KB · Pregleda: 228
@nikola1970 Odlicne. Druga naravno favorit.

@zajebani Simpa fotka. Koja je fora sa cvecem? Palo sa drveca ili je bio neki festival pa su bacali?
 
@ nikola1970
Svaka cast majstorski odradjeno :)

@ Don Workinson
Hvala druze, palo sa nekog drveca...
 
Gizmo, sephia ne lezi arhitekturi. Ili kolor ili cb...
 
Da, moraću da se složim. Primetio sam posle par ponovnih vraćanja na fotku da nešto nije kako treba, da deluje čudno. Barem sam probao, sad znam za ubuduće.
 
Tijana by Hunder, on Flickr
Tijana by Hunder, on Flickr
Tijana by Hunder, on Flickr
Par od mene.
Kritike i saveti dobrodosli.
Da napomenem da nisam radio svadbu nego sam uhvatio par fotki dok nije stigla ekipa.
 
Poslednja izmena:
Hunder, ok su fotke, ne znam sto zatvaras blendu, to je odlican objektiv, ja bih ga ostavio na f4 koliko i moze. Mada ikada nisam koristio taj objektiv pa mozda gresim nesto... Uglavnom da si otvorio malo vise blendu, uslo bi vise svetla, takodje da dignes malo iso da dodje i okolina do izrazaja, jer mi je fotka malo podeksponirana, i nisam siguran koliko ti treba 1/125 shutter.

Ali su ti lepi kadrovi :)

EDIT: E da, i daleko mi je bolja ova gde nisi koristio blic. Ne znam sto se svi plase da stave iso 1600-3200, 6D i tekako moze da to izvuce lepo, nego svi gledaju fotke na 100%, jaka stvar da se vidi malo granulacija :D A kada bi bilo izradjivao fotke, nema razlike u nekom normalnom fotmatu, cak nema ni na A3 formatu :)
 
Poslednja izmena:
@hunder
Ja nekako ne umem da sagledam ove fotke sa previse loma u pozadini, al ova prva mi je skroz ok :)
 
Hvala @DeuS.Mikelle. Ne bojim se da odvrnem iso al nije bilo potrebe za vecim. Otvor je ostao na 5.6 posto sam fotkao grupno a ove singl sam odradio za 10 min u frci. @zajebani ti se uhvatio 1.2 pa ti sad sve preko toga zatvoreno :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno