Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mora on,nemo" da promasi priliku ni slucajno...
 
tumblr_nuzm3jKAWD1rionq1o1_1280.jpg
 
Na temi o Entropiji si zduzno bio protiv ovakvih pojava, a svako od nas u komsiluku, okolini ima nesto sto je van okvira objasnjivog. Ja sam jos tamo na temi predlozio ideju rezontantnih polja, kvantne genetike, kvatne svesti, nek je jedna od njih tacna i imamo ceo jedan novi svet koji mozemo kao civilizacija da istrazimo.
A možda slikara vodi Božja ruka?
Tvorac lično?
Ili možda slika telepatski upravljan od strane vanzemaljaca iz sazveždja Plejade?

Ti se možda ne slažeš sa gornjim ali sigurno ne fali onih kojima gornja "objašnjenja" zvuče sasvim verodostojno.
 
Teoretski bi mogao da mu napravi maketu tog pejzaža, pa da ovaj dodirom shvati gde se šta nalazi i dodirom dobije perspektivu. A uvek može da mu napravi isti takav reljefni crtež, pa da on po tome crta.
 
A možda slikara vodi Božja ruka?
Tvorac lično?
Ili možda slika telepatski upravljan od strane vanzemaljaca iz sazveždja Plejade?

Ti se možda ne slažeš sa gornjim ali sigurno ne fali onih kojima gornja "objašnjenja" zvuče sasvim verodostojno.
talasna genetika bato moj, talasna genetika!!!!
 
@nemanja123
Ako tako funkcioniše tada mu takođe moraju i za svaku stvar koju do sada nije slikao da objasne i koje boje i nijanse da upotrebi.
Hoću reći ako nikada nije naslikao pauna, teško da će mu neko moći objasniti (bez velikog nivoa asistencije) kako da ga verno naslika u koloru.
Bez obzira na eventualni nivo pomoći fascinantno je kako on to uspeva.

[youtube]rnz9R5wDj4w[/youtube]
 
Ma ovo je sasa matic fazon :d...
 
Ne znam da li je stvarno crtao on ili ne. Za boje bih rekao da je sigurno neko birao za njega.

Iako i tu postoji teorijski način da mu se dočaraju boje. Recimo preko dubokog senzibiliteta.
Preko aparata određuje talasne dužine boje koju "posmatra" (dodiruje ili pokazuje u njenom pravcu) a da on (modifikovani analizator spektra) vibrira određenom frekfencom.
Onda boje za slikanje kodira takođe vibracijom (na kutiji ili taster ispred nje...) , a posuda gde ih meša takođe analizira nijansu i vibrira.

Teoretski :d
 
Ima dosta snimaka na tjubu, sudeći po njima ne koristi nešto takvo.
Meni bi bilo zanimljivo da ga stave na sledeći test.
Dovede se u studio, tu je egzotična ptica (za koju nikada nije čuo) koju može da dotakne/prepipa, i kamera da ga snima od početka do kraja kako pticu verno naslika u koloru.
Ako je to u mogućnosti za (današnju) nauku je on misterija.

Edit:
Pogrešan video link sam postavio.
 
Poslednja izmena:
ljudi, nemojte da izmisljate sad tu nesto, ovo je tipican primer talasne genetike. dakle, poznato je, ruski naucnici, akademici, clanovi ruske akademije nauka su utvrdili da molekul dnk vibrira razlicito, ako ga izlozis razlicitim talasima. naucno su ljudi dokazali da vanzemaljci na taj nacin upravljaju ljudima na zemlji. ovo je cist primer toga, covek crta ono sto mu vanzemaljci kazu, odlicna potvrda teorije talasne genetike!
 
79kJA7e.gif
 
Ne naravno, ali bih ipak cuo sta Djordjo Tsukalos ima da kaze, povodom tog pitanja. Kvantna talasna genetika je ipak zayebana stvar.
 
Zakljucacete nam temu ako ovako nastavite :d
 
Haarp ima antenu u Mirijevu, pa ti vidi dokle su stigli.
2107a973a5486f0338625ce902d1c7c2.jpg
 
Znao sam da je po necemu poseban Micigen...
 
Ja sam toliko lenj da mi se mreza zove d5c64a, SBB-ov genericki naziv.
 
Mene nije mrzelo...

Screenshot_2015-10-04-17-04-36.png
 
Haarp ima antenu u Mirijevu, pa ti vidi dokle su stigli.

Isto uradih odavno, samo prosirih mrezu na dva stana, nema okupljanja oko zgrade, nema zadrzavanja, nema dilera, stanovi se ne prodaju u okolini, nema pljacki.[emoji1] [emoji1] [emoji1]
 
Uz ovaj model produzena garancija [emoji4]
0f7305f8ac05d9151b96f810d74482c8.jpg

Jos dodje DOS gratis [emoji6]
 
Nije DOS na slici, već neki boot loader/selektor. Verovatno grub2.
 
Nije DOS na slici, već neki boot loader/selektor. Verovatno grub2.
Ajde de tako se kaze samo(radi fazona necemo sad tanjisati) znam da nije dos [emoji6]

Ondak eo jedan Android malih dimenzija [emoji4]
7494d2d56b48ab8e0fc37892442b0ecc.jpg

Za napajanje koristi direktnu vezu sa kolubarom [emoji6]
 
Poslednja izmena:
Opet si pogrešio. Ovo je Windows 7.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno