Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa vise Bred Pit lici na muskarca nego Sinatra :d

mislim,gotivim ja Sinatru,ali kad vec poredis. bio visok 171,mrsav...
 
Zna se kako izgleda muskarcina :)
10525733_933563710017285_8310119862889024144_n.jpg
 
100 godina da su birali ne bi mogli da nadju boljeg ''kandidata'' :) Prava faca za tu vrstu sprdnje.

Kakva sprdnja? To su sve cinjenice!

Ima tu dosta istine :)
 
Poslednja izmena:
tumblr_njwcu5nq2T1rt28efo1_500.gif
 
Sve je to subjektivno, za neke/mnoge je i Džastin Džiber mužjak.

Nije subjektivno. Jedared je Dzastin igrao onaj revijalni All star, doduse imao je 15-16 godina, al vec tad se videlo da je nedonosce. Ne moze NIKAKO nedonosce da bude muzevan, osim kada su u svetu komplet iskrivljeni sistemi vrednosti. Najgore je sto se nama zapad zavlaci pod kozu toliko lako, da smo mi bukvalno replay desavanja iz USA/western evrope od pre 5-6-7 godina samo sto mi u siromastvu komplet raz**bemo i te njihove trendove. Skoro gledah anketu na fejsu, okacile klinke sestrine drugarice koje imam u prijateljima, tipa - ko je veci frajer << levo je neko nedonosce iz nekog od ovih peeder bendova americkih, sa kacketom i 60 kila, a desno Dwayne Jonson. pogodite ko je uzeo landslide.
 
Pričate o muškima,ok,al pogledajte žemke....The Living Dead,posebno manekenke,al ni omladinke ne zaostaju puno,ravne ko daske.Da joj ga gurneš,opasno da se porežeš o neku kosku :p
 
A da malo ohladite sa generalizacijama?
 
Nije subjektivno. Jedared je Dzastin igrao onaj revijalni All star, doduse imao je 15-16 godina, al vec tad se videlo da je nedonosce. Ne moze NIKAKO nedonosce da bude muzevan, osim kada su u svetu komplet iskrivljeni sistemi vrednosti. Najgore je sto se nama zapad zavlaci pod kozu toliko lako, da smo mi bukvalno replay desavanja iz USA/western evrope od pre 5-6-7 godina samo sto mi u siromastvu komplet raz**bemo i te njihove trendove. Skoro gledah anketu na fejsu, okacile klinke sestrine drugarice koje imam u prijateljima, tipa - ko je veci frajer << levo je neko nedonosce iz nekog od ovih peeder bendova americkih, sa kacketom i 60 kila, a desno Dwayne Jonson. pogodite ko je uzeo landslide.

Lol Igoritze ostao si uvek isti :d
 
Dakle sestra mi dodje kuci, sa celom ekipom, ja ih ugostim jer mi je SESTRA, klinke me zgotive 16 puta tamo i nazad, i ja trebam da ih blokiram po fejsu .. ? Za razliku od vecine, ja ih ne akcijam, hvala bogu. Izadji u grad da vidis koliko ih je u kombinaciji muskarac 40+ i devojcica 15 i manje
 
Pa to je vec pedofilija sto ti pises :) on 40+ ona 15...
 
Do j*ja tetovaža!
 
Ronin - kad covek krene da razmislja o ovome, zastrasujuce je ... sama cinjenica da je brzina C (300.000 km u sekundi), odnosno brzina svetlosti nama nepojmljiva, a ista ta brzina u slucaju da je posedujes, nije dovoljna da odes do prve sledece zvezde od zemlje, za svoj zivotni vek, je jedna uvrnuta cinjenica. Putovanje tom brzinom potrebno da izadjes iz galaksije Mlecnog puta je 50.000 godina (poluprecnik, mi smo negde na pola) a putovanje do sledece galaksije (Andromeda) brzinom C je 2.5 miliona godina (udaljena 2.5 miliona svetlosnih godina).

Koliko s*anja ima u ovom svemiru i koliko je civilizacija ukupno zivelo, umrlo, i da li ih zapravo ima blizu, da li je interstellar travel moguc, da li postoje uopste crvotocine odnosno same crne rupe (teorija o crnim rupama sve vise propada), procitajte koga zanima na najzanimljivijem WIKI clanku po mom misljenju - Fermijev Paradoks

http://en.wikipedia.org/wiki/Fermi_paradox
 
Da... nisam planirao da spavam i malo opustim mozak posle nocne smene... Hvala Dzekson.
 
@Dzekson kako,pa zar prva najbliza zvezda nije udaljena 4 svetlosne godine? nisu sve toliko udaljene.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno