Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

weasel

E4
Super Moderator
Učlanjen(a)
18.08.2004
Poruke
12,246
Poena
985
Zanimljive i smešne slike 2015
Pravila :
- 1,2 slika po postu ... Nemojte postovati po 20-30 slika
-Nemojte kopirati slike za poznatih img sajtova tipa 9gag, ljudi kojima su takve slike zanimljive sigurno vec posecuju taj sajt...Nije zabranjeno, slobodno postavljajte ali nemojte svaku drugu sliku kopirati odande.
- Bez xxx slika, slika nasilja i svih neprimernih slika za jedna ovakav forum
-Obratite paznju odakle linkujete sliku , ako je hotlinkovanej zabranjeno onda je okacite na neki imgupload sajt(nemojte imageshack.us najsporiji je)
-Komentarisanje je naravno dozvoljeno ali znajte da ce cesto biti brisani komentari kad se vidi da krece veca diskusija/rasprava oko necega.
-Bez politike
 
tumblr_m0pgruXloU1qdqv28o1_400.gif
 
haha nasmeja me :)

2.jpg
 
Koliko se secam iz filma, trebalo bi da bude ove godine :D

nike_back_to_the_future_2_by_dan_hadez-d5x756z.jpg


Najkasnije do 21 Oktobra BTW :d

hqdefault.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne znam dal troluje il je ozbiljan :S:
qllxCZF.jpg
 
Kung Foo Monkey - zapravo su izasle 2011, i to u limitiranoj seriji po basnoslovnoj ceni, kako bi se skupio novac za J Fox-ovu fondaciju:

http://en.wikipedia.org/wiki/Nike_Mag

nikemag_ended.jpeg


Nike ih je stavio na aukcije preko E-bay, ne znam ko je popunjavao ovaj Wiki clanak sobzirom da sam i tad pratio cene, cene su bile izmedju 4000 USD i 15.000 USD a ne 10k i 100k kako pise na wiki.

najavljen je model koji bi trebao da odgovara datumu u filmu, koji ce biti nazvan Nike MAG 2 i Nike uveliko radi na tome da budu samo-vezivajuce na dugme, bas kao u filmu.


Inace, na Ebay se par ljudi obogatilo, prodavajuci MOMENTALNO nastalu kinesku kopiju, po ceni originala, gde i dan danas postoje par item-a na ebay po ceni od 7-10 hiljada dolara (a nisu original)
 
tumblr_mwoxxnlHU11siaceqo1_500.gif
 
Hahaha, konacno jedna zaista smesna slika.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno