Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
84432028.gif

84434187.jpg
 
attachment.php
 

Prilozi

  • jjwgT7i.png
    jjwgT7i.png
    608.1 KB · Pregleda: 1,747
Poslednja izmena:
Ovo ja kad popravljam pasata :D
 
Bar da se oni sami razvijaju, nego tu zapad ima koristi...

sve je to ponuda i potražnja,kad budemo malko pametniji,i odbacimo zapadnu nauku o potrošačkom društvu...da ne duljim,demokurcija je u zabludi.U jugi nisam imao leviske,kinder jaje,talijansku kafu,francuski šampanjac...isto to nemam niti sada(nemam para),i lepo sam živeo i bez toga,sad te sa svi strana bombardiraju sa nekim reklamama,popustima,must have,zadnji krik mode,i da ne nabrajam šta svakojakve glupost,al zato rađe kupim 10 pari kineskih starki u 10 boja za 50 evra,nego 1 original(i isto će mi trajati)
neko će reći,,nema šanse,,evo vam dokaz iz prve ruke,,u Trstu malko bolja trgovina,skoro pa butik,kupio dve rolke ,za mene i ženu,Beneton....moja je i posle 3 godine bila ista ,dok se ženina rasparala već pri prvom pranju
a da vam kažem još jenu foru....taljani preselili firmu,,Krovian,,koja je šivala za Beneton u Hr,točnije u Umag(od tamo mi žena).Koja je i samo radila tamo,strogoća je bila na 120% šta se tiče rada i proizvodnje...plaća mizerna
pitaj boga dali je to bio original Beneton a ne falš(prije će biti ovo drugo)uglavnom poanta cele priče je....butik ili obična trgovina...nikad neznaš šta si kupio,kod kineza znaš i ne očekuješ previše
p.s.,,kao,, butik,sve unikati,kupila neku maju,došla kući(platila 50+evra) a ispod cene u evrima,cena u Konvertibilnim Markama(za neupućene,valuta BiH)i to tri put više plaćena u evrima....pa si ti sad misli
poanta je :rade kupim kineskih 10 starki znam šta imam
 
Ahahahahahah! Da li je realno ovo?? Kakvi kraljevi!
 
Poslednja izmena:
10944895_10202242078372750_1269012715_n.jpg
 
^ Nemoj posle da bude..
Je suis kVu
:d:d
 
the Constantine
 

Prilozi

  • the Constanine.png
    the Constanine.png
    957.1 KB · Pregleda: 615
to je THE (naglaseno), ONOG Konstantina :d
 

ebote,život i životi njegovih kolega bili su u životoj opasnosti

a ovo je vrh

,,- Nadam se da će nam država dati veća ovlašćenja i da ćemo sledeći put čim uđemo u autobus moći da uhapsimo sve putnike, pa da naknadno u policijskoj stanici utvrdimo ko od njih nije imao kartu, jer ne prođe minut da ne pomislim da bi sutra ponovo neko mogao da krene ka meni sa neotkucanom kartom – otkriva ovaj komunalac,,
 

ebote,život i životi njegovih kolega bili su u životoj opasnosti

a ovo je vrh

,,- Nadam se da će nam država dati veća ovlašćenja i da ćemo sledeći put čim uđemo u autobus moći da uhapsimo sve putnike, pa da naknadno u policijskoj stanici utvrdimo ko od njih nije imao kartu, jer ne prođe minut da ne pomislim da bi sutra ponovo neko mogao da krene ka meni sa neotkucanom kartom – otkriva ovaj komunalac,,

Vas dvojica ste ozbiljni?
 
Si ti neozbiljan? :d
 
Valjda je tema zanimljivo i smesno pa je zato i zakaceno ovde.
Naravno da niko nije poverovao u ovaj tekst
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno