Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
SDx3zbP.jpg
 
Imam patuljastog šnaucera (koji ove godine puni 16 leta, još se dobro drži deka) i znam šta pričam i koliko je ozbiljna situacija u pitanju tj problem.

Verovatno uživaš, kada šetaš gradom, da drugi kučići kidišu na tebe :D
 
Dajte mu neke kaznene poene za navlacenje na citanje lose fore.
 
hZ2UoCP.jpg


In October 2, 2013 in Murmansk was opened a monument to Cat Semyon, who for more than 6 years was travelling home from Moscow to Murmansk to its owners.

"In 1987, Sinishin family was returning back home from vacation. Their cat Semyon, luxurious representative of Siamese breed accompanied them. But, alas, during a stop in Moscow, Sinishins lost their pet. They had no longer hope to see again the pet, as 6 years later pretty shabby Semyon appeared on the doorstep of their apartment. Just think, to get back home, the cat overcame more than two thousand miles. "

Purrer`s heroic deed could not remain unnoticed, and now on the site of the Semenovskoe Lake his bronze figure catches the eye of thousands people of Murmansk.

The memory of his odyssey is a symbol of devotion of pets to their owners.
 
aGReR1w_460s_v2.jpg
 
The memory of his odyssey is a symbol of devotion of pets to their owners.

i posle neko kaze da kuce ima emocije a macka ne. Pritom, bez obzira da li je kuce ili mace ili nesto trece, ljubav koju kucni ljubimac pokazuje ako je prvo bio lutalica, niste ni svesni kolika moze da bude. Do kraja zivota ce da radi stvari za gazdu. Imam machora Gileta koji je jedini "dosao" od svih ljubimaca, bio je mache od 3-4 meseca kad je polu-mrtav legao na verandu. Dan danas sa 3 godine zivota on donosi kojekakve vrabce i gustere (sto inace rade samo male mace ako su od rodjenja tu) a naredbe slusa kao da su ga trenirali u vojsci, s*anje kad napravi stidi se jace od bilo kog coveka.
 
Svaka cast za spavasavanje maceta Igy
 
ko mi dodje na terasu, ja ne umem da ga oteram. Al posto imam rasno i ne-rasno kuce, i 5 machaka, morao sam da ih nekako zbrinjavam ove druge, i sad kad god dodje neki muchenik bilo koje zivotinjske vrste, bar se potrudim da ga udomim. A 'fala bogu sad znam grupu mnogo dobrih ljudi koji su radi da udome strance i lutalice kad je takav slucaj.

Znam da nije tema ali neki ***** je na ulicu oterao Aljaskog malamuta braon boje (takav se radja jedan u 200 i takvi stenci vrede po par hiljada evra) i to kuce luta po zelezniku, a on NIJE ulicno kuce i treba mu par kila hrane dnevno. Ako ga neko vidi molim vas da javi ili bar da ga odvede kod nekog veterinara na dan, ja bih platio, pa da ga ja preuzmem.
 
Connect+the+dots_a1e05e_5632519.jpg
 
Poslednja izmena:
Dan danas sa 3 godine zivota on donosi kojekakve vrabce i gustere (sto inace rade samo male mace ako su od rodjenja tu)

eksli, nou.
to rade sve macke (zenske vise od muskih) kad se "odomace". time "uce" svoje kompanjone i macice kako da love i kako da se hrane.

u prevodu- tvoja macka je, kao i mi, svesna da si beskoristan i da ne mozes da prezivis :D

... i prodam za 'iljadu evra :d

+1
 
eksli, nou.
to rade sve macke (zenske vise od muskih) kad se "odomace". time "uce" svoje kompanjone i macice kako da love i kako da se hrane.

u prevodu- tvoja macka je, kao i mi, svesna da si beskoristan i da ne mozes da prezivis :D

To, to, donosi mu da jede :d
 
h9269E081
 
To, to, donosi mu da jede :d
To je toliko odana i zahvalna mačka da pokušava da ga nauči da lovi i preživi na duže. [emoji1]

Dzeksonova mačka once said: "give a man a fish and you feed him for a day; teach a man to fish and you feed him for a lifetime"
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno